www.sudzibas.lv SIA VĀRPAS N Slikts produkts

SIA VĀRPAS N - Slikts produkts

SIA Vārpas N gatavo it kā garšīgu produkciju. Tomēr reali kaitina tās asiņainās vistas. Ja es gribētu jēlu vistu ēst, tad izvēlētos no svaigās gaļas vitrīnas. Lūdzu, savus žāvējumus cītīgāk pažāvēt, lai bonusā jaukajam mielastam nebūtu kāda salmonelozes deva.

L Liepiņš919 22.12.2018

Labu apetīti

Vieglas smiltis

I Inta Pētersone 17.05.2020

Neapmierina, pasūtu piektdien, piegāde būs svētdien, labi. Pienāk svētdienas vakars, nē nebūs. Gaidiet rītdien. Ir telefona, paziņo, nebūsim, žēl ka tada necieņa pret pircēju. Ja jau tā, ne jau Jūs vienīgie kas vistas kūpina, ar Rubeņiem nav problēmas.
Ar cieņu Inta Pētersone.

G Gunta Spēles 19.12.2020

Pasūtīju pirmo reizi un esmu vīlusies. Gaļai marinādi nejūt, tikai sāli. Kaut gan pasūtot biju norādījusi vēlamo svaru, tas tika ignorēts un bez brīdinājuma tika atvests 2 x vairāk.Jau komentēju FB, bet mans komentārs tika izdzēsts un mans profils nobloķēts. Nepatīkami!