www.sudzibas.lv MAXIMA Nepareizs preces svars 2kg vietā ir 500gr

Maxima - Nepareizs preces svars 2kg vietā ir 500gr

17.11.2018. Kaugur Maximā Talsu šoseja 25 pirku akcijas mazo vistas fileju cena 3,00 kilogramā ,nopirku neattaisītu iepakojumu pie 2kg summa 5,81,tad palūdzu iesvērt arī atlikumu no vitrīnas ,kur bija kādas 10 gb. Mājās konstatēju ka uz abām pakām ir uzlīme ar identisku svaru un cenu.Lai gan otra paka svēra 541 gramu. Zvanīju uz veikalu , ieteica atvest preci, bet dzīvoju 25 km attālumā protams nebracu,bet esmu apšmaukta par apmēram 4,30. Pielikumā attēli un čeks. Un jā neattaisītais iepakojums laikam bija pēdējais , pārdevēja atnesa no noliktavas speciāli man.tel 29187869 Inese

Papildināts Inese Veilande 17.11.2018

Sazvanīju veikalu un epastā pieliku foto,solīja atbildi

R Ritma Vane 20.08.2018
slikts serviss

Šodien gribēju Lielvārdes Maximā nopirkt pusi melones, man tas nebija iespējams, jo rīkojums no priekšniecības esot pārdots tirgot tikai veselas. Tā devos mājā bez šī gardā dienvidu augļa.

K krotovs 23.08.2018
krāpšana

Lai saņemtu Paldies karti pieprasa obligāti iesniegt personu datus

F Favi Latvia 05.10.2018
Cenu nesakritība ar akcijas cenu

Veicu pirkumu maximas veikalā brīvības gatve, akcijas norādīta cena par pankūkām bija laikam 1.19 eur paņēmu 2 iepakojumus un pēc tam māja ieraudzīju ka čeka summa par 1 iepakojumu 1.72eur! Normāli?! Čeks protams saglabāts.

C critical thinker 17.11.2018

inese, gadi zvanus no maximas fetišistiem :D