www.sudzibas.lv Pērnes L SIA Bojāti čipši

Pērnes L SIA - Bojāti čipši

Šodien Jelgavā tirdzniecības centrā "Vivo Centrs" lielveikalā rimi iegādājos "Long Chips" ar siera garšu no ražotāja pērnes. Vienmēr ir garšojuši šie čipši un zinu kā tie garšo, bet šodien pēkšņi tos nopērkot garšvielas bija labas, bet paši čipši bija briesmīgi atgādina no "Bean Boozled" sapuvušu olu/siera/zeķu/popkorna garšu, tiešām briesmīgi. Pēc izskata viss kārtībā, bet noteikti čipsus neēdīšu, domāju ka tas noteikti nav no garšvielām tāpēc ir risks saindēties ar ēdienu.

C

C critical thinker 03.01.2019

tu nolaizi garšvielas un tad ēd to kartupeļu masu?
kas ir bean boozled, stilīgais tu mūsu?

C critical thinker 03.01.2019

un ļoti jūtu līdzi, ka dzīvē ir nācies pagaršot olu/siera/zeķu/popkorna maisījumu... savu zeķu vai svešu?

Dаinis123 03.01.2019

Tikai eksperts savā lietā spēj izšķirt nosvīdušu olu, priekšādiņas siera, zeķu un popkorna garšu