Augļu serviss "Lietas MD" SIA - slikts serviss

Ļoti nelaipna un nepieklājīga vadība.
Esmu patstāvīgs "Augļu serviss" klients. Kā parasti iegādājoties preci, izvēlos to pati. Nevienam netraucējot, lasu maisiņā kartupeļus, bet te pienāk zolīdi ģērbts kungs un pavēles formā saka: "izberiet maisiņu ar kartupeļiem tur, kur viņus paņēmāt!" Uz manu jautājumu, kāpēc? Saņēmu strupu un nelaipnu, pavēlošā tonī atbildi: "tādēļ, ka ES tā teicu!". Man pat bija bail, ko vairāk jautāt pēc tik draudīgas attieksmes.
Iepriekš nekādu instrukciju nesaņēmu par to, ko drīkst vai nedrīkst ielasīt pirkuma maisiņos. Painteresējoties pie darbiniekiem, noskaidroju, kungs esot no uzņēmuma vadības, Arvis Jansons, direktors.
Lielākais sašutums par to, ka uzņēmuma vadītājs pavisam nemāk komunicēt ar saviem klientiem. Ja laipni palūgtu, izskaidrotu, ko es daru nepareizi, noteikti uzklausītu un nerastos tāds sašutums.
Bet šeit, ne "Labdien", ne "Sveiki", nestādoties priekšā, tiek pavēlēts!? Zinu savas patērētāja tiesības, un varu izvēlēties to preci, kas manai acij tīkamāka. Turklāt, desmitām reižu esmu novērojusi, ka "Augļu servisa" biroja darbinieki arī izvēlas gatavāko ananāsu vai smukāko avokādo augli. Un kas tur slikts?!
Esiet uzmanīgi, neuzskriet virsū nelaipnam kungam. Vai meklējam citas augļu-dārzeņu bāzes.