www.sudzibas.lv Mārtiņa Beķereja Nebija svaigs pasūtījums

Mārtiņa beķereja/ Pērse- L.L.K. SIA - Nebija svaigs pasūtījums

Nepieciešams bija pasūtīt sāļo klinģeri un sāļās siera lodītes uz 13.08.2018 plkst. 7: 30, aleksandra čaka iela 110 (tallinas un čaka ielas krustojums) , pērse-l. L. K. , sia, konditoreja.
Pasūtījums tika veikts 11.08.2018, sāļais klinģeris uz 2.5 kg, bez dekora un sāļās siera lodītes 0.5 kg ar cerību, ka savācot pasūtījumu viss būs svaigs, jo cienasts nebija paredzēts sev.
Savācot pasūtījumu tika brīdināta, ka klinģeris ir mazāks pēc svara uz 2.1 kg, un tas bija ar dekoru.
Pagaršojot saņemto pasūtījumu konstatēju, ka klinģeris un sāļās siera lodītes nebija svaigas, īpaši aizdomīgi, ka klinģerim svars bija mazāks par pasūtīto un bija dekors, kurš nebija prasīts, tas liek secināt, ka pasūtījums bija veidots kādam citam, un ka tas netika izņemts un tika iesmērēts man, tāpat arī siera lodītes bija 2 dienas vecas..
Nācās piedzīvot kaunu, jo sanāk, ka kolēģi bija jācienā ar ar klinģeri un siera lodītēm, kuras nebija svaigas..

Ļoti žēl, ka konditoreja izrīkojas ar saviem klientiem, ļoti nepatīkami ir cienāt cilvēkus ar konditorejas izstrādājumiem, kas nav svaigi un justies neveikli..

B Beķeris777 16.08.2018

Ļoti žēl ka jūs pat nezinat kur un pie kā Jūs iegādājaties preci!
Mārtiņa Beķerejas tur nav jau pusotru gadu!
Pirms kādu anonīmi nomelnot būtu vērts uzzināt kam šī beķereja pieder!