Reitings Kafejnīcas, bāri

5.Ritenis
25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Turkebab - Nehigiēniska ēdiena sagatavošana, kā rezultātā no 18.03. datumā gatavotajiem kebabiem, ir ļoti smaga ēdiena saindēšanās, ar pilnu simptomātiku.

Nehigiēniska ēdiena sagatavošana, kā rezultātā no 18.03. datumā gatavotajiem kebabiem, ir ļoti smaga ēdiena saindēšanās, ar pilnu simptomātiku. Vakardien, t. I. 18.03.2018. Ap 12iem iegādājāmies kebabus, mājās, būdami ļoti priecīgi, ar gardu muti tos apēdām, taču pāris stundu laikā pēc kebabu apēšanas parādījās briesmīga simptomātika - vemšana, slikta dūša, nespēks, spēcīgas vēdersāpes, smaga caureja un līdz ar to, negulēta nakts un kavēts darbs. Simptomi visiem ģimenes locekļiem, kas šos kebabus ēda, noteikti nebijām šajā dienā vienīgie. Iesaku tur vairs neēst, ja negribat smagi mocīties ar gremošanas traktu.

Pipars Bistro - Cenas

Cenas Pipars Riga Plazā. Не первый год питаюсь в этом бистро, меня всегда удивляло, что именно в этом нет цен на гарнир. То есть я беру, к примеру, картошу и даже не знаю сколько она стоит. Так как я обедаю в обеденное время, все работники спешат и даже не спросить сколько стоит. каждый раз гарнир у меня варируется от 2-4 евро, учитывая что беру одно и тоже. К сожалению, чеков с доказательствами сейчас нет.

Draugu Darbnīca - Krāpšanas

Loti slikta attieksme pret darbiniekiem. Antisanitāri apstākli. Pasniedz vecas zupas no kuram ir jāskrien uz tualeti un ilgu laiku sāp vēders. Katru dienu viens un tas pats ēdiens. Nemaksa algas. Izturas vienkārši šausmīgi. Nenoformē cilvēkus oficiālu darba. Riktīgi nirgajas. Man veljoprojam nav atdota nauda. Ludzu aizsūtit tur pārbaudi, lai risinātu šo lietu. Maijas kundze ir uzpirkusi kādus cilvēkus, jo tur strādāt nav iespējams.

Maxi Pizza - Briesmīgs serviss!!!

Briesmīgs! Serviss, vienaldzība un attieksme šajā uzņēmumā. Jau otro reizi problēmas, pirmajā reizē, pasūtot suši uz mājām, uz noteiktu laiku, svinībām, ar 2 h rezervi lūdzām atvest, vēl pie tam konkrēto laiku rekomendēja paši, ka uz to laiku būtu ērti piegādāt, samaksāts un noformēts pasūtījums bija jau iepriekšējā dienā. Rezultātā nokavēja 3 stundas, un pat nebūtu atcerējušies, ja nepārtraukti nezvanītu viņiem, klausuli paceļ tikai pēc vairākām reizēm. Bija, redz, aizmirsuši vispār, ka...

Vanaga Ligzda - Krāpšanās

Krāpšanās Labdien sradaju neilgu laiku 'vanaga ligzda'15 datuma maksa algu oficiali bet 30 uz konverta stundas likme 2,30 pec liguma bet nekad nesamaksa pareizi, slimibas lapu neatmaksa un atvalinajuma naudu ari ieceros lidz ausim nekad uz turieni neisaku iet stradat saimnieci sauc līga aferiste no 90 desmitiem, ceru ka kadreiz vinjai viss atgriezisies. S. U.

Costa coffee - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ļoti neapmierināta ar T/C Dominas costa cofee darbiniecēm jau trešo dienu pēc kārtas perkot šokalàdes mafinu līdzņemšanai man tas tiek maisā ielikts otrādi ,tā ka viss izsmerets pa maisiņu,laigan vēlētos to tādu kādu iegājos arī saņemt .Sûtot Late man glāze tiek iedota kur sīrups ir izlijis.Diemžēl nejūtos gaidīta Jūsu kafejnīcā,un ja strādā ar nepatiku tad nevajadzētu strādāt tur nav jau piespiedu darbs,jo pēc meiteņu sejām redzams ,ka klients nav gaidīts .Ceru ,ka Jūs risināsiet šo problēmu!

Pakistānas Kebabs - Плохой сервис

Плохой сервис Вчера, в Иманте, В Пакистанском кебабе заказали два не острых кебаба и куриный бургер. Кебабы были без соуса, но само мясо острое. Один кебаб был с помидорами и маринованными огурцами, а во второй и этого не положили. А куриный бургер вообще одно название - бутерброд с черной котлетой. По булочке размазан кетчуп с прилепленными двумя кусочками огурчика и половинка слайса помидоры: (

Rausis Kafejnīca, Jelgava - Ēdiena kvalitāte

Slikta ēdienu kvalitāte kafejnīcā "Rausis" Jelgavā. Pie kases uzreiz pasaka, ka viss atsildīts. Pasūtot ēdienu, tika atnests kaut kas melns un piededzis, kad aizrādījām, sildīja jaunu gabalu (gaļas) . Ēdienu nes (caur kurieni?) diezgan patālu no attālas virtuves nabaga veca sieviete, kura laikam ir arī trauku novācēja, kura, atnākot ar porcijām rokās, zīlē, kuram kas pasūtīts.. Visa ēstuve diezgan apķepusi. Ieteiktu saimniekiem padomāt par kvalitāti un tīrību!

Mcdonald's - Krāpšana

Krāpšana Vakar mcdonaldā gunāru astras ielā, ap pulkstens 3 naktī pasūtīju 2 mazos vrapus. Tie bija neglīti uztaisīti, vista nostāvējusi. Atdot pasūtījumu, pańem taimeri kurā bija 1: 36 un aizver logu, neko nepateica un aizgāja. Sagaidot darbnieku, vińa centās ieskaidrot, ka man vajadzēja pašai nospiest stop pogu un pateikt savu laiku, lai sańemtu kuponu. Un bubkletā jāizlasa noteikumi, kuru man neiedeva un kā uzzināju, bukletā nav informācijas par taimeru lietošanu nekā. Paldies, ka iedevāt big mak kuponu pēc ilgas nepatīkamas runāšanas ar darbnieci!

Costa coffee - Slikts serviss, darbinieki nekorekti

Slikts serviss, darbinieki nekorekti Vakar biju ar vīru Rīga Plaza Costa Coffe, gribējām pasūtīt dzērienus. Meitenes kuras strādāja vakar nemaz nezina kas ir beidzies un kas ir pieejams. Piedāvā to kas nav pieejams. Kakao ar pastilam, tad izrādas ka palikusi tikai viena pastila, un vēl tik daudz putukrējuma, ka visas rokas un apģērbs bija netīrs klientam, un nemaz neatvainojas.

AtrisinātaSilva - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Labdien, vēlējos vērst Jūsu uzmanību uz SILVAS konditorejas nekvalitatīvo preci. Pasūtīju sāļo kliņģeri ar vistu (3 kg, 1 kg cena 7,6 eur). Saņemot preci jau neredz kas iekšā, bet sagriežot biju šokā! Pusei no kliņģera vispār nebija pildījuma, viena vienīga maize. Pildījums sauss un sajūta, ka ēd blīvu baltmaizi. rodas jautājums, vai par tīru baltmaizi man bija jāsamaksā 22.80 eur?

LIDO IMANTA - ПЛОХОЙ СЕРВИС

Добрый день! Ужасная еда в Лидо в Иманте. Получили отравление (справки есть, жалоба в PVD тоже есть). ОБСЛУЖИВАНИЕ просто жуткое, особенно официантка Алла. Просто жуть. Хамит. Сидит в зале ест. Наглая хамка! ЗАКРОЙТЕ ЭТУ ЗАБЕГАЛОВКУ В ИМАНТЕ. А еще такое чувство, что еда разогретая, а не приготовлена на месте. ГАДОСТЬ!

Narvesen - Maldināšana

Maldināšana Narvesen šobrīd ir akcija, kurā reklamē divus JEBKURUS hotdogus par 3 Eur. Taču patiesībā ir hotdogi, kuri šajā piedāvājumā neietilpst, bet par to nav nekādas norādes pašā reklāmā. Tikai pardevējs par to paziņo, ka šis "pašaaprotami" attiecas tikai uz lētākajiem hotdogiem.

Fenikss Laimetava, spēļu zāle, online casino - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos izteikt sūdzību par Fēnikss Laimētavu pie Kugju ielas pārdaugavā. Pat ne par vietu, bet personālu, kas tajā strādāja 9. / 10. Janvārī. Tā bija nakts, ko bijām spiesti pavadīt uz ielas, transporta dēł. Pirmkārt, personāls bija łoti nelaipns pret mums, jo saprata, ka mēs neesam ieradušies spēlēt. Mēs tikai vēlējāmies padzert kafiju. Tad, kad draugs veselības apsvērumu dēł sāka iemigt, mūs vienkārši izmeta ārā no zāles. (ar šādu personālu tālu netiksiet) . Par laimi ne pāråk tālu no šī...

Raganas ķēķis, krodziņš, gards mielasts, atpūta, Dzīvā mūzika - Slikts serviss

Samaksāju 20e par divām uzskodu platēm kuras bija mazākas par skolas pusdienu piedāvājumu. Siera salāti sarūlēti mazās bumbiņās 3 gabali un 6 gabaliņi gaļas. Iepriekš rezervētas vietas par kurām samaksāts 6e par vietu. Pietrūkst vietas rezervētajam galdiņam. Ja iziet no kroga atpakaļ iet vairs neļauj jo rezervācijas biļetītes tiek atņemtas ieejot krogā. Atieksme darbiniekiem tāda itkā algas netiktu maksātas vispār.

Kafejnīca ledushallē SKZemgale - Darbinieku negodīgums pret klientiem

Uznemumu Korporativs-Ledushalle (Zale, Kafe) , apmaksats lidz 3: 00 nakti. Bet apsargs jau 2 stundas ieprieks pienaca pie musu dj un tip nomierina vinu. Prieks kam to darit? Mes zinam laiku, cikos mums jaiet prom! Un vel meitene sez leja un saka, ka vina sodien dezure, un tapec sodien korporativs bus tikai lidz 2: 00. Au? Tev ir kauniba? Man liekas, ne... Jo kad bija 2: 40, jus iesledzat gaismu un kliedz pa visu zali-ejiet prom! Tas ir normali? Un kad musu vaditaja pienaca ar apsargu parunat...

Čili Pica Spice Home - Vissliktākais serviss

Vissliktākais serviss Tik nesen atvēra jauno kafejnīcu Spice Home - nosēdējām 10 min, neviena oficiante nepienāca, ēdienkarti neatnesa. Tad palūdzu Lattekafiju līdzi, ielēja Coca Cola glāzē! Oficiantes staigā kā nav ēdušas, varbūt jāpabaro viņas, lai ātrāk kustas.

Bemberi - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Ļoti neapmierināja pusdienas kafejnīcā SIA Bemberi. Zāle briesmīgā stāvoklī, pa grīdu mētājas ēdiens, uz galdiem nenovākti trauki. Pasūtot vārītus, ceptus kartupeļus saņēmu piededzinātus un pārsālītus, piedevām tik karstus, ka nevar ne mutē ielikt. Slikta pieredze. Neiesaku.

Itālis Picērija - Ņirgāšanās par klientu

Atnesa picu ar matiem un kad norādīju uz to viesmīlei tā agresīvi sāka apgalvot ka tie noteikti ir manējie... smieklīgi... kā gan es tos varēju iedabūt jau izceptā picā! Tas vēl būtu sīkums, man kā mammai aizskarošākais bija kad bērns nometa zemē tur pieejamo spēļmantiņu... saņēmu aizrādījumu ja bērns to atkārtoti izdarīs tad nāksies samaksāt par mantiņu... kauns vadībai... un kā izrādas vadība (saimniece Agnese) stāv turpat un smīn par notiekošos... Neiesaku vecākiem ar vērniem apmaklēt šo iestādi... var gadīties samaksāt ne tikai par matainu picu!

Kafejnīca Baltais Vilks - Slikts serviss, netīrība, pavaddokumentu neizsniegšana.

Slikts serviss, netīrība, pavaddokumentu neizsniegšana. Kafejnīca atvērās pavisam nesen. Nolēmām paēst pusdienas. Grūti pārskaitīt visus trūkumus. Ēdiens bija jāgaida ilgi. Kad atnesa, tas jau bija auksts. Galda piederumi bija netīri un ietīti saburzītā salvetē. Pamanījām, ka apkopēja izmazgājot publisko tualeti ar to pašu lupatu sāka mazgāt ēdamzāli. Čeku par pusdienām ar mums neizsniedza. Palikām bez naudas un ar tukšiem vēderiem. Personāls stāvēja un smīkņāja. Paši vairs neiesim un citiem ar neiesakām!