www.sudzibas.lv CakeBake SIA Nemaksā rēķinus

CakeBake SIA - Nemaksā rēķinus

Uzņēmumam tika sniegti profesionāla virtuves aprīkojuma pārvietošanas pakalpojumi no Via Jurmala - Outlet Village.
Rēķina apmaksas termiņš tika vairākkārt pārsniegts, uzņēmums nebeidzami taisnojas un Sola apmaksu.
Uzņēmumam ir, tai skaitā, uzkrājies liels nodokļu parāds valstij, reģistrēti kavēti maksājumi, utt.
Aicinu citus uzņēmumus nesadarboties ar šo komersantu vai arī, ja, tomēr, sadarboties, tad tikai un vienīgi ar priekšapmaksu, lai nepaliktu ar garu degunu un pie sasistas siles!

T

M Mošpietiek??? 12.10.2020

Jums ir pietiekami daudz sūdzības par vairākiem uzņēmumiem, kuri Jums laicīgi nav samaksājuši rēķinus. Kāpēc Jūsu uzņēmums nesāk strādāt ar priekšapmaksu? Tas ļautu Jums izvairīties no liekām galvassāpēm. :)

T TransportsK 13.10.2020

Sveicināti, kā mums strādāt ar priekšapmaksu, kad braucam pēc stundu tarifa kā taksometrs un gala rezultātā var sanākt 1, 5 vai pat 10 stundas?

M Mošpietiek??? 13.10.2020

Tagad sapratu. Atvainojos.

Labdien, sakiet vai jūsu sūdzība adresēta outlet ciematam Via Jurmala Outlet Village vai kādam no ciemata īrniekiem. Mūsu grāmatvedībā rēķins no jūsu uzņēmuma nepastāv.

T TransportsK 13.10.2020

Sveicināti, mūsu sūdzība ir adresēta SIA CakeBake, acīmredzot, Jūsu nomniekam.

Labdien, Via Jurmala Outlet Village nav nomnieka ar šādu firmas nosaukumu.

T TransportsK 13.10.2020

Nomnieks, vai izstādes dalībnieks, vai tirgotājs, kurš tika izvests 13. septembrī 18:15.
Iespējam, nomniekam ir vairaki nosaukumi/ uzņēmumi, jo ir uzkrāts pamatīgs nodokļu parāds, kas parādās Lursoft.