www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

Cata - Slikts serviss

Diemžēl nākas domāt par cata reisu Rīga - Limbaži reisu, kas kursēja vakar 14.10.2020 no Rīgas plkst. 18: 20 šofera darba ētiku (reisa neizpildi tarifa pieturā) , vakar gaidot autobusu pieturvietā " teika" plkst. 19: 15 šoferis ignorēja 3 pasažierus, neuzņēma viņus autobusā, pabrauca garām ignorējot mūs!

15.10.2020

Atbilde no Cata Support Pārstāvja atbilde 15.10.2020

Labdien, mēs gatavojam gardas pusdienas un neesam saistīti ar nekāda veida pārvadājuma pakalpojumiem. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu sūdzība nonāk pie adresāta, tad tā ir jāievieto AS CATA profilā! ;)
Ja vēlaties, lai situācija tiek risināta, aicinu neizmantot šo portālu, bet pirmkārt vērsties pie akciju sabiedrības!

D

M Mego izmeklētājs 15.10.2020

18 20 teikā nevar but 19 15

D Dipijs 15.10.2020

Sakarā ar korķiem bija gan👍

н НеКариньш 15.10.2020

19:00 21:10 Rīga-Saulkrasti-Limbaži Teikā 19:20!

н НеКариньш 15.10.2020

Cata Support ! Beidz rakstīt muļķibas!

M Mošpietiek??? 15.10.2020

Paskatoties zemāk, ir Cata logo ar karoti, dakšiņu un nazi. Mājas lapa www.garsigi.com arī norāda, ka šī ir cita Cata. :)

M Mošpietiek??? 15.10.2020

Paskatoties zemāk, redzams logo ar nazi, karoti un dakšiņu. Arī mājas lapa www.garsigi.com norāda, ka šī tomēr ir cita Cata. :)