www.sudzibas.lv Hesburger Rokas retas kurs man maksas kompensāciju? Darba trauma

Hesburger - Rokas retas kurs man maksas kompensāciju? Darba trauma

Strādāju šinī iestāde, sadedzināju sev visu kreisu roku, apdegumi kurs man maksas par to kompensāciju? Kurs man var izstāstīt vairāk? Kur ir jādodas lai risinātu šo jautājumu? Vai kompensācijā būs pieejamā man? Retas izskatās drausmīgi ko man tur tagad tetovējumu likt?

05.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Hesburger Support Pārstāvja atbilde 06.10.2020

Labdien, Inna, aicinām iespējami ātrāk vērsties pie sava tiešā vadītāja, informējot par notikušo. Uzņēmumā ir izstrādātas augsta līmeņa darba aizsardzības procedūras un drošības noteikumi, ar kuriem ir iepazīstināti darbinieki, uzsākot darba attiecības. Ja darba vietā ir notikusi jebkāda veida trauma, ikvienam darbiniekam ir jārīkojas saskaņā ar šīm procedūrām.

Komentāri (5)

H Helsu 06.10.2020

Valsts darba inspekcija. Nu atkarigs no apdrosinasanas un vai stradaji pec darba instruktāžas.

B Bauru karalis 06.10.2020

Pilnīgi murgi.
īsumā:
Nelaimes gadījums darbā ir tad, ja darbinieks gūst traumu un zaudē darba spējas vismaz uz 24h.
Ja noticis nelaimes gadījums, tad jāsniedz cietušajam pirmā palīdzība un, ja nepieciešams jānogādā uz slimnīcu.
Tālāk jāpiefiksē negadījuma vieta. Jāprasa paskaidrojumi no cietušā un lieciniekiem.
Darba devējam jāpieprasa izziņa par traumas smaguma pakāpi no ārstniecības iestādes.
Tālāk tiek sākta izmeklēšana un beigās tiek sastādīts akts.
Darbiniekam pienākas kompensācija par ārstēšanos un rehabilitāciju no VALSTS. Tāpēc jāsaglabā visi čeki, kuri pēc izmeklēšanas beigām būs jāiesniedz ar iesniegumu VSAA.
Jebkuras citas kompensācijas tikai caur tiesu vai ja ir atsevišķa apdrošināšana no apdrošināšanas kompānijām.
Hesburgers visu pareizi uzrakstīja, tikai nojaušu, ka tiešajam darbu vadītājam darba aizsardzība ir tumša bilde, ja jau darbinieks nonācis pie sūdzības rakstīšanas šajā portālā. Gan jau visa darba aizsardzība ir ķap-ļap dokumeentu kaudzes karaļi. Darba devējam veicot instruktāžu pēc tam jāpārliecinās, ka darbinieks ir sapratis. Pēc pieredzes varu teikt, ka hesburgerī instruktāža darba aizsardzībā + ugnsdrošība prasīs vismaz 90 minūtes.
Darba devējam bija jāveic instruktāžas darba aizsardzībā saskaņā ar attiecīgajām instrukcijām. Jāveic riska faktoru noteiksana un novērtēšana, jāsastāda darba aizsardzības pasākumu plāns riska faktoru novēršanai vai mazināšanai un ar visu to jāiepazīstina darbinieks.
Pat ja darbinieks vainīgs, nav ievērojis instrukcijas, darbiniekam pienākas augstāk minētās kompensācijas no VSAA, ja nelaimes gadījums ir izmeklēts, sastādīts akts un nosūtīts uz VDI un VSAA.
Nelaimes gadījumu izmeklēšanas kārtību nosaka MK noteikumi Nr.950 no 2009. gada.
Protams ir daudz dažādas nianses, kad jāsāk izmeklēšana, cik ilgi notiek izmeklēšana, kas veic izmeklēšanu darba devējs vai VDI, instrukcijās aprakstītā darbinieka rīcība, ja notiek nelaimes gadījums utt.

T Trakais 04.11.2020

Pats stradaju šājā iestādē , un ir tā - apdedzinājies pats vainîgs savas neuzmanibas dēļ, nekādas kompensacijas nebus ! Aizmirsti !

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi

Perons skaidrā 06.10.2020

es, protams. varētu pacīnīties ar šādiem spameriem, bet iepriekšējo reizi kad to darīju, mani ar nobanoja. tā ka, man vienalga, man vienalga, vispār šajā sūda lapā tērēju pārāk daudz laika

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes