Reitings Ražošana

Iecavnieks&Co
Valpro
Vikom

Karlsberg SIA - Slikta direktore

Labvakar. Vēlos pasūdzēties par SIA Karlsberg direktori Daivu Stoni-Kazakeviču. Nepilda savus darba pienākumus. Atlaiž cilvēkus no darba vietas bezjebkādiem ieganstiem. Cilvēks, kas vērtē citus no izskata. Taisa intrigas darba vietā. Pazemo darbiniekus un vēl paņirgājas (mobings). Nekorekti izturas pret savu darba vietu un darbiniekiem.

Latvenergo - Īpašuma bojāšana-nozāģē ķiršu kokus

Īpašuma bojāšana-nozāģē ķiršu kokus Latvenergo nozāģē gadiem koptus ķiršu dārzu zem elektro līnijas. ĶIrši bija vairāk kā 6 metrus nost no vadiem. Te nekādā gadījumā nebūtu izaiguši garāki, jo koki jau bija veci! Ķiršu dārzs bija vēsturisks, tas tika stādīts speciāli ģimenes vajadzībām. Katru gadu latvenergo solīja tos nezāģēt nost (!) , jo tie "netraucējot". Katru gadu mēs darbiniekiem jautājām vai tie tiks zāģēti un vai traucē. Atbilde no darbiniekiem vienmēr-nē, netraucē. Šajā vasarā konstatēju faktu, ka koki nozāģēti bez...

E Enny044 30.12.2023
Komentāri 2 Ražošana

RaWood - Krāpšana krāpnieki

Krāpšana krāpnieki Sveicināti! Ne uzņēmumi ne kas vēlas strādāt nielaizaties neiesakām sadarboties jo nostrādājis un paliksiet bez naudas. Tik cik Saldi sarakstīti sludinājumi un runā tik pat Saldi apčakarēt un taisīs jūs par vainīgiem skraidīšana sūdzēsies policijai rakstot nepatiesas liecības un tad tālāk lai tik nebūtu jāmaksā nauda. Nezinu ka galvenais Rīgas uzņēmums vispār šādu darbinieku raivi tur, kurš ir nule un apčakarēja. Vel joprojām nav atdevis visu naudu un gafs riņķi jau. Https://m.Ss.com/msg/lv/work/are-required/worker/bgfmll.Html

PWF SIA - Krāpšana ar algām

Algu neizmaksāšana, pazemošana no vadības puses. Vadība uzvedās tā itka viņi būtu neaizskarami un darbinieki būtu pakalpiņi. Tukši solījumi vairāku gadu garumā. Vadītājs Jānis paura izturas pilnīgi neprofesionāli pret saviem padotajiem, algu izmaksa vai drīzāk neizmaksā atkarība no sava garastāvokļa.

Latvenergo - Slikts serviss

Slikts serviss 2023. Gada 16. Decembrī kā tikko sāka kust pirmais sniegs, tā pazuda elektrība... Latvenergo vienīgais ko spēj izdarīt ir sūtīt epastus, ka elektrības padeve tiks atjaunota līdz 15: 00, tad līdz 17: 00, tad līdz 24: 00, tad līdz nākošās dienas 04: 00. Kur īstenībā paliek tie miljoni, ko it kā ieguldāt līniju uzlabošanā... Laikam jūsu kabatās... Maksājam par piegādi, elektrotīkla uzturēšanu, sadali un ko tik vēl ne... Bet nauda kaut kur pazūd... Nekas netiek uzlabots, ja pie pirmā atkušņa elektrība pazūd... Kas tas par servisu...

J jurgiis 17.12.2023
Komentāri 1 Ražošana

Mintprint - Briesmīga darba vieta

Es nezinu kā vēl aprakstīt šo darba vietu! Briesmīgi. Priekšnieks reāli ir "kapeiku pi*ējs", algu neizmaksā tik lielu cik ir līgumā atrunāts. Atvaļinājuma dienas mistiski pazūd un Saka, ka ir izņemtas kaut neesmu bijis atvaļinājumā. Pilnīga ateja tas uzņēmums

Latvenergo - Bez brīdinājuma par remontdarbiem atslēdz elektrību

Bez brīdinājuma par remontdarbiem atslēdz elektrību Atnāca sms par to, ka sakarā ar remontdarbiem tiks atslēgta elektrība 20.12.2023, taču gan 11.12.2023 un arī nu šodien 12.12.2023 mājās tiek atslēgta elektrība, jo tiek veikti remontdarbi netālu esošajā ielā, taču par to nekādu brīdinājumu nav bijis. Un arī pagājušajā nedēļā bija šāda pati problēma, ka bez brīdinājuma tiek atslēgta elektrība.

Wood-design - Neiekļaujas norādītajos termīņos

5. Oktobrī pasūtījām durvis pēc spec izmēriem. Latvijā viņi neražo, bet sūta no ārvalstīm. Pārliecinoši teica, ka pasūtījums būs divos mēnešos gatavs. Pagāja divi Mēneši ne zvana ne durvis. Zvanam paši un uzzinam, ka pasūtījums būs pēc mēneša. Kad pasūtījām durvis, mums bija līgums obligāti jāparaksta. Līguma rakstīts, ka līdz 3 mēnešiem var būt gaidīšana. Tagad man saliekas visa bilde, jo kad sūtījām durvis, tad mums solīja ka maksimums 2 mēnesi, bet realitāte viņi vienmēr māna. Un izbrīnīja...

HTH - Krāpniecība, naudas nemaksās, emocionāli nestabils direktors

Pirmo algu samaksā Tad darbs depozītā, kategoriski atsakās slēgt darba līgumus . Maldina strādniekus piesolot zelta kalnus , kad strādnieki apzinās notiekošo tad it kā atlaiž jo esot “ balagāns “ . Vienvārdu sakot turieties tālāk no šīs kompānijas , gan sadarbības partneri gan strādnieki .

Elektrum - Krāpšana

Krāpšana Īpaši uzmanieties, firma ir krāpnieks, izspiež naudu par neesošu patēriņu, ir ārkārtīgi augstprātīgi, viedais skaitītājs nedarbojās, paši pielika summu pēc saviem it kā vidējiem aprēķiniem, un neko neatdeva, viņi sūtīt draudus samaksāt neesošus parādus, viņi tagad cenšas izplēst pēc iespējas vairāk naudas, it īpaši, ja uzzina, ka maināt uzņēmumus. Sliktākais no visiem uzņēmumiem, ko varat izvēlēties, pārbaudiet!

Latvenergo - Interesantie rēķini

Interesantie rēķini Kā nopelnīt miljonu! Rēķina apmaksa nokavēta 10 dienas. Atnāk brīdinājuma mails-rēķins tiek apmaksāts. Par šo mailu nākošajā rēķinā - +40 eur (saucās - parāda atgūšanas izmaksas - dārgs emails:) ) plus katrā rēķinā - tirdzniecības izmaksas - 4 eur (kaut kādi centi par kw) interesanta izmaksu pozicija? ! Par to, ka latvenergo pārdod man elektrību man jāmaksā par kaut kādiem viņu tirdzniecības izdevumiem! Ko tik nepamani, kad sīkāk papēti rēķinu pēc ilgāka laika!:)

PRODO - Slikta kvalitāte

Vēlos pabrīdināt par prodo firmas ražotajām metāla durvīm, durvju iekšējais dizains ir briesmīgs. Skrūvju vietas tiek aizlīmētas ar citas krāsas materiālu, līdz ar to durvis no iekšpuses ir pumpainas. Pirms beigu maksājuma veikšanas paprasiet lai atsūta durvju bildes no abām pusēm, neatkārtojiet manu kļūdu, jo firma netaisās labot savas kļūdas.

G Gundega, 02.10.2023
Komentāri 2 Ražošana

Karcher technology SIA - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbinieku un topošo darbinieku ir pretīga. Un kad nāc uz pārrunām tad no ofisa vel laba bet no paša ražošanas specialista kurs knapi runā latviski ir ka pret vergu un ja kautko esi piemirsis tad tu automātiski skaities muļķis un skolā nēsi mācījies, + laikus nebrīdina ka būs jāveic testi metināšana bet noliek fakta priekša ka jāveic tagad. Ja viņam nepatiks ka esi nometinājis vai būs pa dažiem milimetriem mazāk katete ar teiks ka ir sūds un ka nemāki metināt. Un viņi darbiniekus jau meklē vairākus gadus domāju ka iemesls ir tieši šī attieksme.

2 222Eriks 24.09.2023
Komentāri 1 Ražošana

Kvist SIA - Uzņēmums palīdz dezertieriem paslēpties no iesaukšanas Ukrainas bruņotajos spēkos

Šis dāņu kokapstrādes uzņēmums dezertieriem nodrošina maksimālus apstākļus, lai slēptos no iesaukšanas Ukrainas armijā, piemēram: bezmaksas dzīvošanu kopmitnē (Latvijas iedzīvotāji maksā 120 eiro mēnesī), bezmaksas braucieni pa visu Latvijas teritoriju, minimālā alga trīs reizes lielāka nekā minimālā alga Latvijā. Uz jautājumu tādiem strādniekiem, kuri pauž naidpilnus uzskatus un krievvalodīgajiem Latvijas pilsoņiem: 'Kāpēc jūs neaizstāvat savu Dzimteni no Krievijas iebrukuma?' Viņi saka: 'TA NAV JŪSU DAĻA!'

AtrisinātaSia ''Eling'' - Sliktā kvalītāte

Sliktā kvalītāte Jūlijā vidū tika uzstādīti garāžu vārti. Uz doto brīdi vārtu rāmim ir rūsa. Sazinājos ar ražotaju - garantijas mums nav, parkrasojiet paši. Čekus nedod, apmaksa skaidra nauda. В середине июля были установлены ворота. На данный момент на раме ворот полно очагов ржавчины. Связался с производителем - мы гарантию на покраску наших ворот не даём, перекрашивайте за свой счёт. Чеков не выдают, всё только за наличные.

Technik System SIA - Slikts serviss, uzņēmums pilnībā ignorē klientu

Slikts serviss, uzņēmums pilnībā ignorē klientu ST iestāde pilnībā ignorē klientus. Atradu vēlvienu sūdzību šeit, no pensionāres, kur ļoti līdzīgs stāsts. iegādājamies celmu frēzi no SIA TECHNIK SYSTEM, viss it kā ok, bet piegādāja apsistu kasti, kurā bija frēze un ar visiem bojājumiem, - labi, neko.. tagad vēlamies iegadāties asmeņus frēzei un mūs jau 3 nedejas pilnībā ignorē. Telefonu necel, whatsapp izlasa ziņas un neatbild NEKO. Ka lai iegādājas preci? Sazinājāmies ar Vācias pārstāvjiem, tur atbildēja caur epastu 5min laika! Neiesaku šo kantori, biznesu galīgi vadīt nemāk!

AS Spodrība - Uzņēmums bez nākotnes

Kopš uzņēmumu pārpirka lietuvieši, masveidā tiek atstādināti cilvēki no ražošanas, gan pārdošanas daļas, u. C. Nodaļām. Direktors Renars Smikersts melo, draud un visādi citādi pazemo darbiniekus, lai pēc iespējas mazāk būtu jāsamaksā atstādinātajam darbiniekam. Draud ar nelikumīgiem paņēmieniem, ja aizies uz slimības lapas pirms parakstīta vienošanās. Pats šis kungs nav ne melns aiz naga izdarījis gada laikā, lai uzņēmums augtu, bet tieši otrādi, visu, lai viss nogrimtu. Drausmīga un nežēlīga izturēšanās pret saviem darbiniekiem.

Augļu serviss - slikts serviss

slikts serviss Pasūtīju preces ar piegādi uz mājām (arbūzs, augļi, dārzeņi utt.). Pēc pasūtījuma veikšanas man atzvanīja, vienojās par datumu un laiku, viss ok. Pasūtījuma saņemšanas dienā zvana kurjers, brīdina par drīzu ierašanos. Teicu viņam domofona numuru. Pēc kāda laika viņš zvana vēlreiz, jau aizkaitināts un saka: "Es jau gaidu 10 minūtes!". Es: "Kur Jūs gaidat? Es taču pateicu domofona numuru", un uzsaucu to vēlreiz. Kurjers: "Es gaidu lejā" Es: "Gribat lai es nāku lejā?" Kurjers: "Jā, kāpat lejā...

Felix Interior - Krāpšana

Fēlix interior vadībai ļoti nepatīk darbinieki, kuri uzdod neērtus jautājumus par līguma saistību izpildi un klaji ignorē lv darba likumdošanās normas. Nemaksā komandējuma naudas, pamatojot to ar frāzi, ka tā pat jau labi pelnāt. Ikgadējo algas pielikumu ignorē ar argumentu, ka tagad grūti laiki. Uzņēmumā pēdējo 3 gadu laikā nav ne viena jauna darbinieka, jo visi aizbēguši. Uzņēmums dod priekšroku alkoholiķiem un azart spēlmaņiem, jo ar tiem ir viegli manipulēt. Par uzņēmuma nelikumīgajām...

AtrisinātaAugļu serviss - Piegāde, sazvanīšana

Piegāde, sazvanīšana Šī ir ne tik sūdzība, cik novērojumi pēc ilgstošas sadarbības. Preces ir labas kvalitātes. Ar tām viss ir kārtībā. Maza apjoma pasūtījumi bieži tiek nosūtīti ar kravas auto. Kravas auto vadītāji saprotami nav būt nelaimīgi par to, ka viņiem nākas piegādāt šādus sūtījumus, kādi parasti tiek piegādāti ar B kategorijas auto, ar kādiem gan ir vieglāk piekļūt, gan atrast brīvo vietu, kur apstāties. Piektdien 11. augustā šoferis (spriežot pēc pavadzīmes, Wess Logistics SIA darbinieks), ka...

I IC 12.08.2023
Komentāri 0 Ražošana