Multipack

Latvia - LV-2167
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67420420
Fakss: +371 67400777
Informācija: Specializējas iepakojuma materiālu ražošanā un izplatīšanā: dažādi iepakojuma materiāli, vienreizējās lietošanas trauki un galda piederumi, iepakojuma iekārtas, iepakojuma apdruka pēc klienta pasūtījuma.
Darba laiks: 8:30 - 17:00

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Multipack - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaMultipack SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien no Multipack caur uzņēmuma majaslapu pasūtīju preces-plastmasas izstrādājumus 6. Gabalus. Samaksu ar pārskaitījumu, veicu no savas internetbankas. No uzņēmuma tika atsūtīts apliecinājums par naudas pārskaitījuma saņemšanu un tiku informēts par pasūtījuma izpildes sakumu. Noteiktajā datuma kurjers man piegādāja pasūtīto preci. Saņemot preci kura tika iepakota polietilēna plēves iepakojuma, velāk izpakojot saņemto pasūtījumu, tika konstantes, ka trukst 1. Gab plastmasas izstrādājums. Par...

Multipack - Negodīga uzņēmējdarbība

Negodīga uzņēmējdarbība Iesakām izvairīties no šī uzņēmuma potenciāliem sadarbības partneriem- piekopj negodīgu uzņēmējdarbību un iesaista savus sadarbības partnerus, klientus un piegādātājus savās shēmās un mahinācijās.

U Uznemejs 14.12.2012
Komentāri 0 Pārējās