Reitings Politika / Valsts struktūras

Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa
Latvijas vēstniecība Īrijā
Gailīšu pagasta pārvalde

Rīgas Dome - Slikts serviss

Slikts serviss Aizgāju pirms divām dienām uz laukumu, kas atrodās krišjāņa barona ielā kopā ar savu 3 gadus veco bērnu. Jāsaka tā, ka tādu murgu sen nebiju piedzīvojusi. 1. Bērni, kas tur atradās skrēja pa, to laukumu, ka nenormāli neviens viņus nepieskata ar kājām rāpjās pa slidkalniņiem augšā. Pa sienām cenšās līst augšā utml... 2. Kad aizgājām uz tualeti viss pods nomīzts tā, ka tur bērns nevar apsēsties. 3. Kad tik tikko bijām iegājuši tualetē nepagāja pat minūte, kad jau kāds mēģināja tikt iekšā pat...

Reller , PLMP - Netika saņemta vēstule par balsošanas iecirkni EP vēlešanām 2019

Pasta kastē bija jāsaņem vēstule 70 dienas pirms EP vēlešanām 2019.gada 25.maijā. Uzskatu , ka šis ir nopietns pārkāpums un atbildīgie ierēdņi, firma , kas uzņemās izpildīt piegādi adresātiem ir jāsauc pie atbildības , firmai jāatmaksā līgumā iekļautā summa atpakaļ .

Latvijas politiķi - Krāpšana

Tuvojas eiroparlamenta vēlēšanas. Visi politiķi, kas sēž saeimā, Rīgas domē utt. Sola visādus brīnumus, lai dabūtu jūsu balsi un tiktu pie treknākas siles Briselē. Pēc vēlēšanām viņi sēdēs Briselē un viņiem būs vienalga, kas notiek ar tautu. Uzmanieties!

Viesītes pašvaldība - Naudas lietas

Īsumā par viesītē notiekošo pašvaldības darbībās. Šogad tas jau ir tieši izteikti. Cilvēki tiek samazināti, viņus izretina samazina algas, un ta vieta pienem pazinas kam algas ir paceltas bet darba pienākumi netiek pildīti nemaz. Laikam kopš pieņemts Alfons Žuks par viesītes mēru viss tiek darīts īpatnējos veidos lai sev pats gūtu labumus un draugiem.

Rīgas pašvaldības policija - Поставили временный знак на 4 дня, собрали штрафы и убрали

Поставили временный знак на 4 дня, собрали штрафы и убрали В городе творится беспредел придел! Я проживаю по адресу strinu iela 35. Машину обычно ставим на улице. Жена 3 дня не трогала машину, когда решила ехать на машину обнаружила штраф, в 150 метрах нашла временный знак (остановка запрещена) . Самое интересное выписали штрафы машина и через день знаки убрали. Если это не беспредел и пополнения бюджета, то что это за акция от rīgas pašvaldības policija? И можно ли где-то обжаловать данный штраф?

RNP - Шантаж

Шантаж У одной моей знакомой пожилой скопилась плюсовая сумма, которую никак не выплачивает rnp. На наши просьбы вернуть нам деньги и мы бы отослали гриф sūdzība atrisināta данная контора отказывалась и вот сейчас мы получили такое "hello there, i just signed the petition "вернуть нила ушакова в должность мэра риги" and wanted to see if you could help by adding your name. Our goal is to reach 25,000 signatures and we need more support. You can read more and sign the petition here: http://chng.It/7pdrntzs4m thanks! Julija"

Nils Ušakovs - Serviss

Увидели вот такое: '' Отстраненный от исполнения должностных обязанностей председатель рижской думы Нил Ушаков заявил в утреннем эфире латвийского телевидения, что не является бывшим мэром – он не уволен, а отстранен. При этом Ушаков полон решимости оспорить решение о его отстранении в суде. " и знаете становится не по себе и остается надеяться что не найдется новый мэр или заместитель на данную должность, который будет работать 24 часа в сутки (24st * 2,52 eur = 60,48 eur / в день * 20 дней =...

Rīgas Kultūru vidusskola - Briesmīga skola, attieksme pret cilvēku

Skola ir briesmīga. Šogad sāku mācības 10.klasē, esmu vīlusies līdz nelabumam. Skolotāju sastāvs atbaidošs, nekompotents pedagogu sastāvs. Sāksim ar vissvarīgăko skola sevi pozicionē kā labu valodu skolu. Muļķības. Pat pirmajā svešvalodă nevar nodrošināt skolotāju sastăvu. Angļu valodas skolotāji vienai grupai mainās kā zeķes 4 skolotāji mācību gadā, šobrīd abas angļu valodas grupas mācās kopā 30 CILVĒKI! pie skolotāja Putjato, kurš ar savu demagoğiju var novest līdz nervu sabrukumam...

Rīgas dome. - Policisti ar automātiem.

Mazpilsētas seniori devās ilgi gaidītā ekskursijā uz galvaspilsētu, lai apskatītu slaveno rīgas rātsnamu, kurā pašlaik ir iemetinājusies Rīgas dome. Liels bija mūsu pārsteigums un arī izbīlis, kad tikko mēs, draudzīgi noskaņotie seniori, spērām kājas pāri rātsnama slieksnim, tā mums priekšā izleca policisti ar automātiem, lai mūs katru izkratītu un reizē arī pārbaudītu mūsu rokassomas. Jutāmies kā pēdējie teroristi, kuri nelikumīgi šķērso valsts robežu un ir izsludināti interpola meklēšanā. Vai...

Rīgas pašvaldības policija - Nepareizi novietots auto

Nepareizi novietots auto Вчера вечером 8-го марта была вынужденна оставить машину в неположенном месте , около дома в котором я проживаю Авиация 5, Рига, 5-6 мест где можно поставить машину, а дом 5-этажный и 6-ти подъездный , вечером если вернулся после 18,00-20,00 поставить машину по правилам уже не возможно. И конечно на следующий день я получила заветный билетик за 30,00 евро. Понимаю что полиция реагирует на вызовы наших "БЛАГОРОДНЫХ " старушенций -соседок , я не буду посыпать их проклятиями , думаю бог их и так...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Stāvvieta, ielas apgaismojums, gājēju drošība

Stāvvieta, ielas apgaismojums, gājēju drošība Sakarā ar jauno māju izbūvi (4 gab.) pēc adreses Pupuķu iela 5; 7; 9 un 11, būtiski palielinājās automašīnu skaits, kurus auto īpašnieki novieto gar ceļu malas un gājēji spiesti iet pa braucamo ceļu daļu, jo ietve nav izveidota un ceļš ir šaurs, Pupuķu un Svīres ielas krustojumā regulāri ir novietoti mašīnas pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus (121.6. punktu). Pupuķu ielā nav apgaismojums, kas arī nav drošs gājējiem it īpaši ziemā un rudenī.

Valsts Policija - Par privātpersonas teronizēšanu

Par privātpersonas teronizēšanu Esmu vairāk kārt rakstījusi sūdzības policijai aviācijas ielā 15 par to kad tiek teronizēta mana privātā dzīve to ka kaimiņi ar saviem draugiem sadarbojas un 15 gadus mani taranē morāli tika sabojātas manas durvis kurā bija ievietots serkociņš un moment līme zinu vaininiekus Dzeņu Iela3 dzīvokļi 83,86 tas man no meitara puses piecu minūšu laikā izmaksāja 55,00 eiro lai vaininieki man skādi samaksātu tā arī nekas netiek darīts vēršos lai tiktu pieņemti mēri un gribu uzdot jautājumu par dažu policiju nelaipnību kuru nesen piedzīvoju.

Latvijas Valsts ceļi - Katastrofāli ceļa abstākļi

Katastrofāli ceļa abstākļi Labdien. Gribu sūdzēties par drausmīgiem ceļiem, pat katastrofaliem var teikt. Ceļa posms no Lielvircavas uz Oglaini, kā arī pašā Oglainē. Tāpat ceļš uz Sesavu. Pa šiem ceļiem nav iespējams braukt, bedre uz bedres sēž. Tad kur paliek ceļa nodokļi? Un kur jāvēršas, lai sūdzību ne tikai piereģistrē, bet arī reāli kaut ko sāk darīt? Larisa Savčenko.

Valsts Policija - Mājup ceļš

Mājup ceļš Sveicināti. Vai policijai ir tādas tiesības pēc pavadītajām diennaktīm pateikt taisni un pa labi tur ir tavs ceļš .? Ja vel es neasmu vietējais vai viņiem nevajadzētu mani nogādāt tai pilsētā kurā es dzīvoju? Jo kā nekā pats ierados policijā labprātīgi, bet mājās 100km tiec ka grib?

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый день У меня просто нет слов. Что у нас с дорогой Калкуны - Мичуриниец. Там яма на яме, Вчера там моя знакомая оставила колесо. За что мы платим налоги? Если вы ничего не принимаете? Я буду жаловаться во все органы. Вы что там оборзели

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Krapšana

Krapšana Bedigi ka Rīga cilveki tiek šķiroti kastās.. uzbildeju vienu bildi šodien Elizabetes ielā, otru Rītupes..:(( Galvaspilsēta? viens likums viena taisnība, vai varbut viens līkums un vienam taisniba

Sandra Suzveida Tiesu Izpilditaja - Alkatība

Alkatība Iz vēstures, parcilaju vecus papirus, aizmirsu samaksat tiesas kancelejas izdevumus, 9 eiro, ne brīdinaja neka.. Uzreiz jāmaksa 58 eiro.. !? 90 gados ta pat rekets nedarīja.. Cik zinu tagad paradu piedzinēju nevalsts firmas ņem pusi no parada summas.

Nils Ušakovs - apsveikums jaunajā gadā

Кто-нибудь знает куда пожаловаься на данного члена общества. На каком основании данный член общества поздравляет в такой праздник на русском языке. Для того, чтобы выделиться из толпы можно одеть свинячьи ушки, пяточок и тем самым показать всем приезжим своё уважение по отношению к немцам,узбекам, мексиканцам, литовцам, эстонцам, белорусам, французам и другим, которые приехали посетить латвийские огоньки.

Nils Ušakovs - cepšana

Ушаков в связи с уголовным процессов отстранил от должности руководителя Rīgas satiksme бемхенса. В связи с начатым бюро по предотвращению и борьбе с коррупцией (бпбк) уголовным процессом о закупках муниципального транспортного предприятия Rīgas satiksme мэр риги нил ушаков отстранил от должности руководителя рс леона бемхенса. Об этом ушаков сообщил журналистам. Не садись на пенёк, а то съест, как пирожок!

Ugāles pagasts - Krāpšana

Gribu sūdzēties par ugāles pagastu, ikmēneša rēķbinu ugāles paggasts sūta par diviem cilvēkiem, kaut gan pēc būtības viņiem jāsūta rēķins par vienu cilvēku, jo par diviem cilvēkiem nevar prasīt, jo otru cilvēku, jo otrs cilvēks nav ne deklarēts dzīvoklī nedz arī viņu saista īres līgums, tāpēc ugāles pagasts nedrīkst prasīt rēķinu par divām ppersonām jo otru cilvēku nekas nesaista ar attiecīgo pagastu, tāpēc prasot rēķinu maksāt pa diviem nav pamata, tādejādi ugāles pagasts krāpjas prasot maksu par cilvēku kurš nav ne deklarēts, nedz viņam ir īres līgums uz šo dzīvokli...