LV RU

Rīgas Pašvaldības Policija

Rīgas Pašvaldības Policija
rpp.riga.lv
Adrese: Lomonosova ielā 12a, Rīgā, LV-1019, tālr. 67037816
Rīga
Latvia - LV-1019
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67037816
+371 67037811
Fakss: +371 67037895
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
29
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
8
Apskatīt statistiku

Rīgas Pašvaldības Policija - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Pašvaldības Policija - Поставили временный знак на 4 дня, собрали штрафы и убрали

Поставили временный знак на 4 дня, собрали штрафы и убрали В городе творится беспредел придел! Я проживаю по адресу strinu iela 35. Машину обычно ставим на улице. Жена 3 дня не трогала машину, когда решила ехать на машину обнаружила штраф, в 150 метрах нашла временный знак (остановка запрещена) . Самое интересное выписали штрафы машина и через день знаки убрали. Если это не беспредел и пополнения бюджета, то что это за акция от rīgas pašvaldības policija? И можно ли где-то обжаловать данный штраф?

Rīgas Pašvaldības Policija - Nepareizi novietots auto

Nepareizi novietots auto Вчера вечером 8-го марта была вынужденна оставить машину в неположенном месте , около дома в котором я проживаю Авиация 5, Рига, 5-6 мест где можно поставить машину, а дом 5-этажный и 6-ти подъездный , вечером если вернулся после 18,00-20,00 поставить машину по правилам уже не возможно. И конечно на следующий день я получила заветный билетик за 30,00 евро. Понимаю что полиция реагирует на вызовы наших "БЛАГОРОДНЫХ " старушенций -соседок , я не буду посыпать их проклятиями , думаю бог их и так...

Rīgas Pašvaldības Policija - Sodi par stāvēšanu neatļautā vietā

Sodi par stāvēšanu neatļautā vietā Šodien jau nedēļas laikā saņemu sodu par stāvēšanu neatļautā vietā. Tiešām domājat, ka to daru apzināti, vnk kkur tuvākajā apkārtnē nav kur pēc plkst 6šiem auto likt.. Mūsu mājai blakus ceļ rimi, un mēnesi atpakaļ uzlika zīmi, la stāvēt aizliegts, pie mājas bij informējoša zīmīte, ka darbi notiks līdz 20tajam oktobrim un tā tas arī bij.. Darbība no tā datuma uz ceļa arī nenotiek, varbūt vnk vajadzētu zīmi noņemt un atrisināt šo situāciju nevis likt tik sodus. Un kāpēc būtu jācieš iedzīvotājiem no tā, ka pretī tiek celts lielveikals?

Rīgas Pašvaldības Policija - Ugunskura kurināšana naktīs

Ugunskura kurināšana naktīs Sveiki! Sarkandaugava, Hāpsalas iela 14 aiz mājas ir tukš zemes gabals,kurā pa naktīm tiek kurināts ugunskurs,blakus koka sētai.Dūmi traucē atvērt logus naktī.Aizrādot kurinātājam ,(kurš staigā pa zemes gabalu ar cirvi)atbildēja sākumā,ka viņš ir ārzemnieks un nesaprot ko saku.Šo kurinātāju uzvedība ir dīvaina( izveidojot šo vietu kā piknika vietu).Ir saukta policija,bet nekas nav mainījies.Šonakt 23.09.2018 atkal tika kurināts ugunskurs un cirsti zari,kas traucēja gulēt.Vai tiešām ir...

Rīgas Pašvaldības Policija - - ir jautajums!!!!

- ir jautajums!!!! В очередной раз хотела поблагодарить работников полиции. Ребята из полиции приехали не на вызов моей знакомой, но спасли мою знакомую. Приехали ребята и в подробнастях дали консультацию моей знакомой, за которую эта водяная жаба взяла с неё около 6000 евро. Это было такое толстое, кричащее и взбесившееся похожее на водяную жабу чучело. В очередной раз прошу дать информацию куда нам обратиться с просьбой отблагодарить работников полиции. К сожалению моя знакомая не спросила имена своих спасителей.

Rīgas Pašvaldības Policija - Ir jautājums!

Ir jautājums! Просьба откликнуться тех кто знает куда братиться, с просьбой объявить благодарность работникам полиции. Только сейчас пришла в себя от увиденного и к сожалению не узнала имена своих спасителей. Выражаю свою благодарность работникам полиции, которые вырвали меня из когтей сатаны. Пребывая в шоке от увиденного, как сатана размахивал своими крыльями и когтями, добравшись до своего спального места я поняла, что не узнала имена своих спасителей.

Rīgas Pašvaldības Policija - ir jautājums!!!!!!!!!!

ir jautājums!!!!!!!!!! Кто-нидубь знает куда обратиться с просьбой объявить благодарность ребятам, которые приехали на вызов? А также хочу выразить чувство признательности работникам полиции. Ребята, которые приехали на вызов спасли жизнь не только мне, но и дорогому мне человеку.

Rīgas Pašvaldības Policija - Novèlota reagèšana uz izsaukumu

Novèlota reagèšana uz izsaukumu Izsaucu pašvaldības policiju ar cerību ka atbrauks palīdzèt savaldīt balamutes/dzèràjus, kas jàńo pie dzīvokła logiem! Parastas darbadienas vèls vakars (23.48) ! (tas arī bija izsaukuma laiks) klausījos błaustīšanos vèl 30min! Nemiera cèlàji beidzot izdomàja ka laiks izklīst. Savukārt rpp uz izsaukumu ieradās tikai pēc 53 min, protams, ka kompānija bij jau sen gabalà... Vai šis ir normàls reagèšanas laiks?

Rīgas Pašvaldības Policija - Iedzivotāju sūdzību ignorēšana

Iedzivotāju sūdzību ignorēšana Rīgas pašvaldības policija nereaģē uz iedzīvotāju sūdzībām par trokšņošanu nakts laikā. Rajonā kurā es dzīvoju atrodās dārgi restorāni, kuri nakts laikā apkalpo klientus un rīko skaļus pasākumus. Līdz 5 iem no rīta nav iespējams gulēt. Uz manu zvanu, par to, ka nakts laikā nav iespējams gulēt, jo troksnis ir dzirdams uz ielas un dzīvoklī, viņi norāda, ka objektā ir bijuši un neko nav dzirdējuši. Nu nepatīkami bija dzirdēt tādus melus.

Rīgas reģionāla pašvaldības policija - Pašatļautība

Pašatļautība Vai Pašvaldības policija ir informētā ka Romāns Plinta (dzīvo Gaujaslīču 32, Inčukalna) pēc atbrīvošanas no cietuma atkal organizē mazgadīgo personu bandu Gaujā? Viņi demulē vasarnīcas mājiņus, smeķē narkotisko vielu (spaisu). Smeķē budiņā kas atrodas mežā preti Gaujaslīču 31...

Tukuma policija - Agresīvums

Agresīvums Tukumā ir "patīkami"policisti kas pēc sava darba dienas ar darba formu nāk uz restorānu jau ierēbis iedzert. Aizskar nepilngadīgu personu, meiteni, kura vēlējās mierīgi pabeigt savu maiņu līdz brīdim ka neienāca policista kungs i. Celitāns. Ja vīrietis, būdams, policists var aizskart nepilngadīgu meiteni tad kas būs tālāk?

Tu Tukums21 02.12.2017
Komentāri 2 Restorāni

Policija apdraud briesmas invalīdam nepatikšanas pret atskarotājiem - Uzstāda protokolu bez atskarotāja vesti

Uzstāda protokolu bez atskarotāja vesti 15.10.2017 Plkst 19:00 gāju pa Odzienu ielu caur pāri Dzelceļam pa Blaumaņu ielu pec 20.m no labas puses pamaniju braucošā mašīna policija viņš brauca pa taisni uz Marijas ielu apstajas un es nogriezos taja pašā virziena gāju un mani pasauca kas vadīja tikai viens policists 2.policisti nebija tikai viens brauca pie stures tad viņš prasija kapec jus bez atskarotāja ejat pa tumsu tad kad paeicu ka man nav esmu 2.grupas invalīds man vienalga vai es ņemu vai neņemu līdzi viena lieta a kapec vien...

Par auto novietošanu iespējām Juglā - Administratīvie sodi

Administratīvie sodi Beidziet ņirgāties par Rīgas mikrorajona Jugla iedzīvotājiem, pietiek! Ta vietā, lai sakārtotu infrastruktūru veldres, murjāņu, tebras u. C. Ielās: auto novietošanas iespējas un lietus ūdens aizplūšanu, tiek likti administratīvie sodi. Īstermiņa risinājumi - rullē! Kur likt mašīnu, ņemt līdzi dzīvoklī, atstāt tālāk no mājām, lai zagļi to sabojā un apzog, kur? Nil, uzdevums - novērst un ziņot par izpildi!

Rīgas Pašvaldības Policija - Невыполнение прямых обязанностей

Невыполнение прямых обязанностей Я уже не первый раз наблюдаю на остановке "Centrāltirgus" такую картину: на остановке на трёх скамейках расположены пьяные бомжи (как в субботу 22 июля вечером, в районе 19.00). При этом ждущие 15 троллейбус в Кенгарагс, 40 автобус в Зепниеккалнс сиротливо жмутся в сторонке. Неужели вам, рижане не стыдно за свою муниципальную полицию? Ведь на Центральном рынке полно иностранных туристов, а полиция не может навести порядок. Когда же наконец на этой остановке наведут порядок?

AtrisinātaBaldones un Rīgas pašvaldības policists ! - Uzmākšanās un darba pienākumu nepildīšana

Uzmākšanās un darba pienākumu nepildīšana Ir tāda lieta, nācies saskarties ar ļoti perversu pašvaldības policistu gan Rīgā Gan Baldonē, Erlands Skadins ļoti biež ir redzēts ņirgājoties par mazliet atpalikušu sievieti, kā arī ļoti bieži uzmācās citām sievietēm, vai šāda rīcība policistam ir pieņemama? Kur mūsu valstī ir attiecīgās instances.. Cik noskaidroju šis policists jau ir izvairījies no iekšējās izmeklēšanas.. Varbūt ir vēl kāda kurai ir bijis sāds sakars tieši ar šo te policistu?

Rīgas Pašvaldības Policija un Rīgas Satiksme - Maldināšana vai nē?

Maldināšana vai nē? Jautājums ir tikai viens uz kuriem likumiem un pantiem balstās Pašvaldības policija, nododot kontrolieriem personas datus, jo ja nav nekādu citu likumu, tad: Balstoties uz "LATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMU, Par policiju", var secināt: 1. Policijas darbinieks ir persona, kura ieņem amatu Valsts policijā vai Drošības policijā un kurai piešķirta speciālā dienesta pakāpe. 2. Pašvaldības policijas darbinieks ir persona, kura ieņem pašvaldības iedibinātu policijas amatu un pilda šajā likumā noteikto...

Rīgas Pašvaldības Policija - Nekompetence

Nekompetence Rīgas pašv. policijas Vidzemes pārvaldes inspektors Reinis Miķelsons uzliekot sodu par nepareizi novietotu auto dzīvojamā zonā (ceļu satiksmes noteikumu 121.4 punkta) uzlika sodu 40.EUR. apmērā (Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.10 p. 5.d6.p) Ceļu satiksmes likuma pants 121.4 : vietās, kur attālums starp brauktuves nepārtraukto ceļa apzīmējuma līniju, sadalošo joslu vai pretējo brauktuves malu un apturētu transportlīdzekli ir mazāks par 3 m. Latvijas Administratīvo pārkāpumu...

Rīgas Pašvaldības policija centra nodaļa - sniegs uz ielām

sniegs uz ielām Pašvaldības policija nevis nodarbojas ar to ka vajadzētu namu autostāvietu īpašniekus sauk pie atbildības par nenotīrītām ietvēm un auto stāvietām bet naski pa centru ķer autovadītājus kas ir apstājušies kautkur, kur ir iespējams pasažieru uzņemšanai vai preču iekraušanai lai ātri ielīmētu 40 euro naudassodu logā automašīnai. Protams saprotu, šie cilvēki nav nemazākajā mērā apmācīti ne arī viņiem ir pašiem iespēja loģiski domāt. Pats biju nostājies ielas malā ar avārijas signāliem desmit minūšu...

Bērnu laukumi - Alkoholiķu ikdienas gaitas bērnu laukumos

Alkoholiķu ikdienas gaitas bērnu laukumos Rīga. pie nama Vaidavas ielā 9 Regulāri alkoholiķi ir iecienījuši šo bērnu laukumu. Fotogrāfijas tapušas 4 pēc pusdienas. Soliņi protams ir kritiski, sēdēšanai nepiemēroti. Varbūt jājauc nost laukums vai arī jāsaved kārtībā! Vairākas reizas vakaros policija varētu apsekot šo objektu.

Pašvaldības Policija - Pilnvaru pārkāpumi

Pilnvaru pārkāpumi Pilnīga bezkontrole, cilvēku tiesību pārkāpumi, tieši draudi veselībai un dzīvībai. Ja konkrēti atbildēšu uz visiem jautājumiem un ir pierādījumi. Laikam ir jāliek vietā tādus ´"policistus", kā arī nepamato spec līdzekļu lietošana, mūsu valsts pazemošana un nacionālais jautājums. Ludzas iela

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes