Rīgas pašvaldības policija - Slikts serviss

Kaimiņi trokšņoja sestdienas rītā, situ pāris reizes pa griestiem, bet trokšņošana turpinājās, tāpēc izsaucu Latgales priekšpilsētas Rīgas pašvaldības policiju. Policisti atbrauca, paklausījās manā istabā (tad protams jau bija klusums) , aizgāja uz augšējo stāvu noskaidrot situāciju. Pēc vienas minūtes atgriezās un pateica, ka tur dzīvo bērni, tāpēc es nedrīkstu vispār neko teikt, bērniem ir visas tiesības skraidīt, lēkāt, dauzīt mēbeles un darīt visu, ko viņi grib. Man nav tiesību sūdzēties. Vienīgais ieteikums no policijas darbiniekiem pakārtot savu dienas ritmu kaimiņiem. Pēc likuma man ir tiesības uz mieru savās mājās, bet katru rītu jau agri no rīta stundām tiek trokšņots. Un man nav jāpakārto sava ikdiena svešiem cilvēkiem.
Tikai tad, kad nolēmu pati iet augšā un runāt ar kaimiņiem, viņi nāca līdzi. Policija vispār nenoskaidroja no kā tieši rodas trokšņi, neko nedarīja; paskatījās, ka tur ir bērni, tātad viņiem nav jāievēro nekādas sabiedrības normas. Kāpēc policija saņem algu par nekā nedarīšanu?

05.09.2022

W

Мне больше всего понравилось "situ pāris reizes pa griestiem". Вам бы поменять кваритру на домик в лесу.

W wometumbto 05.09.2022

Man nav jāpielāgojas citiem cilvēkiem, nevajag tā trokšņot, ka 7 no rīta nevar pagulēt. Kad piesit pie griestiem, cilvēki parasti saprot, ka jāuzvedas klusāk.

Так и они не подстроятся под вас, вы не договоритесь с ребенком, что бы он был тише. А вот стучать в потолок или по батареям - явный признак нестабильного психического состояния.

B Bez_vārds 05.09.2022

Piekrītu sūdzības autoram, kaimiņiem nav jāpakārtojas bērnu vajadzībām. ja ir zīdaiņi - ej dzīvot mežā. Ļoti daudziem zīdaiņi krīt uz nerviem un ir apnikusi tā ņaņčīšanās ar viņiem.

A anse22 05.09.2022

И это пишит человек который сидит дома на шеи мамы, тупо комментируя все жалобы :))))) помидорина найди работу и не парь мозги другим хакер недоделанный! Или в Риге работы нет?!

G Gulbenietis 05.09.2022

Bērnu histērijām pakļauties nevajadzētu, bet, ja nekā nevar nomierināt, vismaz multfilmas var ieslēgt no rīta. Vispār jau superneadekvāta trakošana no rīta, bērnu izpildījumā, ir vecāku vaina. Izņēmums ir zīdaiņi. Tiem gan zobi nāk, gan vēders ta strādā, ta nestrādā kā nākas.

Good Intentions 05.09.2022

Policijas darbs nav izdabāt un neko darīt, ja ierašanas brīdi klusums un nav nekāda pierādijuma. Viss, ko policija var darīt ir veikt profilaktiskas sarunas.