Rīgas pašvaldības policija - Slikts serviss

Kaimiņi trokšņoja sestdienas rītā, situ pāris reizes pa griestiem, bet trokšņošana turpinājās, tāpēc izsaucu Latgales priekšpilsētas Rīgas pašvaldības policiju. Policisti atbrauca, paklausījās manā istabā (tad protams jau bija klusums) , aizgāja uz augšējo stāvu noskaidrot situāciju. Pēc vienas minūtes atgriezās un pateica, ka tur dzīvo bērni, tāpēc es nedrīkstu vispār neko teikt, bērniem ir visas tiesības skraidīt, lēkāt, dauzīt mēbeles un darīt visu, ko viņi grib. Man nav tiesību sūdzēties. Vienīgais ieteikums no policijas darbiniekiem pakārtot savu dienas ritmu kaimiņiem. Pēc likuma man ir tiesības uz mieru savās mājās, bet katru rītu jau agri no rīta stundām tiek trokšņots. Un man nav jāpakārto sava ikdiena svešiem cilvēkiem.
Tikai tad, kad nolēmu pati iet augšā un runāt ar kaimiņiem, viņi nāca līdzi. Policija vispār nenoskaidroja no kā tieši rodas trokšņi, neko nedarīja; paskatījās, ka tur ir bērni, tātad viņiem nav jāievēro nekādas sabiedrības normas. Kāpēc policija saņem algu par nekā nedarīšanu?

05.09.2022

W

Good Intentions 05.09.2022

Policijas darbs nav izdabāt un neko darīt, ja ierašanas brīdi klusums un nav nekāda pierādijuma. Viss, ko policija var darīt ir veikt profilaktiskas sarunas.