www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Rupjība, neizglītotība, tiesiskais nihilisms

Rīgas pašvaldības policija Centra pārvalde - Rupjība, neizglītotība, tiesiskais nihilisms

Notikuma laiks: 2022.gada 18.augusts pulksten 07.00.
Vieta: Rīga, 11.novembra krastmala, SIA "Rīgas satiksme" maksas stāvvietas.

Būtība:
Apstājos blakus savam auto, kas bija novietots maksas stāvvietās, ar citu auto, bet vietā, kur apstāšanās ir aizliegta ar ceļa zīmi, lai pārliktu mantas un pieliet benzīnu 5 litrus (uz 2-3 minūtēm apmēram). Tikko izkāpu un sāku veikt iepriekš norādītas darbības, kā pēc sekundēm 15 uzklausīju no muguras paaugstinātu balsi: “ Ej, tu, sodu gribi ? ” Uzreiz nesapratu, kas tas ir un paskatījos aizmugurē. Ieraudzīju pašvaldības policijas mikroautobusu WV. Ieraugot, ka jautā policijas darbinieks, kas sēž pie stūres, atbildēju viņam: “ Nē, sodu negribu un Jums labs rīts arī! ”. Policijas darbinieks saka: “ Ātrāk, ātrāk mauc prom no šejienes, ātrāk…”. Atbildēju: “ Tūlīt, un Jums jauku dienu”, pēc kā iekāpu auto un uzreiz aizbraucu, nepabeidzot pārlikt mantas, tikai pieleju benzīnu 5 l.
Interesanti, ar savu priekšnieku, kolēģi vai ar Rīgas mēru šis neizglītots un neapmācīts policijas darbinieks arī runā tādā tonī un sāc uzrunāt savu priekšnieku, kolēģi vai Rīgas mēru ar “Ej tu”.
Saskaņā ar likuma Par policiju 5.pantu, ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.
Plus, ētikas normās šim darbiniekam nav zināmas laikam, vispār.
Šādam darbiniekam nav vietas pašvaldības policijā, lai iet strādāt….vai studēt…

G

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes