Rīgas pašvaldības policija - Bojajums

08.07.2023 gada No Matīsa ielas evakuejushi,pēc policijas lēmuma Scoda Octavia un tehniski to sabojājuši,tā bijusi,darba mashina un nesusi pelnju cilvēkam,tā peļņa bijusi vienīgā uz doto brīdi tā mashina stāv salauzta,sekas,pēc evakuācijas,iesniegumus elektroniskā veidā rakstījis,atbilde bijusi,godīgi pateikt nekāda, neviens neko neremontēs un zaudējumus nesegs, zaudējumi uz doto brīdi 800 euro,remonts 400 euro,ja vainīgs tikai spararats,licenze 134 euro, apdrošināšana 170 euro,tas viss ir pagājis,kamēr mašīna stāv, iesniegumu pat aiznesis Lomonosova 12a,to pieņēmuši apsolijot,ka priekšniekam nodos,atbildes nebija,lieta tāda,ka mūsu policijai ir galīgi vienalga,ka cilvēku atstājuši,bez vienīgās peļņas un tas var palikt uz ielas,ēst nopirkt,arī nav uz ko,saremontejiet,to ko sabojājis,pēc jūsu lēmuma Andrejs Kinzulis SIA a.k.7 ar to es sen sazinātos,jēgas nekādas.

31.08.2023

Z

Vai nevari nomierināties? Tad sūtām psihiatrisko palīdzību!

RAMONA👀 31.08.2023

Izskatās, ka Tev par daudz laika. Skricelē un skricelē. Ko tas dos? Neko.