Rīgas pašvaldības policija - Neadekvāta attieksme

Tika izsaukta policija uz nepilngadīgo ballīti, kurā tika lietots alkahols un bija skaļa uzvedība, un pašvaldības policijas operātore ļoti nekorekti attiecās pret zvanītāju, kurš centās ziņot par likuma pārkāpumu. Operātore neņēma sūdzību nopietni un ļoti rupji runāja ar zvanītāju. Šis ir kā mūsu pašvaldības policija risina likumpārkāpumus, un attiecas pret likumpaklausīgiem ļaudīm? Ārprāts!

31.07.2022

I ilrgjefiho 01.08.2022

Pēc savas pieredzes zinu, ka no pašvaldības policijas nav nekādas jēgas. Pat ja policija ienāks pie tevis mājās un būs nepārprotami dzirdama skaļa trokšņošana no kaimiņiem, tas nedod neko = 0.
Daudz efektīvāk ir kopā ar kaimiņiem rakstīt viņiem iesniegumu. Ja uzrakstīsiet tikai jūs, tad tas arī ir 0.
Pašvaldības policija meistari ir tikai izrakstot sodus par mašīnas novietošanu neatļautā vietā. Tā teikt, lai kungiem ir ko izzagt no budžeta