www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija transportlidzekla bojasana evakuesanas processa

Rīgas pašvaldības policija - transportlidzekla bojasana evakuesanas processa

Sveicinati uz deju svetkiem Matisa iela uzlikushi,laika zimi,es dazas dienas biju cita pilseta,atbraucis atpakalj,nolicis mashinu,kur vienmer,no rita pamozos,mashinas nav un visas rindas ari,kuri tur stavejushi,ja iebraukt starp majam,zimi neredzesi vispar,ka likt mashinu nedrikst,bet runa iet,par citu,evakuesanas processa,sabojajushi mashinu,es kad atradu mashinu,knap to iedarbinajis un paradijusies skanja,par to problemu policijas prieksnieks informets,reakcijas nekadas,mashina pat menesi nav nobraukusi un apstajas,iedarbinat nevar,stav tagad riekstu 7 pie iebrauktuves celjmala,remontet to pat netaisas neviens,zvanijis rakstijis iesniegumus,rezultata nekada,mashinai ir licenze un apdvrosvinashana,man atnemushi vienigo,kas man nesusi pelnju,tas noticis 08.07.2023 datuma,visu laiku risinu problemu,nesanak,visiem vienalga,pasham atrivsinat nesanak,bet cinishos lidz beigam,pa celjam mashina bijusi csdd,tada luzuma nav bijis,paradijas,tieshi,pec evakuesavnas,pva naktvim,bez manas klatbutnes.

04.08.2023

Z

Z Zenjok777 04.08.2023

Telefoniski informeta SIA A.K7 neko sarunat,sava starpa nesanaca,ka vienmer,doma ka tiesa nekas nebus,tas ir normali,bet tieu var gaidit ilgi.