www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Veiciet ceļa zīmes saskaņošanu, lai to uzstāda

Rīgas pašvaldības policija - Veiciet ceļa zīmes saskaņošanu, lai to uzstāda

Vēloties nolikt auto uz Ludzas ielas, Rīgā netālu no Daugavpils ielas krustojumu (jo no degvielas uzpildes stacijas neste braucot pa Ludzas ielu nebija kur nolikt auto) , novietoju auto vismaz 7-8 m no krustojuma robežas ar Daugavpils ielu neiedomājoties pievērst uzmanību, ka vienvirziena ielai ir nepārtrauktā līnija pirms krustojuma daudz agrāk. Es to nezināju, jo pievērsos automašīnas novietošanai, attālumam līdz krustojumam un izkāpjot kreisā joslas pusē man nebija redzama nepārtrauktā līnija, sadaloša satiksmi vienvirziena ielā, par ko saņēmu pamatoti no Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes galvenā inspektora Arta Ruča soda kvīti eur 40,00 apmērā.
Pievērsīšu uzmanību, kad parkojot automašīnu norādītā vietā, no Daugavpils ielas 9 (kur atrodas Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvalde) brauca ekipāža uz maskavas ielu, pievērsa man uzmanību, bet preventīvus pasākumus nepieņēma, lai mani brīdinātu, par pārkāpumu. Protokols sastādīts pēc neilga laika. Atceraties, ka ir arī ziema, kad brauktuve var būt apsnigusi. Vienkāršs jautājums, tas ir bizness, vai var uzstādīt zīmi noteiktā vietā "apstāties aizliegts", kura izmaksās eur 26,00 (zīme https://celazimes.lv/lv/cela-zimes/apstaties-aizliegts-326, tātad stabs, uzstādīšana vēl eur 100, nu saskaņošana gan jau dārgākā, neņemos spriest.) ņemot vērā visu norādīto, jebkurā gadījuma, mēs jau sen esam apmaksājuši tādas zīmes uzstādīšanu, lai citi autovadītāji neciestu.

05.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Komentāri (4)

M Mego izmeklētājs 06.01.2021

Vel vienu stabu gajeju ietvē?tā jau ar bernu ratiem,velosipediem nevar izbraukt

G Gunārs Z 06.01.2021

Jūs tik kategorisks? Stabu var ielikt pašvaldības policijas teritorijā un 90 grādu leņķī izvirzīt noteiktā aukstumā uz gājēju daļas, kur izvietot zīmi. Jums tā traucēs? Vai Jūs taisāties lekt n-metrus aukstumā ar velosipēdu? Tad jāiet uz skeitparku... atvainojos.

N Nessie 06.01.2021

Šeit atslēgas vārdi ir "nezināju" un "neiedomājos". Saprotu jūsu vilšanos par situāciju, bet ,esot ceļu satiksmes dalībniekam, "nezināju" un "neiedomājās" nav attaisnojums un pat nav pieļaujams! Jūsu pienākums ir zināt un, ja neziniet, vienmēr pārliecināties. Piekrītu, ka nepatīkami, bet jāprot saskatīt arī sava vaina.
Cits, protams, jautājums, par mūsu ceļu sakārtotību, bet arī nav pareizi par katru savu kļūdu vainot sistēmu. Viss tomēr sākas ar katru pašu. Ja tiešām uzskatiet, ka zīmes nepieciešamība ir pamatota, nevis jūsu tiešām neuzmanība, tad rakstiet CSDD vai kādai iestādei un to risiniet ar proaktīvu rīcību.

G Gunārs Z 06.01.2021

Man liels prieks, ka Jūs esat tik noteikumu zinoša un Jums nekad nav gadījies kāds pārkāpums. Ja Jūs lasījāt, es nenoliedzu, ka esmu pārkāpis noteikumus un ka sods piemērots nepamatoti. Bet man likās, ka pašvaldības policijai redzot, ka notiek pārkāpums tomēr vajadzēja reaģēt, nevis nogaidīt un vēlāk uzlikt sodu. Es tagad atvainojos, jo nebiju lasījis Rīgas pašvaldības policijas nolikumu, kur galvenie pienākumi ir 2.2. Pašvaldības policijas galvenie pienākumi Rīgas administratīvajā teritorijā:
2.2.1. atbilstoši savai kompetencei kontrolēt, kā tiek ievēroti Latvijas Republikas likumi, Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi un Rīgas domes saistošie noteikumi, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīvā atbildība, atbilstoši savai kompetencei uzlikt naudas sodus par šo noteikumu pārkāpšanu un piedzīt tos, kā arī nepieciešamības gadījumā nosūtīt lēmumus piespiedu izpildei.
Tagad saprotu, ka vērsos ne tur.
Es jau noskaidroju, ka par šo pārkāpumu protokolu pietiek. Ielas daļa ir tieši pretī Pašvaldības policijai un tas ir ok, jo plāni par administratīviem sodiem nav atcelti. Lai veicas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes