Latvijas Valsts ceļi - auto bojājumi

Jūs nopietni! Ceļa posmu Ineši -Jumurda komentārus neprasa, vienīgais izmantošanas veids apvidus rallijs, viena stunda 2 auto bojāti, būšu ļoti pateicīga ja pateiksiet kas veiks remonta pakalpojuma izmaksas. Pievienoju bildes kā izskatās auto braucot (pārvietojoties, peldot)pa šo ceļu.Piebildīšu ka mašīnai ar pārspiesto karteri ir ar metāla pannu, pa kuras malu tika saspiesti dubļi ar akmeņiem , kas pārrīvēja karteri.

30.10.2020

E

M Mego izmeklētājs 30.10.2020

Jābrauc atbilstoši ceļa seguma stāvoklim

к КУ 30.10.2020

Viņa vel nesapratā ka viss Latvijā rulē deputāti no Nacionālā apvienība, bet viņiem ir rikojums no Brisele neereagēt uz tadiem sūdzībam!

E Elina 30.10.2020

Izklausās pec algota darbinieka komentāra, nez kā jūs iedomājaties braukt atbilstoši ceļa stāvoklim , ja mašīna nogrimusi dubļos visa ceļa posma garuma kādu ātrumu tur ir iespējams sasniegt?!

к КУ 30.10.2020

Perc džipu! Mēs esam Eiropā!

к КУ 30.10.2020

Bet kāpēc Jūs negriežieties savā paāšvaldības un Seaimes deputātem? Melallūžņus Aizsardzības minisrijai ir iespējas nopirkt, bet uz ceļiem naudu nav?

к КУ 30.10.2020

Turpinājums V.Dombrovskis "Veiksmes stasts"...

к КУ 30.10.2020

Priekškam tērēt naudu uz kaut kadiem ceļiem Vidzemē ja tas neatbilts NATO un amerikāņu interesem? Mēžu ir iespēja izvest pa grunts ceļiem... Man liekas ka amerikāņu interesi Latvijā ir parvest terotoriju par stepe...

M Mego izmeklētājs 30.10.2020

Jautājums vel vai šis celš ir lvc vai pašvaldības

Pašvaldības!

E Elina 30.10.2020

P33 Latvijas valsts ceļš, Ērgļi-Vecpiebalga, laipni lūgti izklaidēties ar savām mīļajām automašīnām