AtrisinātaLatvijas Valsts ceļi - Ceļa Putekļi

Sakarā ar sausās sezonas iestāšanos, valsts ceļa grants seguma v996 Ogre-Viskāļi-Koknese, apdzīvotā ceļa posmā - Austrumi, satiksmes intensivitātes rezultātā rodās pamatīgi putekļi, kuri apdraud satiksmes drošību, samazinot redzamību teju līdz nullei kā arī tiek nodarīts kaitējums privātīpašumiem, mantiskajām vērtībām un arī iedzīvotāju veselībai. Pa ceļu kursē skolēnu autobuss kā arī skolēni gaida autobusu ceļmalā. Ceļu izmanto arī citi satiksmes dalībnieki - velosipēdisti, gājēji kurus nav iespējams redzēt dēļ putekļiem. Ceļa posmā bieži manāmi meža zvēri, kuri šķērso ceļu bet attiecīgās brīdinošās zīmes zīmes nav uzstādītas, kas paaugstina nelaimes gadījuma iespējamību. Ceļu regulāri izmanto baļķvedēji, smagā traktortehnika, autofūres brauc uz tuvējo Kūdras purvu pēc kravām.. Šāda tehnika saceļ vēl pamatīgākus putekļus. Ciema iedzīvotājiem ir jāelpo ceļa putekļi, bezvēja dienās nav iespējams veikt sadzīviskus darbus kā piemēram - veļas žāvēšana, telpu vēdināšana kā arī cieš lauksaimniecība.. Nav iespējams dzīvniekiem veikt ganības blakus esošajās pļavās, dārzeņu audzēšana arī nav iespējama dēļ biezajiem putekļiem.. Kuri bieži vien stāv gaisā kā "smogs" un krīt uz laukiem, mājām, pagalmiem - noklājot tos ar putekļu kārtu, līdz ar to radot zaudējumus saimnieciskajai darbībai. Vēršos pie ceļu uzturētāja, risināt problēmu apstrādājot ceļa posmu ar pretputes līdzekli, sausajā periodā uzstādīt ātruma ierobežojošas un brīdinošas ceļa zīmes, līdz šim nav veiktas nekādas preventīvas darbības no ceļu uzturētāju puses lai uzlabotu situāciju ar apkārtējās vides piesārņošanu ar ceļa putekļiem, šajā apdzīvotajā punktā. Vēlamies vērst uzmanību kad gaisa piesārņotības normas regulē likumdošana, tai skaitā arī putekļu koncentrācija gaisā. Likuma normu nepildīšanas gadījumā, tiks rosināta sūdzība satiksmes un Veselības ministrijā. Paldies par sapratni, ar cieņu - ciema iedzīvotāji.

07.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Austrumi 09.05.2023

Uzņēmums tēlo mirušo!

A

Komentāri (8)

Kā jau visos sūnu ciemos. Neesat izņēmums.

A Austrumi 09.05.2023

Sedēt rociņas klēpī saliktas? Ir likumdošana, ja neko nedara tad nekas nenotiek..

Un ko tieši tu dari lietss labā? Ieliki te sūdzību un kas notiks tālāk?

A Austrumi 09.05.2023

Es arī daru un atskaites Jums nedošu! Ir arī ministrijas un tiesas iestādes. Jūs ar savu padomju domāšanu atbalstāt tos kuri nedara savu darbu godprātīgi! Norvēģijā ceļu uzturētājiem ir kauns par saviem ceļiem, par to kad nav asfalta seguma,grants ceļi- lieli vai mazi, tiek apstrādāti! Ar tādu nostāju vari gulēt pie devītā maija pirminekļa drupām,nolemtība jau saknēs! Arī reģionos, likums visur ir vienāds. Vēl pasaki- kad patīk kā čakarē un neaizmirsti piebilst " visur čakarē"
Visu gaišu!

Es tev 100% piekrītu. Un pēdējajs teikums nav par mani. Jebkurā gadījuma arlabunakti.

A Austrumi 09.05.2023

Smacē cilvēkus!

A Austrumi 09.05.2023

Ikdiena, ceri kad vējš nepūtīs virsū!

G Govjzems 09.05.2023

Pat normāli rakstīt nejēdz, bet piemini kaut kādas ministrijas un likumdošanas🤦‍♂️

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes