Latvijas Valsts ceļi

Latvijas Valsts ceļi VAS
Adrese: Gogoļa iela 3
Rīga
Latvia - LV-1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 80005555
+371 67028169
Fakss: +371 67028171
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 15:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
64
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Latvijas Valsts ceļi - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Valsts ceļi - Slikta cēļa segums putekļi

Slikta cēļa segums putekļi Labdien, vēršos pie jums ar jautājumu par ceļu uztērēšanu būriņu ceļa Jelgavas novada, Līvbērzes pagasta. Nav skaidrs kāpēc nav apstrādāts ar atputekļošanas līdzekļi nevienu reizi šajā sezona, dreidera darbs ir veikts nekvalitatīvi uz ceļā ir viļņi kas pagrūtina braukšanu ka ari no putekļime cieš tieši gājēi pārvietoties nav iespējams kād brauc mašīnas dēļ putekļime nevar redzēt cilvēkus. Pēc noteikumiem grants seguma jābūt līdzenai, tā nedrīkst dardīt autobraucējam diskomfortu uz doto brīdi c...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Ar kuru galu domā jūsu vadība? P33 posms ērgļi-Ineši tiek labots uzberot smalkus akmentiņus, kas pēc tam tiek mesti automašīnu lukturos un stiklos! Gadsimta risinājums! Taisni vai kāda godalga jāpiešķir šīs idejas autoram! Tajā pat laikā posmā ērgļi - Ķeipene tiek liets jauns ceļa segums virsū jau esošajam padomju laiku ceļam! Taču šim ceļam nav pilnīgi nekādas vainas! Šo finansējumu būtu ieguldījuši kur tas tiešām ir nepieciešams! Par ko es maksāju ceļa nodokli? Par sasistiem vējstikliem un lukturiem?

Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļa segums

Slikts ceļa segums Ceļa p-33 Melnā seguma posms no Ērgļiem līdz Jumurdai pusgada laikā pēc izbūves ir katastrofālā stāvoklī. Ir taču darbu garantijas laiks. Kāpēc ne būvnieks, ne ceļu uzturētājs neko nedara? Ceļš netika pienācīgi tīrīts no sniega ziemā. Pāris bedrītes pavasarī aizlāpīja. Tagad jau viss ceļš bedrēs.

Latvijas Valsts ceļi - Bedres

Bedres Sveicināti, autoceļs p33 ērgļi - Jumurda posms, pēc pagājušā gada uzlietā Melnā seguma, nav izbraucams dēļ bedrēm. Vai tiešām šis pagājušajā gadā veiktā ceļa rekonstrukcijas atbilst valsts standartiem. Paldies. Gaidam no jums informāciju. Jumurdas iedzīvotāji.

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums

Bojājums Ceļa posms Allaži-Sigulda, kur šobrīd veic remontu, pagājušo gad augustā tika veikts remonts un uzbērta šķemba, ievērojot ceļa zīmes, distanci utt. , šķembiņa terapijā manam auto priekšējā stiklā kurā tagad ir robiņi un plaisa. Pagājušogad septembrī ielika jaunu vējstiklu.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļš

Ceļš Valsts ceļš, kauns pa tādu ceļu braukt. Katru gadu mēs dzirdam cik naudas iztērējam ceļu uzturēšanai bet jautājums kur ir tā uzturēšana. Pēdējo reizi šīs ceļš bija remontēts deviņdesmitajos gados. Foto nr.1 var redzēt cik augstās ir ceļā apmales, un nr.2 kādas izveidotas notekas ūdenim. Ceļa malā atkritumu izgāztuves. Kauns liels lūgums nu izdariet jau kaut ko...

Latvijas Valsts ceļi - Gulbene-Smiltene

Gulbene-Smiltene Gribētos zināt.. Cik ilgi būs bezsakars ceļa (ja to var nosaukt par ceļu) posmā Gulbene-Smiltene? Kādas bildes pievienot? Lai tie lielie vīri izbrauc to posmu savās mašīnās.. Privātajās... Nevis darba... Un vairākas reizes dienā... Un tad lai pasaka... Par ko jāmaksā ceļa nodokļi?

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums mašīnai , piekares laušanā

Bojājums mašīnai , piekares laušanā Sveiki, šodien braucot pa Lubānas ielu, pie Depo, aiz kapiem, uz ceļa bija liela peļķe, iebraucot tajā bija riktīgs trieciens. Paslēpusies bedre, godīgi teikšu lielākoties pēc šādas ziemas apstākļiem Rīga ceļi un ne tikai Rīga ir ļoti sabojāti, ka vispār pārvietoties ar auto, ja tu gribi lai mašīnai nerastos nekādi bojājumi, tas ir murgs. Manuprāt tas tikai būtu loģiski ja Latvijas lielākajā pilsēta ceļi tiktu salaboti pēc iespējas ātrāk, jo pēc šādiem starpgadījumiem, kad vēl katru dienu...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, ceļi Rīgā ir drausmīgi un ja jūs domājat, ka es save mašīnu labošu par savu naudu, tad tā tas nebūs... Es pietiekami daudz maksāju, lai ceļi nebūtu tādā stāvoklī... Es katru reizi zvanīšu apdrošināšanai, par to varat nešaubīties, nevienu lieku centu par to es nemaksāšu, nevienu gadu vēl nav bijuši tik slikti ceļi.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa nekvalitāte

Ceļa nekvalitāte Lūdzu izskaidrot kāpēc valsts ceļš v76 no Saulkrastiem uz vidrižiem Sējas posmā nav labots jau 30 gadus, tam ir 50 cm apmales un vairākos posmos ir tikai bedres, ceļa nav. Šodien arī kustība pa to ir pārtraukta, jo upe ceļu pārplūdinājusi. Lūdzu izskaidrot, kāpēc šis ceļš netiek iekļauts remontējam ceļu sarakstā?

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa stāvoklis

Ceļa stāvoklis Ceļš ir drausmīgā stāvoklī. Mašīnu plūsma ir vismaz 1/5min. Katru dienu bedrēs iesprūst vismaz 5 mašīnas. Ja vēl vasarā pirmajā ātrumā var izbraukt, ziemā mašīnas vienkārši buksē un puse gaida palīdzību, lai tās izstumtu. Sakarā ar to rodas sastrēgumi un nepatīkama sajūta par ceļu apkalpojošo uzņēmumu. Par ko tiek maksāti nodokļi?

Latvijas Valsts ceļi - Slikti ceļa apstākļi

Slikti ceļa apstākļi Labrīt. Kāpēc netiek tīrīts ceļš no Kandavas pagrieziena uz cēri? Ceļa izveidei tāda nauda tika iztērēta kā apgalvo, kad tagad jātīra tad nav kas notīra. Divas dienas pēc kārtas sniegs snieg bez apstājas, bet nav rīcības, tas ka mašīna nobrauc un uzber smiltis, sniegu neizkausē. Vajag izšķūrēt.

Latvijas Valsts ceļi - Deglava tilts

Deglava tilts Nezinu kam pareizāk būtu adresēt šo sūdzību. Varbūt kāds zin kas notiek ar Deglava tiltu? Nesen viss bija jau saremontēts un tilts atvērts. Tagad tiko (nesen) uzliktais asvalts ir atkal noņemts uztaisīta viena josla un milzīgi korķi. Normāli tiek izniekota nauda - gadiem remontējam un kad beidzam remontu tad jaucam par jaunu visu ārā un remontējam atkal. Ok ja kāds nomudijās un tika secinātas kļūdas remontā, tad vai tad tiešām tas atkārtotais remonts bija jātaisa uzreiz un nevarēja pagaidīt kad...

Latvijas Valsts ceļi - нечищенные улицы

нечищенные улицы В Риге на ул.Заля невозможно проехать , т.к. проезжая часть не чистится, обледенения такие, что на легковом автомобиле затруднено движение. Вдоль ул.Заля расположена парковка автомобилей, из-за плохо расчищенной дороги автомобили паркуют так, что они вылезают на проезжую часть.

Latvijas Valsts ceļi - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Zvanīju 3.12.2021. Plkst.18.41. Pati dzīvoju Bauskā, un gribēju noskaidrot, cik droši ir braukt uz Rīgu no Bauskas un, cik droši ir braukt pa Rīgu. Līdz codei un pāris kilometrus aiz Codes ļoti grūti bija braukt, tāpēc zvanīju. Sieviete nolasīja man sarakstu, cikos ir kaisīts un šķūrēts a7. Cik droši ir braukt pa Rīgu tā arī nenoskaidrotu, jo sieviete klausuli nometa. Nebiju zvanījusi ar domu kaut ko pārmest un arī nepārmetu, kāpēc tāda attieksme pret klientiem?

Latvijas Valsts ceļi - Neizbraucams ceļš

Neizbraucams ceļš Labdien! Braucu jau kuro mēnesi, cietos ilgi, līdz šodienai, jo nu vairs ar džipu - ceļa posms nav izbraucams - Kalni - Vaiņode, bet šoreiz tikai Vaiņodes robežā, (Saldus cd ir laba) . Dienvidkurzemes ceļa daļa laikam to mazo posmu līdz Saldus cd ir aizmirsusi un es gribētu teikt, kad laiks beidzot aiztaisīt tās bedres, kuras ir visur, nav vairs kā apbraukt - nogreiderējām, lūdzu ceļu!

Latvijas Valsts ceļi - Brāķis

Brāķis Pirms gada, 2020 septembrī, ar svinīgu pasākumu piedaloties transporta ministram t. Linkaitam, tika atklāts remontētais posms ceļā A2, jau pirms tam kad bija tehnoloģiskais pārtraukums, cilvēki rakstīja un teica ka uz jau remontētā ceļa ir plaisas. Par to pat bija sižets Latvijas televīzijā.. Lvc visās atbildēs klāstīja un stāstīja ka tā tikai pamata kārta un pēcāk viss būs jauki gludi un līdzeni. Nu nav. Atkal turpat ir plaisas, atkal drīz būs ierobežojumi, atkal mazliet sastrēgumi, un tas viss tikai par kaut kādiem nieka 38 milj. Euro?

Latvijas Valsts ceļi - Slikts garantijas remonts

Slikts garantijas remonts Labdien, tikko veica garantijas remontu ceļam p43. Viss ceļš ir sabojāts, mašīnas arī, akmentiņi kuri ir uzbērti lido uz visām pusēm. Es godīgi ievēroju zīmi 50, bet daudzi apdzen unzīmi neievēro visa mašīna ir nodauzīta ar akmeņiem, stiklā atkal ir punkti. Vai vismaz tos akmentiņus nevar noslaucīt? Vairāk jau nekas nepielips, tikai kritīs nost! Tas ceļš ir grumbuļains! Vai tiešām mūs dienās nevar sataisīt normāli izbraucamu ceļu? Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem!

Latvijas Valsts ceļi - Nekopti ceļi, kā rezultātā bojā iet dzīvnieki

Nekopti ceļi, kā rezultātā bojā iet dzīvnieki Uz šī ceļa Iecava - Vecumnieki tika sabraukta stirna. Uzreiz piebildīšu - tā šajā posmā nav vienīgā. Šoferītis brauca ar ātrumu 40 km/h, jo vēl papildus sliktajam ceļam te ir pamatīgi putekļu mākoņi. Protams, ka izvairīties no sadursmes, ja stirna no šīs garās zāles izlec priekšā mašīnai pus metra attālumā, nebija iespējams. Izbrīna šī drausmīgi nihilistiskā attieksme - visas vasaras garumā nav pakustināts ne pirksts, lai nopļautu šo garo zāli. Ja lvc teiks, ka viņi par šo ceļa posmu neatbild...

Latvijas Valsts ceļi - Liels paldies Latvijas Valsts ceļiem

Liels paldies Latvijas Valsts ceļiem Liels paldies Latvijas valsts ceļiem kas beidzot saveda kārtībā šo posmu, grunts ceļu kas ved no ērgļiem uz Inešiem caur Jumurdu, prieks braukt kad izrakti kārtīgi ūdensnovadgrāvji ceļam ir labs profils un tiešām labs segums, gandrīz kā asfalts, lai cik smagi un organizēti šeit un mēdijos gaudoja vietējie un apakšbikses Rāva dibenā lai pierādītu ka tur nu bez asfalta nekādi un noslodze esot 600 automašīnas diennakti, jā nu 600 mašīnas kādā dienā kad ir pirmais septembris vai kapusvētki tiešām...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes