Latvijas Valsts ceļi

Latvijas Valsts ceļi VAS
Adrese: Gogoļa iela 3
Rīga
Latvia - LV-1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 80005555
+371 67028169
Fakss: +371 67028171
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 15:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
45
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Latvijas Valsts ceļi - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Valsts ceļi - Slikts garantijas remonts

Slikts garantijas remonts Labdien, tikko veica garantijas remontu ceļam p43. Viss ceļš ir sabojāts, mašīnas arī, akmentiņi kuri ir uzbērti lido uz visām pusēm. Es godīgi ievēroju zīmi 50, bet daudzi apdzen unzīmi neievēro visa mašīna ir nodauzīta ar akmeņiem, stiklā atkal ir punkti. Vai vismaz tos akmentiņus nevar noslaucīt? Vairāk jau nekas nepielips, tikai kritīs nost! Tas ceļš ir grumbuļains! Vai tiešām mūs dienās nevar sataisīt normāli izbraucamu ceļu? Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem!

Latvijas Valsts ceļi - Nekopti ceļi, kā rezultātā bojā iet dzīvnieki

Nekopti ceļi, kā rezultātā bojā iet dzīvnieki Uz šī ceļa Iecava - Vecumnieki tika sabraukta stirna. Uzreiz piebildīšu - tā šajā posmā nav vienīgā. Šoferītis brauca ar ātrumu 40 km/h, jo vēl papildus sliktajam ceļam te ir pamatīgi putekļu mākoņi. Protams, ka izvairīties no sadursmes, ja stirna no šīs garās zāles izlec priekšā mašīnai pus metra attālumā, nebija iespējams. Izbrīna šī drausmīgi nihilistiskā attieksme - visas vasaras garumā nav pakustināts ne pirksts, lai nopļautu šo garo zāli. Ja lvc teiks, ka viņi par šo ceļa posmu neatbild...

Latvijas Valsts ceļi - Liels paldies Latvijas Valsts ceļiem

Liels paldies Latvijas Valsts ceļiem Liels paldies Latvijas valsts ceļiem kas beidzot saveda kārtībā šo posmu, grunts ceļu kas ved no ērgļiem uz Inešiem caur Jumurdu, prieks braukt kad izrakti kārtīgi ūdensnovadgrāvji ceļam ir labs profils un tiešām labs segums, gandrīz kā asfalts, lai cik smagi un organizēti šeit un mēdijos gaudoja vietējie un apakšbikses Rāva dibenā lai pierādītu ka tur nu bez asfalta nekādi un noslodze esot 600 automašīnas diennakti, jā nu 600 mašīnas kādā dienā kad ir pirmais septembris vai kapusvētki tiešām...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļa segums

Slikts ceļa segums Labdien, lūdzu rast iespēju minētā ceļa melnā seguma ieklāšanai, jo uz doto brīdi ceļš ir ļoti sliktā stāvoklī. Ceļš sen nav greiderēts un arī tas ir ļoti īslaicīgs risinājums, jo pēdējos gadus aizvien vairāk pieaug ceļa noslogojums. Pa minēto ceļu kursē pilsētas nozīmes autobuss. Rudens/ziemas/pavasara apstākļos kustība ar kājām pa ceļu Nr.67 ir apgrūtināta. Pēdējos gados Viesturciemu apdzīvo aizvien vairāk cilvēku, tostarp bērni un pensionāri, kuri aktīvi izmanto sabiedrisko...

Latvijas Valsts ceļi - auto bojājumi

auto bojājumi Jūs nopietni! Ceļa posmu Ineši -Jumurda komentārus neprasa, vienīgais izmantošanas veids apvidus rallijs, viena stunda 2 auto bojāti, būšu ļoti pateicīga ja pateiksiet kas veiks remonta pakalpojuma izmaksas. Pievienoju bildes kā izskatās auto braucot (pārvietojoties, peldot)pa šo ceļu.Piebildīšu ka mašīnai ar pārspiesto karteri ir ar metāla pannu, pa kuras malu tika saspiesti dubļi ar akmeņiem , kas pārrīvēja karteri.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa nolaidība, bojāts auto

Ceļa nolaidība, bojāts auto Vēlos informēt par ceļu Stalbe-Kūdums, kur tikko 13.09.2020 pārsitu karteri pilnīgi jaunai mašīnai un izmaksas tgd aptuveni 1000 eiro, protams ir kasko, bet pašrisks tāpat jāmaksā un vismaz nedēļu bez mašīnas. Grants ceļš pamatīgi izskalots ieplakās, ievērot vienu no tādām vietām (liktenīgo) , varēja tikai kad pārbrauc kalnu un ir jau par vēlu, pamatīga grāvis izskalots ar akmeņiem, braucot ar ātrumu + - 50-60 km/h. Zvanot lvc, atbilde bija vēsa, ka ir iespējama kompensācija ja vērsīšos pret viņiem tiesas ceļā. Tā rī dzīvojam, bet pr ko mēs maksājam ceļa nodokli, ja nevar pat grēderi norīkot?

Latvijas Valsts ceļi - Ceļš - katastrofa

Ceļš - katastrofa "Sirsnīgi Sveicieni" Latvijas valsts ceļiem par "burvīgo" ceļa posmu ērgļi-Ineši, kuru mēroju katru dienu dodoties uz un no darba. Katra diena emociju sprādziens un finansiāls izmisums makā pēc pastāvīgajiem auto remontiem. Par ko mums tāds sods jācieš, kratoties pa to neceļu, tas nav ceļš bet katastrofa. Klasisks mūsu valsts pārvaldības modelis.

Latvijas Valsts ceļi - Putekļi

Putekļi Labdien. Dzīvojam apmēram 200 metrus no ciemata Pāce, mājas trūbas. Gar māju iet grantēts, bedrains ar pret putekļu līdzekli neapstrādāts ceļš. Gadiem dzīvojam baltos putekļos, ābeļdārzs, āboli, ogas atrodas putekļu mākoņos, smagā tehnika brauc ļoti daudz lielā ātrumā. Nesen tika atputekļots ceļš tikai Pāces ciematā, līdz ar ceļa zīmi. No ceļa zīmes beigām atrodamies apm. 150 metrus. Vai neesam tādi paši cilvēki kā ciematā dzīvojošie un putekļi ir dzīves norma? Kad ceļš arī gar mūsu mājām tika salabots un atputekļots?

Latvijas Valsts ceļi - Latvijas Valsts ceļi/ Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši

Latvijas Valsts ceļi/ Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši Labdien! Auto ceļš Ērgļi-Ineši ir ņirgāšanās par cilvēkiem kas ikdiena lieto šo ceļa posmu. Katru dienu braucot pa šo ceļu pārsista riepa, kārtējais akmens vējstiklā, mašīnas ritošās daļas remonts (amortizatori, bukses, šarnīri kas tiek vienkārši iznīcināti) liekas jau kā norma. Tas viss gada laika sastāda diezgan lielas naudas summas auto remonta bez ka ari varētu iztikt, ja ceļa stāvoklis būtu labs. Cenšos zvanīt Latvijas autoceļu uzturētājam un informēt par ceļa slikto stāvokli, bet pēdējā laikā tas pat nedod rezultātu.

Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļš

Slikts ceļš Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību par autoceļa posmu Ērgļi-Ineši. Braucot no Inešiem uz Jumurdu pārsitu savai mašīnai karteri, jo garām braucošais kokvedējs radīja putekļu mākoni un braucamā ceļa daļā bija palieli akmeņi. Esmu ievērojis ka greiderējot akmeņi regulāri tiek izrauti no ceļa seguma un paliek uz braucamās daļas. Nesen izraktie grāvji dažviet ir jau braucamās ceļa daļas līmenī. Vajadzētu biežāk veikt auto ceļa apsekošanu un veikt darbības kas padarītu ceļu drošāku tā lietotājiem.

Latvijas Valsts ceļi - Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši

Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši Labdien! Esmu Ivars Apinis un manam uzņēmumam pieder lauku viesnīca "Jumurdas muiža", kas atrodas 8 km attālumā no ērgļiem pa ceļam uz Inešiem. Jumurdas iedzīvotāji vairākkārt ir saņēmuši solījumus no Latvijas valsts ceļiem, ka tiks asfaltēts ceļš posmā ērgļi – Ineši. Apmēram pirms 5 gadiem ceļa ierīkošanai tika noņemts finansējums par labu posmam Vecpiebalga – Vidzemes šoseja. Līdz šim brīdim finansējums nav atgriezts, lai noasfaltētu atlikušos apm. 18 km ceļa posmā ērgļi – Ineši, un mē...

Latvijas Valsts ceļi - P33 ērgļi-Ineši ceļa posma neatbilstošs stāvoklis braukšanai

P33 ērgļi-Ineši ceļa posma neatbilstošs stāvoklis braukšanai 2. augustā, braucot pa grantēto ceļu P33 Ērgļi-Ineši, mašīnas priekšējo stiklu sabojāja lidojošs akmens tikai tāpēc, ka garām pabrauca pretī braucoša mašīna. Šī nav pirmā reize, kad tiek bojāts mans īpašums sliktā ceļa seguma dēļ. Tie, kas ceļu izmanto regulāri jau rēķinās, ka būs jāiegulda papildu līdzekļi mašīnas remontā, jo šis ceļa posms neatbilst ne sakārtota, ne droša ceļa prasībām. Tā tam nevajadzētu būt. Ar kājām vai velosipēdu pa šo ceļu pārvietojas tikai drosmīgie vai tie, kuriem...

Latvijas Valsts ceļi - Autoceļa P33 Ērgļi-Ineši grantēto posmu

Autoceļa P33 Ērgļi-Ineši grantēto posmu Labdien! Vēlos iesniegt sūdzību par valsts reģionālā autoceļa P33 ērgļi-Ineši grantēto posmu! Šo ceļa posmu izmantoju regulāri un kārtējo reizi ir sabojāta mašīnas riepa! Man, kā godīgam nodokļu maksātājam (nekas cits jau jums no manis neinteresē) , Latvijas auto ceļi un Latvijas autoceļu uzturētāji, kam lai sūta rēķinus par sabojātajām riepām un auto stikliem?

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa kvalitāte

Ceļa kvalitāte Labdien! Vēlos iesniegt sūdzību par valsts reģionālā autoceļa P33 Ērgļi-Ineši grantēto posmu,kas gadiem ilgi ir neizbraucams, putekļains, lidojošie akmeņi apdraud ne tikai garāmgājējus, bet bojā arī transportlīdzekli, kas man rada papildus izmaksas. Lūgums rast iespēju veikt dubultās virsmas apstrādi, T.I. melnā seguma izveidi.

Latvijas Valsts ceļi - Valsts ceļa posms Ērgļi - Ineši drausmīgs ceļa seguma stāvoklis

Valsts ceļa posms Ērgļi - Ineši drausmīgs ceļa seguma stāvoklis Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību par ceļa posma Ērgļi – Ineši stāvokli. Diemžēl ir jāatzīst, ka stāvoklis ir katastrofāls, tā izmantošana ir bīstams. Kārtējos reizi ir jāatzīst, ka Latvijā, kā nu mums tautas kalpi necenstos pārliecināt par pretējo, valsts vīru korumpētībai un savu privāto interešu izvirzīšanai pirmajā plānā, nav gala. No tribīnēm ar putrām uz lūpām kliegt par to, ka tautas labā ir jādara lieli darbi viņi var, bet kad lieta aiziet līdz reālai darīšanai, viss beidzas – nevien...

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa posms Ērgļi - Ineši

Ceļa posms Ērgļi - Ineši Šis ceļa posms ir briesmīgs un izvairīties pa to braukt nav iespējams, lauž mašīnas, ciešs vējstikli. Bērni ir jāved uz skolu (jo pat noņem autobusu jēdzīgā laikā) , ir zīdainis, ar kuru jādodas pie ārsta. Bet šis ceļš ir apdraudošs, pārtikas nepieciesamiba, tā visa ir ikdiena. Kad tiks sakārtots šis ceļš? Vai tiešām mūs neuzskata par cilvēkiem?

Latvijas Valsts ceļi - Briesmīgs ceļš Ērgļi-Ineši

Briesmīgs ceļš Ērgļi-Ineši Kad beidzot noasfaltēs grantēto autoceļu Ērgļi-Ineši? Vasarā ceļš put un sliktā redzamība rada avārijas situācijas. Tur taču braucu arī maršruta autobusi. Mūžīgās bedres bojā automašīnas piekari un smagās mašīnas uzrauts akmens sabeidza priekšējo stiklu. Par satiksmes intensitāti liecina kaut vai tas, ka brīžiem "trepe" izveidojas jau 3 dienu laikā.

Latvijas Valsts ceļi - Bojajums putekli

Bojajums putekli Labvakar. Kapec uz Irlavas viesatu celu visiem tiek kaisitas puteklu granulas bet tiek izlastas musu maja kalncerini un pumpuri mums ir 11 men vec dels kuru nevar izvest lauka pagulet kapec mums ir jarij tie putekli, sakara ar lv maza cela buvesanu, grants vadasanu no rita lidz vakaram.

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums

Bojājums Paldies par saplēsto auto stiklu ceļa remonta posmā pie Nākotnes ciema. Akmeņi lido uz visām pusēm līdz pat Dobelei... Vai tiešām nevarēja uztaisīt apbraukšanu caur ciemu vai tos akmeņus bārstīt naktī? 27.07. Braukšana šajā posmā bija vienkārši briesmīga. Akmentiņi saķērušies riepās, kalotkās... Parasti jau ber vienu pusi, tad to sataisa un tad tikai ķeras pie nākamās. , tad tie akmeņi ir mazāk. Kāpēc šoreiz tā nevarēja?

Latvijas Valsts ceļi - Slikts reģionālais valsts autocela posms Ērgļi-Ineši

Slikts reģionālais valsts autocela posms Ērgļi-Ineši Labdien. Vairāku gadu garumā valsts reģionālā autoceļa p33 ērgļi-Ineši grantētā posma (19km) lietotāji un pašvaldības sūdzas par slikto ceļu, putekļu mākoņiem un lidojošiem akmeņiem vasarā, un dubļu jūru pārējos gada laikos. Ceļa pārbūvei ar asfalta segumu naudas neesot un paliek tikai solījumi. Tagad no papildus piešķirtajiem 75 miljoniem ceļu sakārtošanai visžēlīgi minētajam ceļam ieplānots izrakt grāvjus un uzbērt papildus grants segumu. Bet braukšanas apstākļi tapēc jau nebūs labāki! Grant...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes