Latvijas Valsts ceļi

Latvijas Valsts ceļi VAS
Adrese: Gogoļa iela 3
Rīga
Latvia - LV-1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 80005555
+371 67028169
Fakss: +371 67028171
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 15:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
74
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Latvijas Valsts ceļi - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Autoceļš v869 tiltagals - mežastrodi-Varakļāni. Pārdurtas riepas, kad tas beigsies? Kā tik pāriet greideris tā sākas.. Cik var pirkt un mainīt riepas? Vai tiešām nav iespēja šaja posmā izveidot melno asfaltu? Nerunāsim vispār vēl par nenormālo putekli.

Latvijas Valsts ceļi - Bedres

Bedres Labdien! Autoceļs p33 ērgļi - cirsti posms, pēc divu gadu uzlietā Melnā seguma, nav izbraucams dēļ bedrēm. Vairāks reizes šājā posmā esmu redzējis, kad mašīnām ir pārsistas riepas. Pat aplikācijā waze saliktas bedres, lai cilvēki nesabojātu savas mašīnas tas ir normāli? Vai tiešām šī veiktā ceļa rekonstrukcijas atbilst valsts standartiem. Paldies. Gaidam no jums informāciju. Ar cieņu, Egils

AtrisinātaLatvijas Valsts ceļi - Ceļa Putekļi

Ceļa Putekļi Sakarā ar sausās sezonas iestāšanos, valsts ceļa grants seguma v996 Ogre-Viskāļi-Koknese, apdzīvotā ceļa posmā - Austrumi, satiksmes intensivitātes rezultātā rodās pamatīgi putekļi, kuri apdraud satiksmes drošību, samazinot redzamību teju līdz nullei kā arī tiek nodarīts kaitējums privātīpašumiem, mantiskajām vērtībām un arī iedzīvotāju veselībai. Pa ceļu kursē skolēnu autobuss kā arī skolēni gaida autobusu ceļmalā. Ceļu izmanto arī citi satiksmes dalībnieki - velosipēdisti, gājēji kurus nav...

Latvijas Valsts ceļi - Ceļi

Ceļi Дорога v594 каждый год одно и тоже, дорога в ужасном состоянии, особенно после дождя, ямы такие что их даже не объехать даже автобусы отказываются по ней ехать, наши дети не попадают в школу и садики. Летом пыль такая что ничего не видно, люди живущие вдоль дороги задыхаются от пыли, окна в доме не открыть пыль на зубах скрипит. Может пора решить эту проблему, а-то дорожные налоги платим и не видим за что.

Latvijas Valsts ceļi - Autoceļš V247 katastrofālā stāvoklī

Autoceļš V247 katastrofālā stāvoklī Autoceļš v247 (Grundzāle-Vizla) ikdienā ir pietiekoši noslogots, lai tam tiktu pievērsta lielāka uzmanība. Cilvēki brauc uz uz un no darba, bērni uz un no skolas. Neatliekamā medicīniskā palīdzība kavējas, jo pa šo ceļu vienkārši ir nereāli pabraukt. No mājām līdz Vidzemes šosejai ir nedaudz vairāk kā kilometrs, ar kājām to var noiet ātrāk nekā izbraukt ar automašīnu. Tā jau katastrofālo stāvokli vēl vairāk pasliktina kravas transportlīdzekļi, kas dienu dienā izbraukā un padziļina jau tā...

Latvijas Valsts ceļi - Slikti ceļi ar bedrēm

Slikti ceļi ar bedrēm Nesen iegādājos ļoti jaunu un dārgu braukšanas aparātu 1998 gada pa 1 tūkstoti, braucot uz mājām jau pirmajā dienā pa bedrēm jau dzirdu ka krīt ārā naglas no transporta esmu atbraucis uz mājām, nākamajā dienā jau transportlīdzeklis nedarbojās bet pēc 20 mēģinājumiem iedarbojās. Aizvedu uz servisu un konstatēju kad dēļ sliktiem ceļiem man auto strādāja uz 1 sveces un uz pacēlāja konstatēju kad jau parādījās transportlīdzeklim rūsa, izskatās kad pirkt jaunas mašīnas nav jēga jo dēļ ceļiem viss kaķim zem astes, jāpērk atkal vecs spainis ar riepām pa 100 e.

Latvijas Valsts ceļi - Непонятные действия

Непонятные действия Добрый день. Прошу объяснить мне целесообразность установки запрещающих знаков по адресу Lokomotīves 46. 21.12.2022 были установлены знаки, запрещающие остановку и стоянку, срок действия временных знаков указан не был. Предполагаю, что знаки были установлены для уборки снега. Однако абсурдность ситуации в том, что жители нашего дома, в том числе и я регулярно убирали снег, чтио может подтвердить дворник нашего дома. Остатки снега расстаяли, а знаки появились потом. В результате непонятных...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Ceļš Pope Virpe, liela sniega karta, tīra vienu reizi ziemā. Vai tiešām jālauž auto braucot pa tādu ceļu, un vel maksājot bargo nodokli? Ceļam iebrauktas tikai divas pēdas un samainīties ar pretimbraucēju teju neiespējami. Ceļu ari vasaras laika īsti neuztur kartībā. Bet nu ziemas laika ir ļoti neizbraucami. Jau otro ziemu dodos pa šo ceļu un ir daudz problēmas bijušas ar izbraukšanu un pārsistam riepām un nolaustiem plasmasiem.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļu uzkopšana

Ceļu uzkopšana Labdien! Krāslavas rajona kopš ziemas sākuma netiek tīrītas pilsētas ceļi. No mājām izbraukt nav iespējams, jo ir bieza sniega kārta! Uz galveno ceļu no pieguļoša ceļa vispār nav iespējams izbraukt, jo traktors tīrot trotuārus galvenajam ceļam atstāj sniegu no sāniem! Vajag vienmēr braukt ar savu sniega lāpstu lai uzbrauktu uz darbu, skolu, veikalu… zvanot uz Krāslavas atbildīgajam personām par to, katru reizi tik iedots kāds numurs kur neviens neatbild uz zvaniem 65620227 lūdzu jūs atrisināt radušo situāciju! Paldies!

Latvijas Valsts ceļi - Slikta cēļa segums putekļi

Slikta cēļa segums putekļi Labdien, vēršos pie jums ar jautājumu par ceļu uztērēšanu būriņu ceļa Jelgavas novada, Līvbērzes pagasta. Nav skaidrs kāpēc nav apstrādāts ar atputekļošanas līdzekļi nevienu reizi šajā sezona, dreidera darbs ir veikts nekvalitatīvi uz ceļā ir viļņi kas pagrūtina braukšanu ka ari no putekļime cieš tieši gājēi pārvietoties nav iespējams kād brauc mašīnas dēļ putekļime nevar redzēt cilvēkus. Pēc noteikumiem grants seguma jābūt līdzenai, tā nedrīkst dardīt autobraucējam diskomfortu uz doto brīdi c...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Ar kuru galu domā jūsu vadība? P33 posms ērgļi-Ineši tiek labots uzberot smalkus akmentiņus, kas pēc tam tiek mesti automašīnu lukturos un stiklos! Gadsimta risinājums! Taisni vai kāda godalga jāpiešķir šīs idejas autoram! Tajā pat laikā posmā ērgļi - Ķeipene tiek liets jauns ceļa segums virsū jau esošajam padomju laiku ceļam! Taču šim ceļam nav pilnīgi nekādas vainas! Šo finansējumu būtu ieguldījuši kur tas tiešām ir nepieciešams! Par ko es maksāju ceļa nodokli? Par sasistiem vējstikliem un lukturiem?

Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļa segums

Slikts ceļa segums Ceļa p-33 Melnā seguma posms no Ērgļiem līdz Jumurdai pusgada laikā pēc izbūves ir katastrofālā stāvoklī. Ir taču darbu garantijas laiks. Kāpēc ne būvnieks, ne ceļu uzturētājs neko nedara? Ceļš netika pienācīgi tīrīts no sniega ziemā. Pāris bedrītes pavasarī aizlāpīja. Tagad jau viss ceļš bedrēs.

Latvijas Valsts ceļi - Bedres

Bedres Sveicināti, autoceļs p33 ērgļi - Jumurda posms, pēc pagājušā gada uzlietā Melnā seguma, nav izbraucams dēļ bedrēm. Vai tiešām šis pagājušajā gadā veiktā ceļa rekonstrukcijas atbilst valsts standartiem. Paldies. Gaidam no jums informāciju. Jumurdas iedzīvotāji.

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums

Bojājums Ceļa posms Allaži-Sigulda, kur šobrīd veic remontu, pagājušo gad augustā tika veikts remonts un uzbērta šķemba, ievērojot ceļa zīmes, distanci utt. , šķembiņa terapijā manam auto priekšējā stiklā kurā tagad ir robiņi un plaisa. Pagājušogad septembrī ielika jaunu vējstiklu.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļš

Ceļš Valsts ceļš, kauns pa tādu ceļu braukt. Katru gadu mēs dzirdam cik naudas iztērējam ceļu uzturēšanai bet jautājums kur ir tā uzturēšana. Pēdējo reizi šīs ceļš bija remontēts deviņdesmitajos gados. Foto nr.1 var redzēt cik augstās ir ceļā apmales, un nr.2 kādas izveidotas notekas ūdenim. Ceļa malā atkritumu izgāztuves. Kauns liels lūgums nu izdariet jau kaut ko...

Latvijas Valsts ceļi - Gulbene-Smiltene

Gulbene-Smiltene Gribētos zināt.. Cik ilgi būs bezsakars ceļa (ja to var nosaukt par ceļu) posmā Gulbene-Smiltene? Kādas bildes pievienot? Lai tie lielie vīri izbrauc to posmu savās mašīnās.. Privātajās... Nevis darba... Un vairākas reizes dienā... Un tad lai pasaka... Par ko jāmaksā ceļa nodokļi?

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums mašīnai , piekares laušanā

Bojājums mašīnai , piekares laušanā Sveiki, šodien braucot pa Lubānas ielu, pie Depo, aiz kapiem, uz ceļa bija liela peļķe, iebraucot tajā bija riktīgs trieciens. Paslēpusies bedre, godīgi teikšu lielākoties pēc šādas ziemas apstākļiem Rīga ceļi un ne tikai Rīga ir ļoti sabojāti, ka vispār pārvietoties ar auto, ja tu gribi lai mašīnai nerastos nekādi bojājumi, tas ir murgs. Manuprāt tas tikai būtu loģiski ja Latvijas lielākajā pilsēta ceļi tiktu salaboti pēc iespējas ātrāk, jo pēc šādiem starpgadījumiem, kad vēl katru dienu...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, ceļi Rīgā ir drausmīgi un ja jūs domājat, ka es save mašīnu labošu par savu naudu, tad tā tas nebūs... Es pietiekami daudz maksāju, lai ceļi nebūtu tādā stāvoklī... Es katru reizi zvanīšu apdrošināšanai, par to varat nešaubīties, nevienu lieku centu par to es nemaksāšu, nevienu gadu vēl nav bijuši tik slikti ceļi.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa nekvalitāte

Ceļa nekvalitāte Lūdzu izskaidrot kāpēc valsts ceļš v76 no Saulkrastiem uz vidrižiem Sējas posmā nav labots jau 30 gadus, tam ir 50 cm apmales un vairākos posmos ir tikai bedres, ceļa nav. Šodien arī kustība pa to ir pārtraukta, jo upe ceļu pārplūdinājusi. Lūdzu izskaidrot, kāpēc šis ceļš netiek iekļauts remontējam ceļu sarakstā?

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa stāvoklis

Ceļa stāvoklis Ceļš ir drausmīgā stāvoklī. Mašīnu plūsma ir vismaz 1/5min. Katru dienu bedrēs iesprūst vismaz 5 mašīnas. Ja vēl vasarā pirmajā ātrumā var izbraukt, ziemā mašīnas vienkārši buksē un puse gaida palīdzību, lai tās izstumtu. Sakarā ar to rodas sastrēgumi un nepatīkama sajūta par ceļu apkalpojošo uzņēmumu. Par ko tiek maksāti nodokļi?

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes