LV RU

Latvijas Valsts ceļi

Latvijas Valsts ceļi VAS
www.lvceli.lv
Adrese: Gogoļa iela 3
Rīga
Latvia - LV-1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 80005555
+371 67028169
Fakss: +371 67028171
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 15:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
24
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Latvijas Valsts ceļi - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Valsts ceļi - Ceļu stāvoklis

Ceļu stāvoklis Pacietība jau beigusies! Kad reiz sataisīs ceļu no Balviem izbraucot Gulbenes virzienā līdz kubuliem, un tālāk līdz Sitas tiltam! Vai tam mēs nemaksājam nodokļus? Bedre pie bedres, ielāps pie ielāpa! Tas pats arī pirms Velēnas un pēc! Cik var lauzt mašīnas citu nolaidības pēc!

Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļa segums, nepiemērots intensīvai satiksmei

Slikts ceļa segums, nepiemērots intensīvai satiksmei Esam vērsušies, pie ceļu apsaimniekotājiem, ar lūgumu izskatīt iespēju novirzīt smago mašīnu plūsmu, kas šobrīd tiek veikta tieši gar privātmājām. Satiksme ir tik intensīva, ka ceļa kvalitāte ir katastrofālā stāvoklī, izbrauktajās risēs krājas ūdens, kas nokrišņu gadījumā plūst privātmājas pagalmā, bojājot jau mūsu privāto iebraucamo ceļu. Smago mašīnu braukšanas ātrums bieži pārsniedz atļauto. Ceļam ir veikta pretaputekļošana, bet tas neatrisina jautājumu, kā novērs milzīgo dubļu un bedru veidošanos šajā ceļa posmā. Lūdzu jūsu iesaistīšanos šīs problēmas risināšanā.

Latvijas Valsts ceļi - Neapsaimniekošana

Neapsaimniekošana Latvijas valsts autoceļa posms no p33 uz jānēniem netiek apsaimniekots kā pienākas. Vislielākās problēmas ir sakarā ar ceļa malu aizaugšanu, kā rezultātā rodas problēmas izmainītiem divām vieglajām automašīnām, vispār nerunājot par kravas automašīnām un traktortehniku. Ceru, ka šī problēma tiks atrisināta, savādāk ziemā radīsies grūtības izbraukt kaut vienai automašīnai. Ceram uz sapratni!

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa seguma nesakārtošana

Ceļa seguma nesakārtošana Labdien! Vēlētos iesniegt sūdzību par nesakārtotu ceļa posmu, ar grants segumu. Gulbenes novadā vairāku kilometru garumā ir bīstamas bedres un ceļa posms Druviena - Ranka ir gandrīz neizbraucams. Ceļa greideris šo ceļu nav līdzinājis apmēram jau mēnesi. Lai gan šis ceļa posms visu šo mēnesi jau ir bijis ar šādām problēmām.

Latvijas Valsts ceļi - Katastrofāli ceļa abstākļi

Katastrofāli ceļa abstākļi Labdien. Gribu sūdzēties par drausmīgiem ceļiem, pat katastrofaliem var teikt. Ceļa posms no Lielvircavas uz Oglaini, kā arī pašā Oglainē. Tāpat ceļš uz Sesavu. Pa šiem ceļiem nav iespējams braukt, bedre uz bedres sēž. Tad kur paliek ceļa nodokļi? Un kur jāvēršas, lai sūdzību ne tikai piereģistrē, bet arī reāli kaut ko sāk darīt? Larisa Savčenko.

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый день У меня просто нет слов. Что у нас с дорогой Калкуны - Мичуриниец. Там яма на яме, Вчера там моя знакомая оставила колесо. За что мы платим налоги? Если вы ничего не принимаете? Я буду жаловаться во все органы. Вы что там оборзели

Latvijas Valsts ceļi - Ļoti slikts ceļu uzkopkšanas serviss.

Ļoti slikts ceļu uzkopkšanas serviss. Šodien 11.01.2019. šajā pusē visu dienu sniga.Plkst 21.30 Saulkrasti-Ragana ceļš nebija ne reizi tīrīts un ,lai pa to brauktu,neizraisot avārijas situāciju, bija diezgan nereāli. Vai tiešām mūsu nereāli milzīgais ceļa nodoklis nedod iespēju kaut reizi dienā šādā situācijā notīrīt ceļu?

Latvijas Valsts ceļi - Netīrīti ceļi

Netīrīti ceļi Madonas novadā netiek tīrīti ceļi! Šorīt braucot ceļa posmu Ļaudona - Madona, plkst 8:30 ceļš netīrīts un šausmīgs! Ceļgali notrīc ar kādu mēģinot samainīties! Vai greideriem nebija jau agrā rīta stundā jābūt uz ceļiem un iztīrītiem vismaz galvenajiem autoceļiem? Un Madona savus ceļus iztīrijusi, bet te sāpīga tēma Lazdonai. Tur tīra tikai līdz Lazdonas piensaimniekam. Bet Lazdona taču beidzas tur, kur asfalta segums un zīme to norāda, tas ir nedaudz tālāk. Kapēc šo posmu neuzskata par svatīgu?

B Baiba 18.12.2018
Komentāri 9

Latvijas Valsts ceļi - Kašmars

Kašmars Vakar braucot pa artilērijas ielu, Rīgā saskāros ar "melno ledu", tā rezultātā sadūros ar citu auto. Nu vai tiešām nevar uzkaisīt kaut ko vismaz posmos pirms krustojumiem? Kur tad palika tie ceļu uzturētāju mašīnas kas kaisa sāli? Vēl šogad neesmu redzējis! Neviens negrib strādāt, bet tikai naudu saņemt. Nerunāsim par mūsu valdību kopumā, tas ir vispār kašmars kaut kāds. Grimstam, grimstam sūdos, jo tālāk jo trakāk. Nu drīz jau būs te "kirdik", atliek tikai no Eiropas savienības izstāties kamēr nav par vēlu...

Latvijas Valsts ceļi - Slikti celi

Slikti celi Es rakstu so rakstinu par mūsu mīļajiem ceļiem. Par tam skaistajām bedrem un mūžam nepabeigtajiem remontdarbiem. Es apbrīnoju ka latviju var atpazīt tieši pēc tā. Piemēram, braucu mājās no igaunijas pa smuku ludzenu ceļu, un domāju kas sasniegsim latviju, un tad pēkšņu mēs sakām ar autobusu braukt pa bedrainu ceļu, no sākuma domaju ka braucam pa kādu lauku celu, bet tad uzzināju ka īstenībā esam iebraukuši latvijā. Un tie ceļā buvdarbi. Uj...Katru gadu blaviens labo to Brivibas ielu, un pārējās. Katru gadu cilvēki.

Latvijas Valsts ceļi - Celu sliktais stavoklis remonta laikā

Celu sliktais stavoklis remonta laikā Katru dienu meroju celu ar savu auto posma Stameriena-Gulbene-Stameriena. Jau kops vasaras uz sosejas Balvi-Gulbene notiek celu remonts. Apbraucot lielo celu posma Stameriena-Naglene-Gulbene-kurs ir zemes cels-tas ir loti kritiskā stavokli. Braucot pa asfaltu-Stameriena-Gulbene ari viss ir bedres. Savai masinai vakar parplesa riepu un ir sabojats disks. Riepu nacas nomainit. Braucu uz darbu un vedu bernus uz bernudarzu-knapi tikam uz pilsetu,jo ritenis bija pilniba bojats... uztraucos par savu...

Latvijas Valsts ceļi - Slikts Rundāles priekšnieka pakalpojums

Slikts Rundāles priekšnieka pakalpojums Sūdzība ir par ceļa gabalu Bērstelē pie mājām " Alkšņi" kurš atrodas Rundāles domes īpašumā. To par ceļu nemaz nevar saukt. Īstā ceļa vietā ir saauguši kārkli un ceļu iebraukusi lauktehnikas kārkluem blakus. Lietus laikā ir tādi dubļi ka pat ir bijis ka traktors iegrimst, nerunāsim pat par mašīnu. Līdz mājas privātajai teritorijai nokļūt var tikai ar gumijas zābakiem. Bedres ir aptuveni 40 cm dziļumā un viena pie otras. Pastu pastniece atsakās pievest. Mamma iet līdz krustojumam tam pakaļ. Ātrā...

Latvijas Valsts ceļi - Celi

Celi Gribētos kārtējo reizi pateikties latgales reģiona ceļu uzturēšanas galvenajam agronomam m. Švarcam, viss ko tu vari savā nozarē izdarīt, tikai piedirst. Ja tu uzskati, ka tu esi saremontējis a/c rēzekne-ismeri, tu dziļi šaubies, vienīgais labums ko tu izdarīji uz dotā ceļa, iztaisīji udens novadgravas, pārējais nav mainījies. Uz doto brīdi mēs smokam putekļos, kurus veido 12 karjeru un pilsētas kuk tehnika. Pa dienu te izskrien ap 100-200 smago 10-20 tonnīgo a/m, visas ierobežojošās zīme...

Latvijas Valsts ceļi - Celu kvalitate

Celu kvalitate Mani neapmierina ielu kvalitate.Berni iet uz skolu un bernudarzu.bet nav pat ietves izbuvetas.Rengu un Benes iela.Lilijas iela 8 pie tramvaja sliedem iet celss.kur akas vaaki ir izdauziiti un braucot masinam rada troksni.kas traucee dzivokli esot.

Latvijas Valsts ceļi - Ļauj bojāt ceļu

Ļauj bojāt ceļu Jau iepriekš cilvēki sūdzējas par smagajām mašīnām kuras sabojā ceļu. Respektīvi. Iestājoties pavasarim uz ceļa parādās smaguma ierobežošanas zīmes. Bet Pociemā bija vērojama intresanta situācija. Zimes bija uzliktas bet tās sāk darboties tikai pēc 5.4km respektīvi līdz kūdras purvam braukt varēja bet aiz purva tālak braukt nedrīkstēja. Dotajā bridi ceļš ir ļoti sabojāts tādēļ tagad smagās mašīnas nedrīkst braukt caur Pociemu uz purvu bet viniem atļauts tagad braukt no Ozolmuižas puses uz...

Latvijas Valsts ceļi - Celi

Celi Man kauns par Latvijas ceļiem. Gribu konkrēti teikt par galveno ceļu Rīga-Pleskava šoseju. Kādēļ man jāpērk LV ceļu smagajam par 13eiro,ja ceļa vispār nav. Deputāti un ceļu uzraugi,būtu kaunējušies par tādiem ceļiem. Saprotu,Lietuvā un citās Eiropas valstīs ir jāmaksā par ceļiem,bet tur vismaz ir ceļi. Bet par ko ir jāmaksā Latvijā? Par bezceļiem? Ārprāc,man ir kauns. Pievēršiet galu galā uzmanību Rīgas-Pleskavas šosejai. Tur ir vienkārši ārprāc! Tur nav iespējams pabraukt. Bet toties ir radari katrā ciemā un neciemā. Fu. KAUNS KAUNS KAUNS !

Latvijas Valsts ceļi - Slikts serviss

Slikts serviss Дорога Даугавпилс-Краслава, 18.02.2018, 08:00. Даугавпилский районе не вычищено вообще, фуры когда едут надо съезжать чуть ли не в канаву. Как всегдя депилские дорожные службы не ждали снега в феврале? В городе та же картина - спят по видимому!

Latvijas Valsts ceļi - Lielas bedress

Lielas bedress Sveiki! Braucot no Ķūļciema uz Talsu pusi protams ir ļoooti lielas bedres un būtu vēlams,lai cauri tam ceļam izietu greiders,jo nu tās bedress ir ļooti daudz..tapēc kad tur lūk pārvietojās kravas automašīnas,kuras pat nepiebremzē redzot pretī braucošu mašīnu..pilnīgi drausmīgi..

Latvijas Valsts ceļi - Опасный перекресток

Опасный перекресток Когда уже поставят светофор,или как то решат проблему при выезде с поселка Medemciems на Елгавское шоссе при повороте налево со стороны Balozi.в 7.30 утра постоянно рискуешь,постоянно там аварии и людей сбивают,и сам сегодня попал в дтп,потомучто непросто проехать через постоянный поток машин без светофора в утренний час пик.просто слов нет?

Latvijas Valsts ceļi - Mājaslapa, kameras, ceļu apstākļi - nekas nestrādā

Mājaslapa, kameras, ceļu apstākļi - nekas nestrādā LV ceļu karte ar nestrādājošām kamerām un daudz lokācijas bez laika apstākļiem... - http://lvceli.lv/ (2.,3. attels) Un tagad salīdzināt ar Lietuvas ceļu mājaslapu - visas kameras strādā, ir situācija uz ceļiem info, laika apstākļu info, utt. http://www.eismoinfo.lt/ (1.attels) Kurš te nokrāpj naudu un nevar normāli strādājošu lapu uztaisīt ?... Var redzēt kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda. Pirms dažiem gadiem uztaisīja un tagad pamazām viss brūk, kameras atslēdzās, visiem viss vienalga.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes