Latvijas Valsts ceļi

Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Latvijas Valsts ceļi - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas Valsts ceļi - Netiriti ceļi

Netiriti ceļi Ceļu pasms Talsi - Dundaga šorit nebija tirits Kur nu vel kaisits Braukšana ir briesmiga slid ka slidotava!

Latvijas Valsts ceļi - AUTOCEĻI

AUTOCEĻI Labdien, Manuprāt neeksistē neviena Latvijas Valsts pilsoņa (ieskaitot mani) kuram nerastos kauns par autoceļu stāvokli mūsu valstī. Katru dienu braucot ar automašīnu ir jāuzmanās, lai bedrē neatstātu auto riepu. Neskatoties uz ceļu nodokļa kāpumu situācija arvien pasliktinās. Daudziem no mums ir zināms kādu iemeslu dēļ. Bet pats netaisnīgākais ir fakts, ka arī Eiropas Savienības līdzekļu piešķiršana, kura veltīta turklāt autoceļu renovācijai, jau daudzus gadus faktiski ir zaudēta. Solīto...

"Latvijas Valsts ceļi", AS, Vidzemes reģions, Cēsu nodaļa - Ceļi

Ceļi Vai tiešām nav nevienas dzirdīgas ausis!? Kādi ceļi izskatās Cēsu rjonā!? Ir jau pagājusi vesela nedēļa, kopš uzsniga sniedziņš, neviens ceļus nav tīrijis, rezultātā - visi ceļi ir ar sabrauktu sniegu, kas veido ledu. Kāpēc Valmieras rajons var būt tik tīrs, bet cēsinieki pat smilti uz ledus nevar pabērt? Kauns par tādu attieksmi nav? Kurš būs atbildīgs par neskaitāmajām avārijām ceļu kvalitātes dēļ? Par ko galu galā autovadītāji maksa ceļa nodokli!?