www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Klientu apkalpošana

Latvijas Valsts ceļi - Klientu apkalpošana

Zvanīju 3.12.2021. Plkst.18.41. Pati dzīvoju Bauskā, un gribēju noskaidrot, cik droši ir braukt uz Rīgu no Bauskas un, cik droši ir braukt pa Rīgu. Līdz codei un pāris kilometrus aiz Codes ļoti grūti bija braukt, tāpēc zvanīju. Sieviete nolasīja man sarakstu, cikos ir kaisīts un šķūrēts a7. Cik droši ir braukt pa Rīgu tā arī nenoskaidrotu, jo sieviete klausuli nometa. Nebiju zvanījusi ar domu kaut ko pārmest un arī nepārmetu, kāpēc tāda attieksme pret klientiem?

03.12.2021

G

P Palīgs neskaidrajiem 03.12.2021

Varu tikai apbrīnot darbiniekus, kuriem jācenšas atbildēt uz tik idiotiskiem jautājumiem. Ja mācējāt šeit ielikt sūdzību, tad droši mākat apskatīties ziņu portālus, kur varēja izlasīt par sarkano brīdinājumu saistībā ar intensīvu snigšanu Rīgā un apkaimē. Un cik nu nācies dzirdēt, tad Rīgas ielas neapsaimnieko Latvijas valsts ceļi. Ko tad gribējāt lai tas darbinieks vēl atbild - ka laiks pie ārsta?

G Gulbenietis 04.12.2021

Sniega lāpsta bagāžniekā un braucam uzmanīgi