Latvijas Valsts ceļi - Ceļu uzkopšana

Labdien! Krāslavas rajona kopš ziemas sākuma netiek tīrītas pilsētas ceļi.
No mājām izbraukt nav iespējams, jo ir bieza sniega kārta!
Uz galveno ceļu no pieguļoša ceļa vispār nav iespējams izbraukt, jo traktors tīrot trotuārus galvenajam ceļam atstāj sniegu no sāniem!
Vajag vienmēr braukt ar savu sniega lāpstu lai uzbrauktu uz darbu, skolu, veikalu…

zvanot uz Krāslavas atbildīgajam personām par to, katru reizi tik iedots kāds numurs kur neviens neatbild uz zvaniem 65620227

lūdzu jūs atrisināt radušo situāciju!

Paldies!

08.12.2022

V vitols 08.12.2022

Atradies gudrinieks!Dzīvos privātmājā un negribēs pats sniegu tīrīt!
Tīri pats!
Vai maksā kādam lai tev notīra!

B Baltā ēna 08.12.2022

Latvijas Valsts ceļi netīra mazos celiņus kur piebraukt pie mājām tikkai reģionālos , šos ceļus tīra pašvaldīda.

P PatiesiibasMeka 08.12.2022

Skaista ziemas ainava! Līdz jums tur perifērijā ziemas riepu koncepts ir aizgājis?

R RunčaĶepa 08.12.2022

Labāk uzrakstiet digitālo iesniegumu Krāslavas pašvaldībai šeit [slēpt]@90001267487
Viņiem vajadzētu atbildēt, un jārīkojas šajā situacijā.

Bet no bildēm šķiet, ka bildēts tika kaut kur ciematā, vai nu vasarnīcu koopertīvā, tad, var būt, ir jasazinās ar kooperatīva pārvaldi.
Lai varētu palīdzēt, būtu velams pievienot vai nu koordinatus, vai nu saiti uz GoogleMaps, citādi grūti pateikt, kas ir atbildīgs par dotu konkrētu vietu.

G Gulbenietis 08.12.2022

Šajā ziemā vajag būt skazočņikam, lai neņemtu kārtīgu sniega lāpstu līdzi. Man pat džipā līdzi ir dārza metāla lāpsta arī. Cilvēki, kuri dzīvo pagastā, mēdz garus piebraucamos ceļus tīrīt. Jums no mājas līdz galvenajam 50 m notīrīt būtu normāla rīta rosme.