Latvijas Valsts ceļi - Deglava tilts

Nezinu kam pareizāk būtu adresēt šo sūdzību. Varbūt kāds zin kas notiek ar Deglava tiltu? Nesen viss bija jau saremontēts un tilts atvērts. Tagad tiko (nesen) uzliktais asvalts ir atkal noņemts uztaisīta viena josla un milzīgi korķi. Normāli tiek izniekota nauda - gadiem remontējam un kad beidzam remontu tad jaucam par jaunu visu ārā un remontējam atkal. Ok ja kāds nomudijās un tika secinātas kļūdas remontā, tad vai tad tiešām tas atkārtotais remonts bija jātaisa uzreiz un nevarēja pagaidīt kad saremontēs posmu aiz Zemitānu tilta?

Tagad sanāk, ka abi Tilti uz Pļavniekiem un Purvciemu tiek remontēti vienlaicīgi un ir nenormālākie korķi. Vai nu es kautko nesaprotu vai nu arī kādam ar galvu kautkas nav kārtībā - no vienas puses dara visu lai ekoloģiski tīrāka pilsēta būtu pat piedāvā kompensācijas un noņem nodokļus ja pērk elektro auto utt, bet no otras puses apzināti piesārņo gaisu, jo cik kaitīgo izmešu tiek izmests stāvot uz šiem tiltiem darba dienas beigās? Tie kas tur brauc sapratīs par ko ir runa. Vai tad tiešām abi šie Tilti vienlaicīgi jāremontē?

18.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (6)

B Bez vārda vārds 18.01.2022

Meklēt latvānijā loģiku tas ir bezjēdzīgi. Ja ir iespēja un izglītība, jāmūk prom no šejienes... tilti, algas, demokrātija un daudz kas cits te ir vissliktākajā kvalitātē... ,toties ir Eiropas cenas it visam...

Good Intentions 18.01.2022

Bizness notiek.

K karatists 18.01.2022

Atradu info par šo "Rīgas domes Satiksmes departamentā stāsta, ka šajā vietā notiek Austrumu maģistrāles izbūves darbi, kas nav saistīti ar iepriekšējiem darbiem, kad tika rekonstruēts Deglava tilts.
Jānis Vaivods
Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs
Nākotnē ir paredzēts, ka no Deglava tilta varēs nokļūt uz Austrumu maģistrāli, kā arī otrādi. Šobrīd ir jāpiecieš satiksmes organizācijas izmaiņas. Tas tiek darīts nākotnes vārdā. Šos darbus nevarēja darīt vienlaikus ar iepriekšējiem, jo tie ir divi dažādi projekti, divi dažādi būvnieki."

Murgs - jo reāli tiko uzlikto asvaltu ņem nost - liela daļa jau noņēmta :D Ok ja šos darbus nevarēja darīt vienlaicīgi, tad kapēc iepriekšējam darbu veicējam bija jāliek vispār tas asvalts ko pēc nepilna mēneša ņems nost ?

Good Intentions 18.01.2022

Bizness un viss saistīts.

A asdasd123 18.01.2022

обычная латвийская коррупция , ничего нового .

T TransportsK 18.01.2022

https://beztabu.tv3.lv/transports/soferitis-nikns-jau-atkal-sacakarets-deglava-tilts/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes