www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Slikta cēļa segums putekļi

Latvijas Valsts ceļi - Slikta cēļa segums putekļi

Labdien,
vēršos pie jums ar jautājumu par ceļu uztērēšanu būriņu ceļa Jelgavas novada, Līvbērzes pagasta. Nav skaidrs kāpēc nav apstrādāts ar atputekļošanas līdzekļi nevienu reizi šajā sezona, dreidera darbs ir veikts nekvalitatīvi uz ceļā ir viļņi kas pagrūtina braukšanu ka ari no putekļime cieš tieši gājēi pārvietoties nav iespējams kād brauc mašīnas dēļ putekļime nevar redzēt cilvēkus. Pēc noteikumiem grants seguma jābūt līdzenai, tā nedrīkst dardīt autobraucējam diskomfortu uz doto brīdi c klases cēļa ka jau rakstīju cēļš rada diskomfortu ka ari paliek bīstams gājējiem. Livberzes pagasta rakstītas vēstules ar lūgumu sakārtot šo cēļu kura atrodas tomēr Jelgavas pilsētas robežā atbilde tikai viena taupām līdzekļus ziema, katru mēnesi pēc c klases jākopj cēļus. Lūdzu risināt šo problēmu gribu uzsvērt ka mašīnas vairāk ir vasara nekā ziema d/s ziedoņa.

16.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (4)

P PatiesiibasMeka 16.08.2022

Sveķik, tev tiešām šķiet, ka kaut kāds tur dāču celiņš ir prioritāte #1? Un vēl pirms 10 gadiem neviens neko neatputekļoja, tā kā sāc vien šķību aci skatīties uz autobraucējiem, kas ir aizmirsuši par līdzcilvēkiem un lido pa turieni blakus gājējiem.

D DS Ziedonis 16.08.2022

C klase cēļš tas nav prioritāte numurs Nr.1 , pirms rakstīt kometārus jums jabūt informētam ko tas nozīme, lūdzu izlasiet MK noteikumi .Tur ari dzīvo cilvēki starp citu nevis tikai vasarnicas .

P PatiesiibasMeka 16.08.2022

Kurš viņiem lika dzīvot mazdārziņos?

D DS Ziedonis 16.08.2022

Jūs esat no Latvijas cēļiem pārstavis ? Vai jums nav ko darīt , tikai varat rakstīt visadās muļkibas .Es uzdēvu jautājumu kas attiecas ne uz jums .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes