www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Nekopti ceļi, kā rezultātā bojā iet dzīvnieki

Latvijas Valsts ceļi - Nekopti ceļi, kā rezultātā bojā iet dzīvnieki

Uz šī ceļa Iecava - Vecumnieki tika sabraukta stirna. Uzreiz piebildīšu - tā šajā posmā nav vienīgā. Šoferītis brauca ar ātrumu 40 km/h, jo vēl papildus sliktajam ceļam te ir pamatīgi putekļu mākoņi. Protams, ka izvairīties no sadursmes, ja stirna no šīs garās zāles izlec priekšā mašīnai pus metra attālumā, nebija iespējams.
Izbrīna šī drausmīgi nihilistiskā attieksme - visas vasaras garumā nav pakustināts ne pirksts, lai nopļautu šo garo zāli. Ja lvc teiks, ka viņi par šo ceļa posmu neatbild, tad piebildīšu, ka šis ceļš atrodas Latvijas valstī. Domāju, ka uz lvc sirdsapziņas ir daudzu Latvijā bojā gājušo dzīvnieku dzīvības.
Un kāpēc šis ceļs atgādina vannu ar 40cm augstām malām?

04.08.2021

R

A Aivis Bobrovs 09.07.2021
Ļoti slikts zemes ceļš

Ērgļi-Ineši ceļa posms ir ļoti bedrains ceļš stūrī pat no rokam sit ārā pabraukt nav iespējams to. Tomēr vaidzetu sekot līdzi auto ceļiem par ko mēs maksājam ceļa nodokli?

S Sudzibas.lv Admin 11.08.2021