www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Bojājums mašīnai , piekares laušanā

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums mašīnai , piekares laušanā

Sveiki, šodien braucot pa Lubānas ielu, pie Depo, aiz kapiem, uz ceļa bija liela peļķe, iebraucot tajā bija riktīgs trieciens. Paslēpusies bedre, godīgi teikšu lielākoties pēc šādas ziemas apstākļiem Rīga ceļi un ne tikai Rīga ir ļoti sabojāti, ka vispār pārvietoties ar auto, ja tu gribi lai mašīnai nerastos nekādi bojājumi, tas ir murgs. Manuprāt tas tikai būtu loģiski ja Latvijas lielākajā pilsēta ceļi tiktu salaboti pēc iespējas ātrāk, jo pēc šādiem starpgadījumiem, kad vēl katru dienu jābrauka uz Rīgu, mašīna tak 100 proc jāved uz servisu ik pēc diviem mēnešiem, un kurs par to maksa? Pats īpašnieks. 😡😡😡esmu pilnīgi droša, ka šī nav pirmā tāda sūdzība par Rīgas ceļiem - to neatbilstību normāliem apstākļiem.

21.02.2022

E