www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Slikti ceļi ar bedrēm

Latvijas Valsts ceļi - Slikti ceļi ar bedrēm

Nesen iegādājos ļoti jaunu un dārgu braukšanas aparātu 1998 gada pa 1 tūkstoti, braucot uz mājām jau pirmajā dienā pa bedrēm jau dzirdu ka krīt ārā naglas no transporta esmu atbraucis uz mājām, nākamajā dienā jau transportlīdzeklis nedarbojās bet pēc 20 mēģinājumiem iedarbojās. Aizvedu uz servisu un konstatēju kad dēļ sliktiem ceļiem man auto strādāja uz 1 sveces un uz pacēlāja konstatēju kad jau parādījās transportlīdzeklim rūsa, izskatās kad pirkt jaunas mašīnas nav jēga jo dēļ ceļiem viss kaķim zem astes, jāpērk atkal vecs spainis ar riepām pa 100 e.

25.12.2022

R

I IdiotuMekletajs 25.12.2022

Tev nav nekā labāka ko darīt?

Nepilsonis2 25.12.2022

Likumi.lv

Nepilsonis2 25.12.2022

Rīgas pilsētas infrastruktūras stāvoklis, kā arī ceļa seguma kvalitāte Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta pieturvietās un maršrutos ir ļoti sliktā stāvoklī un neatbilst noteikumiem. Līdz ar to palielinās sabiedriskā transporta remonts un apkope, un tos apmaksā nodokļu maksātāji.
Ceļu satiksmes likums 82.pants - Ceļu aizsardzības noteikumu pārkāpšana.
Ministru kabineta noteikumi Nr. 26.,Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli.nevērība pret cilvēku dzīvības un veselības drošību ir kriminālatbildība?