LV RU

Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments
www.rdpad.lv
Adrese: Amatu iela 4,
Rīga
Latvia - LV-1050
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67012947
+371 67105800
Fakss: +371 67037934
Darba laiks: 8:30 - 18:00
8:30 - 17:00
8:30 - 17:00
8:30 - 18:00
8:30 - 15:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
31
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - antisanitārija

antisanitārija Labdien!Saulgožu ielas 17 iekšpagalmā tieši zem dzīvokļu logiem ir novietota kaķu māja.Visas rajona kaķu barotajas tur nes ēdiena atliekas un izmētā ap kaķu māju.Barojas tur ne tikai kaķi,bet arī lielas kaijas,vārnas, baloži,žurkas.Bariem tur spieto lielās mušas.Nevar atvērt logu dēļ mušām un smirdoņas.Piebarotās kaijas ar rīta gaismu sāk koncertus.Uz aizrādijumiem "labsirdigās" tantes atbild ar necenzētiem vārdiem.Organizācija,kura izvieto šīs mājas ,uz vēstuli ar lūgumu pārvietot kaķu maju...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Jūs, traucē Viestura prospekta 16 iedzīvotāji, šā gada 7.jūlijā, mūsu namā tika veikta siltuma apmaiņas mezgla nomaiņa. Kā rezultātā jau 3 dienas atsevišķiem dzīvokļiem, nav konstatēts atbilstoša karstā ūdens temperatūra, zvanot uz sia "Siltuma serviss", atbild ka viss esot kārtībā un meistari esot apsekojuši, bet esošajā adresē nav manīti, un vaina esot aukstā ūdens sūknī. Uzdodot jautājumu, ja ir, aukstā ūdens sūkņa problēma, vai ir iespējas tas, ka visos mājas 9 stāvos ir atbilstoš...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Izgāztuve māju iekšpagalmā

Izgāztuve māju iekšpagalmā Malienas 78 daudzdzīvokļu mājas iekšpagalmā atrodas miskastes. Diemžēl ap miskastēm, zaļajā zonā nepārtraukti atrodas arī izgāztuve - iedzīvotāji izmet lielgabarīta atkritumus un citas nevajadzīgas mantas, kas nav sadzīves atkritumi. Lūdzu rast problēmas risinājumu. Piemēram, izveidot atkritumu konteineru nodalījumu no apkārtējiem, uzstādīt zīmi par sodu nestandarta atkritumu izmešanu, uzstādīt kameras, neizvest šādus atkritumus vispār, lai pēc iespējas samazinātu vai likvidētu šādu izgāztuvi!

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Iztrūkst nojumes

Iztrūkst nojumes 60.autobusa Ķekavas ielas pieturvieta kā arī vairākas citas. Cik ilgi mēs sēdēsim uz celmiem! Prieks par 60.autobusa maršrutu. Būtu nepieciešams apgādāt ar nojumēm un pagarināt vismaz līdz Dolei kur apgriešanās vieta ir ērtāka.

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Nesakopts skvērs

Nesakopts skvērs Labdien! Strādāju bruņinieku ielā un gandrīz katru dienu eju garām skvēriņam bruņinieku un k. Barona ielas stūrī. Skvērs izskatās briesmīgi, zāle nepļauta, atkritumi netiek savākti, soliņi salauzti. Kad tur vēl bija puķu kioski, tad skvēram bija vēl kaut cik pieņemams izskats, tagad nekas no tā. Kaut gan skvērā aug simtgadīgas Akācijas un blakus tiek renovēta māja. Tā vien liekas, ka tas tiek darīts speciāli, lai tur atkal uzbūvētu kādu nevienam nevajadzīgu biroja ēku. Jautājums: kad skvēriņš tiks sakopts? Cieņā - Marika Zandberga

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Sia''rūdens''27.12.19. Voldemara111 ieplanots aū atslēgums plk.10.00 netika veikts.

Sia''rūdens''27.12.19. Voldemara111 ieplanots aū atslēgums plk.10.00 netika veikts. 27.12.19 plk.10.00, voldemara iela111, tika pasūtīts aū atslēgums, sakarā ar teci pirms aū skaititāja. Plk.10.30, neviena nebija. Zvanīju uz80002122, sacīja ka daudz avarijas. Zvanijot plk.11.00 neiztureju sāku skandalēt, pēc tam parzvanīja rū atsledznieks t.26662128 - esot tūlīt būsīm. Bet es arī biju atprasījies no darba un laika gaidišanai man nebija. Lūdzu jūs noslēgt a. Ūdens uz voldemara111, 08.01.20 plk.10.00. P. S. Uzskatu notikušo 27.12.19 situacīju par necieņu pret klientu un lūdzu...

Rīgas Dome - Slikts serviss

Slikts serviss Aizgāju pirms divām dienām uz laukumu, kas atrodās krišjāņa barona ielā kopā ar savu 3 gadus veco bērnu. Jāsaka tā, ka tādu murgu sen nebiju piedzīvojusi. 1. Bērni, kas tur atradās skrēja pa, to laukumu, ka nenormāli neviens viņus nepieskata ar kājām rāpjās pa slidkalniņiem augšā. Pa sienām cenšās līst augšā utml... 2. Kad aizgājām uz tualeti viss pods nomīzts tā, ka tur bērns nevar apsēsties. 3. Kad tik tikko bijām iegājuši tualetē nepagāja pat minūte, kad jau kāds mēģināja tikt iekšā pat...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Stāvvieta, ielas apgaismojums, gājēju drošība

Stāvvieta, ielas apgaismojums, gājēju drošība Sakarā ar jauno māju izbūvi (4 gab.) pēc adreses Pupuķu iela 5; 7; 9 un 11, būtiski palielinājās automašīnu skaits, kurus auto īpašnieki novieto gar ceļu malas un gājēji spiesti iet pa braucamo ceļu daļu, jo ietve nav izveidota un ceļš ir šaurs, Pupuķu un Svīres ielas krustojumā regulāri ir novietoti mašīnas pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus (121.6. punktu). Pupuķu ielā nav apgaismojums, kas arī nav drošs gājējiem it īpaši ziemā un rudenī.

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Krapšana

Krapšana Bedigi ka Rīga cilveki tiek šķiroti kastās.. uzbildeju vienu bildi šodien Elizabetes ielā, otru Rītupes..:(( Galvaspilsēta? viens likums viena taisnība, vai varbut viens līkums un vienam taisniba

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Nekopts parks

Nekopts parks Nu jau vairāk kā gadu, parku (Klusais dārzs) caur kuru eju gandrīz katru dienu, TĪRA tikai PUSI! Vairs nevaru turpmāk to pieciest! (ziemā bija netīrīts sniegs uz ietvēm, vasarā nepļauta zāle, tgd NAV nogrābtas lapas) Domāju, RD šo būtu jāuztver kā sūdzību! RD attiecīgajam departamentam vajadzētu beidzot kaut ko darīt šajā sakarā!

A ArnisZ 08.11.2018
Komentāri 1 Pārējās

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - ne

ne Sveiki! Es sudzos par 25. viduskskolu. Es, man lika stradat the c ta, ka kabinets solu apgazu un novandijas skolotaja to un uzkrits vinai virsu un lika man. Stradat. Es besaprotu vina man liks tirit klasi sudzeties par to ks uzliku solu, uz skolotaja ja. Man lika griezties Ceru ka, problemu, atrisi waitress y! Un vina man liks tirit klasi!, Vina man

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - nav kur piesēst

nav kur piesēst Kad pilsētā būs soliņi ielu malās,tā kā tas bij saucamajos krievu laikos?Nu kautvai zem daudzviet izliktajām novērošanas kamerām demolētāju ganīšanai?Gadus 10 atpakaļ viņu bij pietiekoši bet viņus demolēja,tolaik vēl nebij to noverošanas kameru.Kādas problēmas tagad ,kad kameru ir pilns?Kautvai zem katras kameras pa vienam,kur piesēst gājējam vismaz.!

Rīgas Domes - Bojājums

Bojājums Совет федерации: Мэр Риги достоин уважения за помощь Кемерово. "Рижская дума поддержала перечисление 50 тысяч евро на помощь пострадавшим в Кемерово. '' "Финансово-административный комитет Рижской думы постановил поддержать предоставление 50 тыс. евро семьям пострадавших в трагическом пожаре в Кемерово." Вот читаю и удивляюсь. А почему наш богатый буратино суёт нос туда, где и без него справиться могут. То он поздравления на русском в новый год, как для баранов и недоучек. То он Россию...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Krāpšana

Krāpšana Sūdzība par Taxify nesamērīgu tarifu piemērošanu 1 janvāra naktī bez brīdināšanas. Ne Taxify ne arī taksometra vadītājs nebrīdināja par tik milzīgām tarifa izmaiņam, (četras reizes). Uzskatu, ka Taxify ir liedzis izvēlēties pakalpojuma veidu par attiecīgu samaksu, apzināti maldinājis patērētājus un veicis negodīgas konkurences aņēmienus.

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - auto stāvvietas

auto stāvvietas Rīgā Valguma ielā 25 atrodas bruģēts un daļēji asfaltēts laukums, kurā iespējams novietot vairāk par 20 automašīnām. Diemžēl pašvaldības policija ar pamatojumu, ka auto pārbrauc pāri ietvei, uzliek sodus tur novietotiem auto ( pat 18.nov. svētkos). Lūdzu vai būtu iespējams apzīmēt šo laukumu, kā stāvvietu, kas ievērojami atvieglotu stāvvietu iztrūkumu Valguma ielā? Paldies. Arturs Lešinskis mob.29231318

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Remontdarbi

Remontdarbi Rušonu ielā 5, korpuss 1-2, ķengaragā, notiek cauruļu maiņa. Neiebilstam, kas jādara, tas jādara. Brīnamies par jūsu bezsaimnieciskumu, jo šos darbus varēja sākt jau maijā. Jo šobrīd šie darbi tiek veikti uz citu cilvēku veselības rēķina. Darbi sākas 8.00, kuriem būtu jābeidzās plskt. 19.00, bet tie turpinās līdz 5.00 rītā. Bērni gulēt nevar, kad tiek skaldīts ceļa segums, istabās trīc gultas. Tāp-at darbi tiek veikti arī sestdienās un jautājums vai tad šos darbus nevar saplānot laicīgi un ļaut mums visiem, arī bērniem vasaras laikā atpūsties un pieaugušajiem sagatavoties nākošai darba dienai.

Zemgales priekšpilsētas izpilddirektora vietniece - Ietves demolēšana pie 45.mājas Dzirciema ielā ēkas sānpusē/ Riskam pakļauta gājēju pārvietošana

Ietves demolēšana pie 45.mājas Dzirciema ielā ēkas sānpusē/ Riskam pakļauta gājēju pārvietošana Mēs, 45.mājas Dzirciema ielā iedzīvotāji, esam šokēti un krasi neapmierināti ar Tatjanas Žideles (no Rīgas domes) apstiprināto ceļa remonta projektu mūsu mājas iekšpagalmā. Mājas sānpusē ir demolēta ietve un tās vietā ierīko gazonu, radot briesmas gājēju kustībai. Blakus atrodas 34.vidusskola (Vircavas 7) un sākumklašu skolnieki gar mūsu māju tagad ies pa braucamo ceļu, riskējot ar dzīvi un veselību. Lai celtnieku brigāde liek atpakaļ noņemto ietve mājas sānpusē!

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Vienaldzība/ Točka Āgenskalnā

Vienaldzība/ Točka Āgenskalnā Lūdzu, vērst dažas minūtes uzmanības, no sava laika, lai izlasītu, šo, it īpaši Nils Ušakovs. Esmu ļoti dziļi vīlusies jau vairākus mēnešus, redzot to, kas notiek manā apkaimē, te pat Āgenskalnā, tiešāk pilsoņu ielā (garāžu korporatīvā) . Es protams saprotu, ka šis Rīgas rajons nekad nav izcēlies, ar labu slavu, tomēr šis jau pat man, šeit dzīvojot ir raisījis ļoti negatīvas emocijas. Par cik esmu viena, no jaunajām māmiņām, dienu no dienas pavadu laiku ar bērnu, protams neizpaliek arī...

Rīgas Dome - Отсутствие пешеходного перехода

Отсутствие пешеходного перехода Добрый день!Моя семья, в которой растут двое маленьких детей проживает в Межциемсе, на улице Līduma 8a. Для того, чтобы из дома дойти до торгового центра Penta, необходимо пересечь улицу Gaiļezera в районе перекрёстка с улицей Līduma. Поскольку в районе этого перекрёстка нет ни светофора, ни пешеходного перехода, мне с двумя детьми (одному 4 года, второму 1 год и 8 мес.), с детской коляской, приходится каждый день рисковать жизнью, пересекая улицу Gaiļezera. Кроме нашей семьи, в этом месте...

Rīgas Dome - Drošība

Drošība Возле дома по адресу Рига, Эзермалас 4/2 поселились КАБАНЫ разрыли клумбы, нападают на домашних собак, людей не боятся, Но боимся мы, ту живут маленькие дети, дети постарше их эти животные могут напугать и что-то сделать им. Обращались и в полицию и в Мерию, там ответ один пишите Ушакову пуст он КАБАНОВ ловит. Мы жители не понимаем этой шутки, Ушаков что с сетью приедит и ловить их будет ? Если им смешно то нам не до смеха. Примите срочно меры пока не случилось не поправимое.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes