Reitings Politika / Valsts struktūras

Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa
Latvijas vēstniecība Īrijā
Gailīšu pagasta pārvalde

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa kvalitāte

Ceļa kvalitāte Labdien! Vēlos iesniegt sūdzību par valsts reģionālā autoceļa P33 Ērgļi-Ineši grantēto posmu,kas gadiem ilgi ir neizbraucams, putekļains, lidojošie akmeņi apdraud ne tikai garāmgājējus, bet bojā arī transportlīdzekli, kas man rada papildus izmaksas. Lūgums rast iespēju veikt dubultās virsmas apstrādi, T.I. melnā seguma izveidi.

Latvijas Valsts ceļi - Valsts ceļa posms Ērgļi - Ineši drausmīgs ceļa seguma stāvoklis

Valsts ceļa posms Ērgļi - Ineši drausmīgs ceļa seguma stāvoklis Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību par ceļa posma Ērgļi – Ineši stāvokli. Diemžēl ir jāatzīst, ka stāvoklis ir katastrofāls, tā izmantošana ir bīstams. Kārtējos reizi ir jāatzīst, ka Latvijā, kā nu mums tautas kalpi necenstos pārliecināt par pretējo, valsts vīru korumpētībai un savu privāto interešu izvirzīšanai pirmajā plānā, nav gala. No tribīnēm ar putrām uz lūpām kliegt par to, ka tautas labā ir jādara lieli darbi viņi var, bet kad lieta aiziet līdz reālai darīšanai, viss beidzas – nevien...

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa posms Ērgļi - Ineši

Ceļa posms Ērgļi - Ineši Šis ceļa posms ir briesmīgs un izvairīties pa to braukt nav iespējams, lauž mašīnas, ciešs vējstikli. Bērni ir jāved uz skolu (jo pat noņem autobusu jēdzīgā laikā) , ir zīdainis, ar kuru jādodas pie ārsta. Bet šis ceļš ir apdraudošs, pārtikas nepieciesamiba, tā visa ir ikdiena. Kad tiks sakārtots šis ceļš? Vai tiešām mūs neuzskata par cilvēkiem?

Latvijas Valsts ceļi - Briesmīgs ceļš Ērgļi-Ineši

Briesmīgs ceļš Ērgļi-Ineši Kad beidzot noasfaltēs grantēto autoceļu Ērgļi-Ineši? Vasarā ceļš put un sliktā redzamība rada avārijas situācijas. Tur taču braucu arī maršruta autobusi. Mūžīgās bedres bojā automašīnas piekari un smagās mašīnas uzrauts akmens sabeidza priekšējo stiklu. Par satiksmes intensitāti liecina kaut vai tas, ka brīžiem "trepe" izveidojas jau 3 dienu laikā.

Latvijas Valsts ceļi - Bojajums putekli

Bojajums putekli Labvakar. Kapec uz Irlavas viesatu celu visiem tiek kaisitas puteklu granulas bet tiek izlastas musu maja kalncerini un pumpuri mums ir 11 men vec dels kuru nevar izvest lauka pagulet kapec mums ir jarij tie putekli, sakara ar lv maza cela buvesanu, grants vadasanu no rita lidz vakaram.

Latvijas Valsts ceļi - Bojājums

Bojājums Paldies par saplēsto auto stiklu ceļa remonta posmā pie Nākotnes ciema. Akmeņi lido uz visām pusēm līdz pat Dobelei... Vai tiešām nevarēja uztaisīt apbraukšanu caur ciemu vai tos akmeņus bārstīt naktī? 27.07. Braukšana šajā posmā bija vienkārši briesmīga. Akmentiņi saķērušies riepās, kalotkās... Parasti jau ber vienu pusi, tad to sataisa un tad tikai ķeras pie nākamās. , tad tie akmeņi ir mazāk. Kāpēc šoreiz tā nevarēja?

Latvijas Valsts ceļi - Slikts reģionālais valsts autocela posms Ērgļi-Ineši

Slikts reģionālais valsts autocela posms Ērgļi-Ineši Labdien. Vairāku gadu garumā valsts reģionālā autoceļa p33 ērgļi-Ineši grantētā posma (19km) lietotāji un pašvaldības sūdzas par slikto ceļu, putekļu mākoņiem un lidojošiem akmeņiem vasarā, un dubļu jūru pārējos gada laikos. Ceļa pārbūvei ar asfalta segumu naudas neesot un paliek tikai solījumi. Tagad no papildus piešķirtajiem 75 miljoniem ceļu sakārtošanai visžēlīgi minētajam ceļam ieplānots izrakt grāvjus un uzbērt papildus grants segumu. Bet braukšanas apstākļi tapēc jau nebūs labāki! Grant...

AtrisinātaRīgas domes pilsētas attīstības departaments - Antisanitārija

Antisanitārija Labdien! Saulgožu ielas 17 iekšpagalmā tieši zem dzīvokļu logiem ir novietota kaķu māja. Visas rajona kaķu barotajās tur nes ēdiena atliekas un izmētā ap kaķu māju. Barojas tur ne tikai kaķi, bet arī lielas Kaijas, vārnas, Baloži, žurkas. Bariem tur spieto lielās Mušas. Nevar atvērt logu dēļ mušām un smirdoņas. Piebarotās Kaijas ar rīta gaismu sāk koncertus. Uz aizrādījumiem "labsirdigās" tantes atbild ar necenzētiem vārdiem. Organizācija, kura izvieto šīs mājas, uz vēstuli ar lūgumu pārvietot...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Jūs, traucē Viestura prospekta 16 iedzīvotāji, šā gada 7.jūlijā, mūsu namā tika veikta siltuma apmaiņas mezgla nomaiņa. Kā rezultātā jau 3 dienas atsevišķiem dzīvokļiem, nav konstatēts atbilstoša karstā ūdens temperatūra, zvanot uz sia "Siltuma serviss", atbild ka viss esot kārtībā un meistari esot apsekojuši, bet esošajā adresē nav manīti, un vaina esot aukstā ūdens sūknī. Uzdodot jautājumu, ja ir, aukstā ūdens sūkņa problēma, vai ir iespējas tas, ka visos mājas 9 stāvos ir atbilstoš...

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Izgāztuve māju iekšpagalmā

Izgāztuve māju iekšpagalmā Malienas 78 daudzdzīvokļu mājas iekšpagalmā atrodas miskastes. Diemžēl ap miskastēm, zaļajā zonā nepārtraukti atrodas arī izgāztuve - iedzīvotāji izmet lielgabarīta atkritumus un citas nevajadzīgas mantas, kas nav sadzīves atkritumi. Lūdzu rast problēmas risinājumu. Piemēram, izveidot atkritumu konteineru nodalījumu no apkārtējiem, uzstādīt zīmi par sodu nestandarta atkritumu izmešanu, uzstādīt kameras, neizvest šādus atkritumus vispār, lai pēc iespējas samazinātu vai likvidētu šādu izgāztuvi!

Latvijas Valsts ceļi - Nav sakoptas ceļmalas

Nav sakoptas ceļmalas Madonas novadā vēl ne reizi nav Ceļmalas nopļautas šajā vasarā! Zāle šausmīga! Ceļa posmā ļaudona - Madona ir pat divmetrīgi latvāņi, kas šobrīd zied, nedaudz trūkst lai tie tūlīt nonāktu pļavā, kur govis ganās. Arī ceļa posmā ļaudona - Jēkabpils zāle traucē gan asajos līkumos labāk ceļu pārredzēt , gan zvēri kas izlec uz ceļa ir pamanāmi pēdējā brīdī

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Iztrūkst nojumes

Iztrūkst nojumes 60.autobusa Ķekavas ielas pieturvieta kā arī vairākas citas. Cik ilgi mēs sēdēsim uz celmiem! Prieks par 60.autobusa maršrutu. Būtu nepieciešams apgādāt ar nojumēm un pagarināt vismaz līdz Dolei kur apgriešanās vieta ir ērtāka.

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Nesakopts skvērs

Nesakopts skvērs Labdien! Strādāju bruņinieku ielā un gandrīz katru dienu eju garām skvēriņam bruņinieku un k. Barona ielas stūrī. Skvērs izskatās briesmīgi, zāle nepļauta, atkritumi netiek savākti, soliņi salauzti. Kad tur vēl bija puķu kioski, tad skvēram bija vēl kaut cik pieņemams izskats, tagad nekas no tā. Kaut gan skvērā aug simtgadīgas Akācijas un blakus tiek renovēta māja. Tā vien liekas, ka tas tiek darīts speciāli, lai tur atkal uzbūvētu kādu nevienam nevajadzīgu biroja ēku. Jautājums: kad skvēriņš tiks sakopts? Cieņā - Marika Zandberga

Valsts Policija - Attieksme

Attieksme Valsts policija, kura notikuma vietā pat nav spējīga (a tiešāk spējīgs) stādīties priekšā, un izņemt rokas no kabatas ir vēl pieņemta lieta, bet izmantot leksikas slāni, kā, piemēram, "vecīt " "kas, tu tāds esi " un "tu nemāki braukt" ir diezgan personīgs aizskāriens, kuram kā valsts iestādes darbiniekam, nebūtu jāizsakās tādas formās.

Valsts Policija - Origo apsargi

Origo apsargi Gribu dabūt atbildes par šodienas incidentu tc origo ap plkst.16 mani pazemoja origo apsargi kopā ar policiju. Gribu atbildes kāds bija mans pārkāpums lai mani pazemoti dēla un apmeklētāju klātbūtnē! Vēlos atbildes ar pierādījumiem, sūtīt atbildi [slēpt]@gmail.com cīnīšos par taisnību gan soc tīklos gan tiesībsargājošās iestādēs! Galvenais izstāstīt ko enodarīju lai mani tā pazemoti!

Rīgas pašvaldības policija - Par neloģisku Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbu

Par neloģisku Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbu Vai tiešām pašvaldības policijas darbinieki ir spējīgi izrakstīt tikai soda kvītis? Situācija, šodien 2.04.20 novietoju auto pretī darba vietai dzirciema ielā 27, ne tikai es, bet arī citi mani kolēģi, tā kā ar auto uz darbu braucu reti, tad nu zinādama ka šajā ielas pusē var novietot bezmaksas stāvēšanai to arī izdarīju. Pēc darba dienas beigām izejot no darba ieraudzīju vējstiklā soda kvīti 40 euro apmērā, paskatoties apkārt pamanīju ka dažām mašīnām ir soda kvītis, bet dažām nav, arī tajā...

Apes Novada Dome - Dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

Soc. Dienesta vadītāja Maija Kārkliņa izmanto savu dienesta stāvokli, darbā iekārtojot savu meitu, Daci Kārkliņu. Arī savu vīru Pauli Kārkliņu, tajā pašā darba vietā. Arī īpašumus iepērk meitas, no sociāli nenodrošinātiem cilvēkiem, kurus apseko mamma.

Latvijas Valsts ceļi - Ceļu stāvoklis

Ceļu stāvoklis Pacietība jau beigusies! Kad reiz sataisīs ceļu no Balviem izbraucot Gulbenes virzienā līdz kubuliem, un tālāk līdz Sitas tiltam! Vai tam mēs nemaksājam nodokļus? Bedre pie bedres, ielāps pie ielāpa! Tas pats arī pirms Velēnas un pēc! Cik var lauzt mašīnas citu nolaidības pēc!

Tukuma Balss ziedotājs un krāpnieks Ruslans Straķis - Krāpnieks Ruslans Straķis

Tāds ir jauno domes darboņu uzdevums; viņiem ir ”jācīnās” ar ntz. Nevar saprast, kāpēc. Jo plaude jau politiķe nav? Reklāmas fleijerīšu Ražotāji, tādi kā Tomels, Zvaigzneskalns, deģis, tad vēl pašlabuma organizācijas tukuma balss ziedotājs un krāpnieks ruslans straķis… visi šitie te komentē. Ņemās pa domi visu dienu, neko citu nedara, tikai pa tiem saviem birojiem ņemās.

Zvērinātā tiesu izpildītajā Špēla Gunita - Proti 88,9 % tika man noskaitīti no manas pusgada otrās grupas invaliditātes pabalsta

Proti 88,9 % tika man noskaitīti no manas pusgada otrās grupas invaliditātes pabalsta  labdien! Rakstu jums un Sakarā ar radušos situāciju 13. Martā 2020 gadā.   šā gada 13 martā uz manu Latvijas pasta pns noreiķina kontu lv37lpns0001004031821 tika veikts bezskaidras nauds ieskaitījums no vsaa 90001024113 kā soc. Nodr. Pabalsts, proti otrās grupas invaliditātes pabalsts 734 euro un 17 centu apmērā, par 6 Mēnešiem. Šī naudas līdzekļi tika man pārskaitīti zālēm un iztikas minumumam. Savukārt, ierodoties Latvijas pastā man darīja zināmu ka zvērinātā tiesu izpildītajā Špēla Gunita...