www.sudzibas.lv Vdeāvk Nepatiesa veselibas un darbaspējas novērtēšana bez cilvēka klātbūtnes

Vdeāvk - Nepatiesa veselibas un darbaspējas novērtēšana bez cilvēka klātbūtnes

Piešķīra trešo grupu neredzot mani. Pārsūdzeju lēmumu tajā pašā dienā.16.08.2121. Latvija.lv
nekadas ziņas no viņiem. Uz epastiem neatbild.
Nevaru veikt nekādu darbu. Ciešu milzīgas sāpes.
Nevaru paiet. Jau gads bus pagājis. Par kādu trešo grupu te var būt runa. Šajā iestadē taisnīguma nav! Latvija nodokļu maksātājus neaizstāv neviens. Vissu var darit ko grib-ko iedomājas. Valsts likumi absurdi. Par to būs cita sūdziba.

G Gulbenietis 31.12.2021

Tur viss notiek caur pazīšanos. Pirmajā grupā, gandrīz visi ir guloši vai pilnīgi bez saprašanas. Otrajā grupā ir grūti tikt. Radinieks bija kritis no liela augstuma un salauzis muguru. Pēc tam problēmas bija ar visu ķermeni. Kājas neklausa, rokas bezjēgā sāp. Katru gadu jācīnās, lai trešo grupu neatņem.. Cits ar pirmo grupu vada autiņu, skrien un trako. Kā vajag iet pie daktera, sāk klibot ar spieķi, teikt cik sūdīgi ir.. Godīgums mūsu valstī..

Ne tikai caur pazīšanos, arī var nopirkt grupu kādu vēlies. Tie, kas godīgi grib saņemt savu grupu nesanāk .Nezinu kas tur par ārstiem, vai nu veci, kas vairs nesaprot nekā, vai pavisam jauni un bieži mainās, kas vēl neko nesajēdz no šīs lietas.

Good Intentions 31.12.2021

Es arī neatteiktos no trešās grupas.