www.sudzibas.lv Valsts policija Cilvēku krāpšana apdrošināšanas gadījumā

Valsts Policija - Cilvēku krāpšana apdrošināšanas gadījumā

Kačanova Nataļja
Apdrošināšanas atlīdzību departaments
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
Tālrunis 26121212, nevēlas izmaksāt apdrošināšanas gadījuma kompensāciju, jo viņu speciālists nav varējis noteikt ūdens noplūdes cēloni kā rezultātā ir nodarīts būtisks zaudējums dzīvoklim. Aktā no civinity mājas ir uzrādījis, ka bijusi noplūde,bet nav zināms no kurienes, kā rezultātā dzīvoklim ir bojātas sienas, bet par nodarīto zaudējumu neviens neatbild. Patiesība ir tāda 😂 jūs varat remontus taisīt cik gribat, mēs jums visu sabojāsim un vainīgs būsiet pats, ka taisat dārgus remontus.

25.01.2022

E

G Gulbenietis 25.01.2022

Nevajag sūdzēties par valsts policiju valsts policijai. Viņi var apvainoties :D.

B Baltā ēna 25.01.2022

Nav atrasta noplūde = nav no kā regresa kārtībā piedzīt . Katram gan tā polise var būt savādāka, mājai sponosrēja remontu par tekošu jumtu .