LV RU

Salaspils novada pašvaldības policija

Adrese: Rīgas iela 30
Salaspils
Salaspils nov.
Latvia - LV-2169
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67980033
+371 67946941
Kategorija: Politika / Valsts struktūras

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
8
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Salaspils novada pašvaldības policija - Sūdzības un atsauksmes

Salaspils novada pašvaldības policija - nelietderīga resursu tērēšana

nelietderīga resursu tērēšana Salaspils pašvaldības policijas galvenie uzdevumi: 1) Mērīt zāles garumu pie privātmājām, 2) Valsts svētku dienās noteikti ir virsstundas, lai apbraukātu visas dzīvojamās ēkas meklējot tās, kurām nav piekārti karogi, 3) Ķert nodokļu maksātājus kuri pašu pļautajā piemājas zālienā novietuši personīgo auto, 4) Ķert viņu viesus, kuri iebraukuši slēgtajā ciematā saulkalnē, kur ar auto iebraukt aizliegts, 5) Šobrīd noteikti ir piesaistīti papildspēki, lai safotografētu visus māju nosaukumus, pie...

In Inese 16.10.2018
Komentāri 6 Drošība

Salaspils novada pašvaldības policija - Negodprātīga darbība.

Negodprātīga darbība. Neliels ieskats, biju tiko atbraucis no Ogres biju paspējis izdzert līdz tam vienu bundžiņu swerwood, un vienu black curantu, domāju veikala ieiet paņemt vel vienu black curant, tad nu nolemu ka vajag paēst kebabu devos uz līvzemes ielas kebabu ar draugu, kad pirms iegaju iekšā policija vienu traki piedzērušos savaca. Nu labi saprotu bija neatdekvats, jo viņs pretojas, es ta pat turpināju savu ceļu gaju uz starkebabu kas ir līvzemes ielā pasūtīju divus kebabus sev un draugam. Nedaudz paedod...

Ie iepūtsev 22.02.2018
Komentāri 11 Drošība

Salaspils novada pašvaldības policija - Nezin likumus, melo tiesas sēdē, vilto video pierādijumus

Nezin likumus, melo tiesas sēdē, vilto video pierādijumus Vēlos aprakstīt nesen notikušu gadijumu, kas nevar nesatraukt. Sen jau nav noslēpums ka policijā strādā pārsvarā bērnībā abižoti vai izmantoti cilvēki vai arī noziedznieki(kurš gan ies strādāt par tādu mēslu, zinot ka godīgi nav iespējams labi nopelnīt) Tātad pirms kāda laika es ar draugiem dodoties no pirt salaspilī, devamies uz autobusa pieturu lau dotos uz rīgu, jā pie autobusa pieturā mēs aizsmēķējam(nekādu aizliedzošu zīmju smēķēt pietruvietā nebija) Pēc neilga laika piebrauca policja...

Salaspils Pašvaldības Policija - Pārkāpj tiesības un melo, nezin likumus

Pārkāpj tiesības un melo, nezin likumus Vēlos aprakstīt nesen notikušu gadijumu, kas nevar nesatraukt. Sen jau nav noslēpums ka policijā strādā pārsvarā bērnībā abižoti vai izmantoti cilvēki vai arī noziedznieki(kurš gan ies strādāt par tādu mēslu, zinot ka godīgi nav iespējams labi nopelnīt) Tātad pirms kāda laika es ar draugiem dodoties no pirt salaspilī, devamies uz autobusa pieturu lau dotos uz rīgu, jā pie autobusa pieturā mēs aizsmēķējam(nekādu aizliedzošu zīmju smēķēt pietruvietā nebija) Pēc neilga laika piebrauca policja...

Salaspils Pašvaldības Policija - Celu Satiksme

Celu Satiksme На днях был вынужден осуществлять погрузку в Саласпилсе на улице Маскавас. Ввиду того что проезжая часть возле домов очень узкая, был вынужден часть машины поместить на тратуаре, чтобы другие желающие могли разъехаться. Во время моего не долгого отсутствия, к моей машине подъехали сотрудники муниципальной полиции и начали снимать мою машину. При этом машина стражей порядка, также частично стояла немного спереди на противоположной стороне, но уже не на тратуаре, а на Зеленой зоне (газоне) БЕЗ...

Salaspils Policija - nekadas palidzibas

nekadas palidzibas 3 nakti pamostos no ta, ka koridori noris kautins, kaiminji blauj un kaujas. Bail iziet pat uz toleti ( dzivoju kopmitne), zvanu policijai, lai atbrauc un nomierina troksnotajus. Uz ko man paprasa manu vardu, negribu teikt, jo gribu palikt anonima, tad laipnie un izpalidzigie policisti atbildeja, ka ja nesaku vardu varu vispar nezvanit uz policiju!!!

Li Lilija 24.01.2011
Komentāri 12 Drošība

Salaspils Pašvaldības Policija - visatļautiba

visatļautiba Kaut kāda interesanta lieta notiek Salaspilī, pašvaldības policija ir uzstādijusi automašīnās nesertificētas kameras, kā arī nenosakāmas izcelsmes radarus un nju tagad njemās sodit, vai arī nosūtit materiālus pēc piederības uz cļu policiju, par ātruma pārkāpumiem, vai vēl nezin kādām lietām???Nav saprotams šīs policijas darbības lauciņš, kurš viņiem ir ļāvis uzstādīt šādas ierīces, precīzāk SONYizstrādājums.saprotams, ka Pašvaldības policijaj jānodarbojās ar saviem darbiem nevis jālien Valst...

Salaspils Policija - Viss vienalga,viss notiek pats no sevis

Viss vienalga,viss notiek pats no sevis Notiek visādas nekārtības, stāvlaukumā pie Pareizticīgo baznīcas, caurām naktīm visādi BMW kaucina riepas un griežās uz visām pusēm, varbūt tas ir normāli, priekš kā tad ir noteikumi, kur ir policija?Pēdējā laikā notiek šokējošas lietas Salasilī-bet lai sastaptu kādu policijas darbinieku uz ielas, tie vienkārši vizinās...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes