LV RU
www.sudzibas.lv Salaspils novada pašvaldības policija Nezin likumus, melo tiesas sēdē, vilto video pierādijumus

Salaspils novada pašvaldības policija - Nezin likumus, melo tiesas sēdē, vilto video pierādijumus

Vēlos aprakstīt nesen notikušu gadijumu, kas nevar nesatraukt. Sen jau nav noslēpums ka policijā strādā pārsvarā bērnībā abižoti vai izmantoti cilvēki vai arī noziedznieki(kurš gan ies strādāt par tādu mēslu, zinot ka godīgi nav iespējams labi nopelnīt)
Tātad pirms kāda laika es ar draugiem dodoties no pirt salaspilī, devamies uz autobusa pieturu lau dotos uz rīgu, jā pie autobusa pieturā mēs aizsmēķējam(nekādu aizliedzošu zīmju smēķēt pietruvietā nebija)
Pēc neilga laika piebrauca policjas darbinieku auto, no kura izkāpjot ārā daži ambāļi kuri ir pēķšņi piešķīruš sev dieva statusu, nekādā veidā nestādoties priekšā un nekādā veidā nekvalificējot mūsu pārkāpumu, piegāja pie mums un sāka draudēt. Sāka pārbaudīt dokumentus, viens no maniem biedriem uzprasot par ko tika sagrābs aiz kakla un ar spēku vilkts iekšā mašīnā. Tas tā īsumā.
Pēc kāda laika es saņēmu paziņojumu ka esmu administratīvi sodīts. Protams es to tā neatstāju, un lietu apstrīdēju likumā noteiktajā kārtība, un tad lūk beidzot sagaidot tiesu, lai mērgļus varētu izcelt gaismā. Tad lūk tiesā bija ieradušies arī minētie , par man lielu pārsteigumu tiesā atkļāti meloja, bet kā jau tas ir parasti, nebija nekādu objektīvu pierādijumu, Kaut kāda iemesla dēl videoierakstā gandrīz nekā nav:)) videoierakstā vajdzēja būt arī tam ka šie gudreļi bez iemesla pielieto fizisku spēk, bet ak vai arī tas ir izgriezts
Tad lūk šis ir brīdinājums arī citiem mentiem - nedomājat ka esat gudrāki par citiem, gudri cilvēki neiet strādāt par , tagad gaidam tiesas lēmumu, ja mani kas neapmierinās, tad es jūs izjāšu jau pēc pilna likuma burta, piesaistot arī lieciniekus.
P.s vārdus uzvārdus es nerakstīšum, gan jau ka neizglītotie paši saprot par ko iet runa

Komentāri (5)

Šausmas, kādi briesmoņi! Tikko nesen tieši tāds pats gadījums notika ar "kerrarik", kurš arī lielījās visus izjāt. Laikam švaks jājamais pagadījās, ja jau atkal tā Salaspils PP atkal medī godīgus smēķētājus sabiedriskā transporta pieturvietās. :)

C critical thinker 29.11.2016

jās ar lieciniekiem. uh. gaidu.

Latviešu tautas 30.11.2016

ТЕБЕ УЖЕ ОТВЕЧАЛИ http://ru.sudzibas.lv/salaspils-novada-pasvaldibas-policija/salaspils-pasvaldibas-policija-parkapj-tiesibas-un-melo-nezin-likumus-c310571#comments

romaxsoft 24.11.2016
Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums.
10.pants. Smēķēšanas ierobežojumi
(2) Aizliegts smēķēt:
5) sabiedriskā transporta pieturvietu nojumēs un uz peroniem;

12.pants. Valsts pārvaldes iestāžu kompetence
(5) Valsts policija un pašvaldības policija kontrolē šā likuma 3.panta pirmās daļas 1. un 2.punktā, 8.panta pirmajā, trešajā un piektajā daļā, kā arī 10.panta otrajā, trešajā, ceturtajā, piektajā un sestajā daļā noteikto ierobežojumu izpildi.

13.pants. Uzraudzības iestādes lēmums
(1) Valsts ieņēmumu dienestam, Veselības inspekcijai, Patērētāju tiesību aizsardzības centram, Valsts policijai un pašvaldības policijai (turpmāk — uzraudzības iestāde), konstatējot pārkāpumus, ir tiesības pieņemt šādus lēmumus:
1) uzdot ražotājam vai importētājam noteiktā termiņā novērst neatbilstības, uz neatbilstību novēršanas laiku aizliedzot attiecīgā produkta vai produkta ražošanas partijas laišanu tirgū vai pārdošanu;
2) ja produkts var radīt būtisku risku patērētāja veselībai vai ja tā ražošana un laišana tirgū ir aizliegta saskaņā ar šo likumu, aizliegt laist produktu tirgū un pārdot, uzdodot ražotājam vai izplatītājam izņemt produktu no tirgus, iznīcināt to piemērotos apstākļos vai atsaukt produktu no patērētājiem, kā arī informēt patērētājus par pastāvošajiem riskiem. Produktu atsaukšanu veic tikai kā galēju pasākumu.
(2) Uzraudzības iestādes lēmums ir spēkā no tā pieņemšanas brīža.
(3) Uzraudzības iestādes lēmumu var pārsūdzēt tiesā Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā. Lēmuma pārsūdzēšana neaptur tā izpildi.

donna b 24.11.2016
Smeket pieturvietaas ir AIZLIEGTS. Punkts. Un tur nav jabut attiecigam zimeem. Un ka sen jau zinams, likuma nezinasana neatbrivo no tas ieverosanas. Talak pat neesmu lasijusi, par ko sudzies.

Latviešu tautas 30.11.2016

Даю совет Salaspils novada pašvaldības policijai: снять этим гадам штаны и подвергнуть публичной порке!

visatļautība

Rūpējas tikai un vienīgi par "naudas iekasēšanu" no iedzīvotājiem, nevis par to drošību un mieru! KAUNS Salaspils novada pašvaldības policijas darbiniekiem!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes