Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļa segums

Labdien, lūdzu rast iespēju minētā ceļa melnā seguma ieklāšanai, jo uz doto brīdi ceļš ir ļoti sliktā stāvoklī. Ceļš sen nav greiderēts un arī tas ir ļoti īslaicīgs risinājums, jo pēdējos gadus aizvien vairāk pieaug ceļa noslogojums. Pa minēto ceļu kursē pilsētas nozīmes autobuss. Rudens/ziemas/pavasara apstākļos kustība ar kājām pa ceļu Nr.67 ir apgrūtināta. Pēdējos gados Viesturciemu apdzīvo aizvien vairāk cilvēku, tostarp bērni un pensionāri, kuri aktīvi izmanto sabiedrisko transportu-lietainā laikā ceļš kļūst dubļains un bedrains, kas apgrūtina pārvietošanos pa to. Respetīvi, notiek sabiedriskā transporta, personiskā transporta un pašvaldības(atkritumu mašīnas, sniegtīri, utt.) transporta bojāšana.

29.12.2020