Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Slikts serviss

No 14.11.2020. 14 dzīvokļiem skuju ielā 2 3. Kāpņu telpās atslēgts karstais ūdens sakarā ar avāriju. Katru dienu tika zvanīts "siltuma serviss" u Rnp un prasīts, kad darbs tiks sākts. Ar iedzīvotāju spēkiem, beidzot Rnp atnāca un 19.11.2020. Uztaisīja caurumus sienās no 2. Līdz 4. Stāvām. Ūdens padeve tika atjaunota 20.11.2020. Bet 22.11.2020. Atkal notika avārija un atkal atslēdza karsto ūdeni. Atkal tas pats grūts ceļš - neviens "siltuma serviss" u rnp negrib kustēties. Šodien 24.11.2020. Un problēma atkas nav sākta atrisināties. Lūdzu, palīdziet atrisināt problēmu ar karsto ūdeni, iedzīvotāji nevar mēnešiem sēdēt bez karsta ūdeni, ar "siltuma serviss" un rnp vienmēr vajag cīnīties, paši nekustās pavisam.

24.11.2020