Valsts Policija - Provokācija

Gadījās šodien (23.01.2021) nedaudz pakavēties pie Krievijas vēstniecības Rīgā, ne man vienam... Neskatoties uz to, ka šis nebija organizēts pasākums, viss noritēja gaužām kulturāli un mierīgi, tika ievērota 2m distance u. C. Noteikumi. Visumā, radās ļoti pozitīvs priekštats arī par policijas darbu, līdz vairums cilvēku devās prom.
Izveidojās situācija, kur laukumā pirms vēstniecības pārsvarā atradās tikai daudzie policisti, bet no skaļruņiem viņu dienesta automašīnās tika ziņots, ka "šāda pulcēšanās tiek uzskatīta par pretlikumīgu".
Tā nu es, ļaunu nedomādams, meklēju iespēju sastapt operāciju koordinējošo virsnieku, kas līdz šim bija viegli pieejams, lai norādītu uz radošās situācijas komiskumu, taču šoreiz viņš, acīm redzami izvairījās no kontaktēšanās ar mani. Neko darīt. Redzēju, ka vadītājs pieaicina uz apspriedi divus iznesīgus kolēģus un atvirzījos tālāk, lai netraucētu kungiem pildīt savu dienestu.
Tā nu turpinu stāvēt viens, ar dubulto distanci apkārt, klusi, nevienu netraucējot, līdz pēkšņi - grūdiens no mugurpuses. Skatos - jā, šādi man "garām paiet" abi pieaicinātie kolēģi. Nē - es nestājos to ceļā, nē - policistiem nebija steigas un, ja kāds no viņiem kaut ar sīku žestu atvainotos, es notikušo neuzskatītu par pieminēšanas vērtu.
Bet tagad manī dzimst aizdomas, ka saņēmu ne tikai grūdienu, bet arī vieglu mājienu...

23.01.2021

J

н НеКариньш 24.01.2021

Vai Latvijā viss ir kartībā ar cilvēku tiesībam? NAV! Tad vienkarši AIZVERIES, PIEVALD MUTI!

P PeterisP 24.01.2021

Latvijā ir vismaz cilvēku tiesības atsķīrība no Krievijas.

P PeterisP 24.01.2021

Labāk ,ja būtu organizēts pasākums tad viņiem mazākas iepējas piesieties.