Valsts Policija - Provokācija

Gadījās šodien (23.01.2021) nedaudz pakavēties pie Krievijas vēstniecības Rīgā, ne man vienam... Neskatoties uz to, ka šis nebija organizēts pasākums, viss noritēja gaužām kulturāli un mierīgi, tika ievērota 2m distance u. C. Noteikumi. Visumā, radās ļoti pozitīvs priekštats arī par policijas darbu, līdz vairums cilvēku devās prom.
Izveidojās situācija, kur laukumā pirms vēstniecības pārsvarā atradās tikai daudzie policisti, bet no skaļruņiem viņu dienesta automašīnās tika ziņots, ka "šāda pulcēšanās tiek uzskatīta par pretlikumīgu".
Tā nu es, ļaunu nedomādams, meklēju iespēju sastapt operāciju koordinējošo virsnieku, kas līdz šim bija viegli pieejams, lai norādītu uz radošās situācijas komiskumu, taču šoreiz viņš, acīm redzami izvairījās no kontaktēšanās ar mani. Neko darīt. Redzēju, ka vadītājs pieaicina uz apspriedi divus iznesīgus kolēģus un atvirzījos tālāk, lai netraucētu kungiem pildīt savu dienestu.
Tā nu turpinu stāvēt viens, ar dubulto distanci apkārt, klusi, nevienu netraucējot, līdz pēkšņi - grūdiens no mugurpuses. Skatos - jā, šādi man "garām paiet" abi pieaicinātie kolēģi. Nē - es nestājos to ceļā, nē - policistiem nebija steigas un, ja kāds no viņiem kaut ar sīku žestu atvainotos, es notikušo neuzskatītu par pieminēšanas vērtu.
Bet tagad manī dzimst aizdomas, ka saņēmu ne tikai grūdienu, bet arī vieglu mājienu...

23.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Komentāri (6)

V Vikingstad 23.01.2021

Nav vai tad pox kas notiek ar to Krievijas opoziciju?Labaak butu majas sadejushi un pasargatu tautieshus no Covid izplatiibas!

J jDxz 24.01.2021

personīgi man pox par opozīciju, stāvēju pret tiesisko nihilismu! Ja Krievija demonstratīvi ignorē pati savu procesuālo likumdošanu, mēs, kā šī monstra kaimiņi, nevaram justies droši.

I ilrgjefiho 24.01.2021

Nabaga baur, še atšķaidi tās čuras tavā galvā
https://youtu.be/kB9FwvOUTok

н НеКариньш 24.01.2021

Vai Latvijā viss ir kartībā ar cilvēku tiesībam? NAV! Tad vienkarši AIZVERIES, PIEVALD MUTI!

P PeterisP 24.01.2021

Latvijā ir vismaz cilvēku tiesības atsķīrība no Krievijas.

P PeterisP 24.01.2021

Labāk ,ja būtu organizēts pasākums tad viņiem mazākas iepējas piesieties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes