Cilvēki nemāk saprasties - Izmanto cilvēkus

Laba diena sociālā darbinieki mums interese Iveta Meniska kā viņa pild savu amatu kā ari interese par
Aira Putriņā un Inatu kas dzīvo un kam ir grupa, kāda pamata viņam ne atļauj nekur iet ārā, un kā pēc viņam ja sēž četras senās ka arī ne ļauj sazināties ar draugiem un tuviniekiem kāpēc jūs ne pajautāt kā viņi jūtas, un kāpēc viņiem draud visu laiku kā dabūs pa zobiem un visu laiku sit kā arī ņem aiz ausīm, kādā sakarā jūs cilvēkam atņemt visu naudu un kartes bankas kā viņi abi strādā un jūs neļaujat viņam neko nopirkt pat samaksāt rēķinus un kāpēc jūs viņu uzskatiet ar garīgām traucējiem, kā viņa tāda dzīve viņa nav kā viņa māk runāt lasīt un domāt, un kādā sakarā jūs viņiem neļaut runāt kā arī uz viņu kledzat, to ļoti steidzīgi vajag atrisināt to visu jautājumu kā arī jums ir ja aizbrauc un vis pārbaudīt

Vagons Komā 04.01.2021

Nu ir gan. Es zinu, kas tie ir, ja sanem visu algu, aprij svaigi cepto torti un vel zimejas ka tipi, kas to dara. Smiekligi.

RAMONA👀 04.01.2021

Jūs kko esat darījis lietas labā vai tikai te rakstat?