www.sudzibas.lv Ruslans Straķis Cīnās ar mafiju

Ruslans Straķis - Cīnās ar mafiju

Visu cieņu jaunietim, ka uzdrošinājās sākt cīņu ar Latvijas mafiju. Esmu pārliecināts, ka cilvēks pārzin politisko virtuvi, jo ir neskaitāmas reizes redzēts pusdienojam ar valdību veidojošo partiju sponsoriem, drošības dienesta darbiniekiem un priekšnieku, ar policijas priekšniekiem. Mafijas grupējums uzsāks uzrēķināšanās kampaņu. Apmelnošana savos medijos, uzsāks kriminālprocesus, draudēs fiziski izrēķināties. Vēlu veselību un veiksmi cīņai ar šo mafiozo grupējumu. Viens cilvēks stājas pret milzīgu, bagātu un ietekmīgu grupu.

L latvijavisslabi 17.09.2020

Juridiskajās datu bāzēs atrodama informācija, ka Ruslans Straķis ir strādājis kopā ar Šķēles cilvēkiem. Anrī Leimanis LMT un Rail Baltic padomes locekli, Lejnieku ģimeni, kuriem pieder ACB ceļu būvniecības uzņēmums. Esmu bieži redzējis restorānos pusdienojam ar drošības dienesta cilvēkiem, arī dienesta priekšnieku bija daudz reizes redzēts pusdienojam. Ar Rīgas vicemēriem, bijušajiem un esošajiem, valdības partiju sponsoriem.

J Juris177 18.09.2020

Piekrītu ir redzēts ar sabiedrībā labi zinàmām sejām,rīgas dārgākajos restorānos!

K Kārlis Upenieks 19.09.2020

Piekrītu,un lepnos auto...

L latvijavisslabi 17.09.2020

Zatlera reformu partiju organizēja tā pati mafijas grupa un kad jaunietis vēlējies par to informēt pārējos, pameta zem tanka un savos medijos uzsāka apmelnošanas kampaņu.

J Juris177 17.09.2020

Nu runājot par minēto Ruslanu Straķi,zinu gadījumu kur viņš ar sirdi palidzēja pensionāram nelaimē,atdeva pēdēju cik dzirdēju ,tas bija 2011g,es tiešām nezinu viņa tas politiskas cīņas,bet ar sirdi viss ir kārtībā kungam...
Vecie paliek veci, nāk jaunie ta notiek tas ir jāsaprot...

M mateo 18.09.2020

Viņš tak ir klauns beidzamais!
Te vairāk izskatās kad viņam ir problemas ar garīgo veselibu.
Ko viņš dzīvē ir noderīģu izdarijis un sasniedzis ?

L latvijavisslabi 18.09.2020

To pašu vari uzjautāt katram cilvēkam Latvijā. Ko noderīgu izdarījis? Uzskatu ja viņš atklās visu patiesību par pastāvošo sistēmu un mafiju, tas būs lielākais ieguldījums Latvijas valstij no Neatkarības atjaunošanas dienas. Visiem zināms fakts, ka Latvija ir 1 vai 2 korumpētākā valsts Eiropā. Statistiku veido stulbi cilvēki? Domāju, ka nē. Mūs apzog milzīgos apmēros grupējums, kuru es personīgi baidos publiski nosaukt vārdos, ja šis jaunietis to izdarīs, tad novēlu viņam labu veselību.

F fakezinas 18.09.2020

Diez viņš pats šo visu raksta? Kas šo ir izveidojis https://www.instagram.com/ruslans_strakis/? Viņš pats?
Vai arī viņu te izjoko. Nu pilnīgas muļķības te tiek rakstītas.

M Mixx 19.09.2020

Viņam agrāk bija kaut kāds profils Ruslan Novikoff instagramā , kur tas melis lika bildes no 36. līnijas, aqua luna utt. Nu nav jābūt miljonāram, lai reizi mēnesī tur aizietu paēst.
Un par šito rakstu, viņš kādam ir uzkāpis pamatīgi uz varžacīm un izskatās, ka reiz norausies pēc pilnas programmas.

L latvijavisslabi 19.09.2020

Novēlu viņam veiksmi. Nezinu, ko darīja iepriekš, bet google atrodamas informācija, ka vegan kafejnīcu dibināja kopā ar Šķēlem pietuvinātiem cilvēkiem. Tas ir viegli pārbaudāms un ar to pietiek, lai visu, ko viņs runā ir augsta ticamības pakāpe.

L latvijavisslabi 19.09.2020

Izskatās, ka jaunietis visu dara pareizi, uzkāpis varai uz varžacīm. Apmelnos viņu tagad maksimāli. Sekoju viņam facebook, runā pa tēmu. Izskatās, ka loti labi zina ko dara. Vēl veiksmi viņam! Vara sen ir privatizēta, jāpadzen grupējums no politikas. Latvija to ir pelnījusi.

K Kārlis Upenieks 19.09.2020

Tev nesanak aizbraukt uz 36 liniju?

M Mixx 20.09.2020

jā, paldies, ka apvaicājies-sanāk. Par mani nesatraucies.Un ar nopietniem cilvēkiem pie tam. Bet tev sanāk?

W wwoki 16.12.2022

Strakim nobruka biobio bizness un strakis holding ar 0 apgrozijumu un vins tagad telos politiki? Drosibas dienesta darbinieku? Planpratins.

T Tukumietis 24.09.2020

2/3 komentāru te no Ruslana.
Vienmēr viena un tā pati taktiska.

Komentē pats zem savām ziņām ar viltus vārdiem.

Jokdaris

W wwoki 19.11.2020