www.sudzibas.lv Ruslans Straķis Krāpnieks, melis

Ruslans Straķis - Krāpnieks, melis

Lūdzu atsaukties visus, kas ir cietuši no šī krāpnieka un meļa Ruslana Straķa. Apkrāpti ir uzņēmumi un privātpersonas. Viņš ir melis un liekulis un ja godīgi pilnīgs bomzs ne jau nu uzņēmējs, visi biznesi jau sen likvidēti jo nav bijis Ruslanam prātiņš tos attīstīt, ziņu ka ar telpu iri ir uzmesti cilvēki, viņš citiem cel neslavu, it ka izmeklētājs kas uzdodas par Gunti Abolu izmeklē grupējumus, varbūt viņam Tvaika iela palātu uz dzīvi atvēlēt?

A arpratsjj 21.09.2023

lasu un smejos, bet nevar neiekrist viss taisniba. inam tagad nav volvo? sim fake biznesmenim? būtu nodarbojies ar naudas pelnisanu nevis citu apkrāpšanu.

1 1255666 05.11.2023

ei nu sazin, vins jau tads pusbomzs, nevienu biznesu nav noturejis, muld ka sokolades kafejnic ar novicok gribejusi noindet

not a Karen 18.02.2024

Mixx, Patiess fakts utt., pietiek viens otru atbalstīt komentāros. Skaidrs, ka viens un tas pats profils. Šizofrēniķe.

A arpratsjj 19.02.2024

Ko tu apvaino cilvekus?Karen