www.sudzibas.lv Ruslans Straķis Krāpšana, melošana, uzmešana

Ruslans Straķis - Krāpšana, melošana, uzmešana

Kur ir palicis Ruslans kraķis? Kur viņa murgainie teksti, ka viņu specdienesti vajā, ka viņu nošaus, ka viņam draud utt? Ka cīnās ar kaut kādu mistisku mafiju. Kur tas bezkauņa ir? Kad uzmet biznesā tad atsūta īsziņu sorry. Nav ko teikt par šitādu uzmetēju. Lūdzu neiesaistieties neviens ar viņu biznesā, sadarbībā, darba attiecībās, jo viņš visticamāk meklēs darbu, jo nu jau vairs nav no kā dzīvot. Tāpēc būdams ārzemēs prasīja ziedojumus. Viņš bija nodibinājis Straķis holding un tr nebija nekāda apgrozījuma. Visas firmas biobio un Strakis holding jau nogājušas pa burbuli, kas tad viņš par uzņēmēju, dienas biznesa uzliek savu face naglo uz vaka un uzdodas par biznesmeni. Ruslan melot nav labi! Cik zinu ar telpām ar tu daudzus uzmeti? Pilna Latvija ar šitādiem fake biznesmeņiem.

M Mixx 06.02.2022

Es pat uz Tevi Ruslan vairs nedusmojos, nesmuki tu toreiz izdarīji, loti nesmuki. Bet tas lai paliek uz tavas sirdsapziņas! Un melot, ka esi baigais biznesmenis un visadus ietekmigos pazisti - ministrus utt. un kaut kāds Ričards miljardieris, kas sponsorē visu un baigais pamats tev un taviem sabiedrotajiem. Loti divaini, ka tu doma, ka naudu var nopelnit neko nedarot un apmānot un apkrāpjot cilvēkus. Tāpēc jau visi tie binzesi vairs neeksiste. Bet lai tev veicas!

P Patiess Fakts 09.02.2022

Sorry Ruslan. Vari braukt uz Angliju pabā alu liet, tas tev labak piestāv.