Ruslans Straķis - krīt aizdomas

Labdien! Vai kādam ir izdevies sazināties ar Ruslanu Straķi? Pēc visas informācijas kas atrodama internetā esam sapratuši ka esam pieļāvuši lielu kļūdu uzņēmumā.
2 mēnešus atpakaļ noslēdzām līgumu ar viņam piederošo firmu. No savas puses līgumā nosacījumus esam izpildījuši bet Ruslans Straķis savus solījumus nav pildījis līdz ar to viņš ar savu darbību ir apzināti nesis mūsu uzņēmumā zaudējumus. Esam sagatavojuši dokumentus kurus iesniegsim tiesā. Vēlamies uzināt vai kāds ir pēdējajā laikā sazinājies ar šo personu? Ja Jums ir kādam pieredze ar šo personu tad lūdzu padalieties ar informāciju par Ruslana Straķa neglaimojošiem darījumiem utt.

K

Komentāri (24)

G gg 14.11.2011

kārtējais fufels
ja tev bija darījumi ar uzņēmumu, tad pret to arī vēries, atrast elementāri, pēc juridiskās adreses
ja tev ir līgums tad vispār vienkārši to lietu risināt
kad jau iesniedzi tiesā, ko te vēl sūdzies, nepaies ne 3-4 gadi kā tavu lietu izskatīs
ja tikai gribēji neslavu celt, tad cita lieta, tad tā arī saki

A Ance 14.11.2011

Ruslans Straķis ir lielākais krāpnieks kāds viens Latvijas pastāvēšanas laikā redzēts.

K Kārlis Upenieks 19.09.2020

Nu ta ir totāla dezinformācīja,ruslans panāks savu un padzīs veco varu to gaida pilsēta...necilajat vecas tēmas,tur neka nav...

M Mince 14.11.2011

Skatos vēl tev tas bērna prāts nav izgājis.

P Pazīstam 15.11.2011

Diezgan viegli atrodams, vismaz mums tādu problēmu nav un ceru nebūs. Te ir viņa e-pasts, [slēpt]@gmail.com, rakstiet un cerams Jums izdosies visu atrisināt, ja protams tam visam ir kāds pamats. Strādājam ar viņu vairākus gadus un esam ar visu apmierināti, protams daudz ko izlasījām utt., bet tam visam neticam, jo nav pamata tam ticēt. Kontakttālruni neuzrakstījām, jo tas ir pārāk privāti un to publiski neizpauž.

A Ance 17.11.2011

Tiko noskatījos sižetu par Ruslanu Straķi, šis ir jau otrais sižets 1 mēneša laikā kur skaidri un gaiši redzams ka Ruslans Straķis ir nelietis. Es nesaprotu kāpēc Latvijā nav likums kurš paredz reālu brīvības atņemšanu šādam neģēlim kurš izmanto neaizsargātos cilvēkus, kā pensionārus, jaunās māmiņas un tā tālāk. Vai tiešām Mince Jūs strādājat ar Ruslanu Straķi jau 4 gadus un bez nekādām aizķeršanām? Tad lūdzu paskaidrojiet man šo sižetu kur Ruslans Straķis palicis parādā 4 pensionārē algu par padarīto darbu?

http://www.tvnet.lv/online_tv/17738

Vai Latvijā šeit nebūtu darbiņš KNAB? Ruslans Straķis ir nav noslēdzis lūgumus un ir darbojies ēnu ekanomikas labad.

Mums visiem ir jāsaņemās,
Mums visiem ir jānoturās,
Mums visiem ir jācīnās,
Lai izdzīvotu šo dzīvi.

"I. Ziedonis"

T TV 17.11.2011

Nu re un tagad tak komenti lieki, bet tici vai ne būs kāds kurš teiks nu tak muļķības tās visas ir ...

T TTv 18.11.2011

Vai tad KNAB nodarbojas ar neizmaksātu algu atgūšanu vai parādu kārtošanu starp uzņēmumiem? Puisīt vārdā Ance iebāz smadzenes vietā.

R Ruslans 18.11.2011

Juris Kibermanis tu man vienreiz apniks.

A Alex 18.11.2011

vai Ruslans Straķis nemāk korekti latviešu vālodu!?

A Ance 20.11.2011

Ruslans Straķi adod mums mūsu naudu ko esi parādā

A Alex 20.11.2011

Skaidre Bilde Ance ar nemake Latvieše valode!

R Ruslanam 20.11.2011

Ruslan, ceru ka dabūsi pa mūli !

K Krāpniekam 20.11.2011

Ruslans Straķis un Alla Rjazanceva - Baltijas pasts, Hanza Post, City Mail ... - neskaitāmi apkrāpti klienti, sadarbības partneri, pastnieki un nu jau arī vēlētāji !!! Lūdzu uzmanieties no šiem cilvēkiem !!!

P.s. Lūdzu Sūdzības.lv adminu, nedzēst sūdzības par šiem cilvēkiem.

A AijaPele 03.05.2012

Pilnīgi meli, pazīstu viņu ļoti labi, tāpēc viss augstāk rakstītais ir kāda apmelnošanas kampaņa! Kādam kaut kas dzīvē neizdevās un pēc tam tik sēž te... Un tik pieejamu un atvērtu cilvēku ir grūti atrast.

A ANTIPARAZĪTS 05.07.2012

Pilnībā atbalstu šī gļēvā parazīta saukšanai pie atbildības, lūdzu visus neslinkot un visiem, kam ir jebkāda informācija par Ruslana Straķa darbībām - nosūtīt savas ziņas un koordinātas uz e-pastu: [slēpt]@INBOX.LV, tā tiks apkopota un izvērtēta, pēc kā attiecīgi arī nodota tiesībsargājošajās iestādēs!
PALDIES PAR ATSAUCĪBU!

R Ruslans 13.08.2012

Visi negatīvie anonīmie komentāri par mani ir klaji meli. Es vienmēr savu darbu izpildu rūpīgi un pēc labākās sirdsapziņas. Ja melīgo komentāru autoru rīcībā ir fakti, kas pierāda pretējo, lūdzu tos nodot atklātībai. Ja šādi personas godu aizskaroši un reputāciju nomelnojoši komentāri parādīsies arī turpmāk, man ir visas tiesības vērsties tiesībsargājošās instancēs likumā noteiktajā veidā, lai panāktu apmelojošo komentāru autoru saukšanu pie kriminālatbildības.
Ar cieņu, Ruslans

H Herkuless 05.11.2012

Tikai pa seju, jo Straķis pat nesaprot, ko pats runā, kur nuvēl, lai uztvertu, ko citi mēģina ieborēt...Viņš dzīvo ilūzijās un viss, ko dara pašam liekas pareizi - pilnīgi neadekvāts un gļēvs tips, lupata, nekas vairāk ...Dažkārt pat uz tādu jau negribas dusmoties, jo nav tak vainīgs, ka tai paurī, izņemot caurvēju, nekā nav!
Pats par sevi un saviem darbiem pat pastāvēt, kā vecis nevar ... Mūžīgi bēguļo un slapstās - nav dzīves tam mēslam un tā arī ir viņa sodība!
Māk tik sievietei uzšaut pa seju un anoņimkas netā rakstīt, nu kā jau visi tāda tipa muģilas, bet ne uz ko varāk gan nav spējīgs ... protams, pasargāts un telefona otrā galā - tur gan ražens, veikls un neuzveicams :D
Ar šo sūda gabalu var cīnīties tikai viena veidā ... un parasts dialogs šeit ir lieks

G Gi Kv 13.01.2019

Tagad viņš strādā BioBio SIA, "baigais biznesmenis" :D Valdē ielikts, valdē var ielikt jebkuru no ielas, tas tā lai jūs saprastu.Ļoti neprofesionāla darbība, no biznesa maz ko saprot. Instagramā publicē bildes no restorāniem. :D Ar pseidonīmu Ruslan Novikoff...

V VirsrakstsIr 17.09.2020

Puisis uzsāka cīņu ar Latvijas mafiozo grupējumu un izskatās, ka viņu metīs zem tanka. Novēlu veselību un veiksmi viņam! Cīņa ar to grupējumu nebūs viegla.

L latvijavisslabi 17.09.2020

Juridiskajās datu bāzēs atrodama informācija, ka Ruslans Straķis ir strādājis kopā ar Šķēles cilvēkiem. Anrī Leimanis LMT un Rail Baltic padomes locekli, Lejnieku ģimeni, kuriem pieder ACB ceļu būvniecības uzņēmums. Restorānos bieži redzams ar drošības dienesta cilvēkiem, arī dienesta priekšnieku bija daudz reizes redzēts pusdienojam. Ar Rīgas vicemēriem, bijušajiem un esošajiem, valdības partiju sponsoriem. Cilvēks labi pārzin politisko virtuvi un izskatās, ka vēlas apstādināt Latvijas cirku. Normāls latvietis viņu atbalstīs, visi komentāri un sūdzības ir tikai un vienīgi mafijas grupas apmelnošanas sākums.

F fakezinas 18.09.2020

kur tad viņš ar viņiem strādāja ? Sapņos? Vai sasapņojās, ka varētu strādāt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes