www.sudzibas.lv Valsts policija Cilvēks bezs tiesībām braukā ar mašīnu un apdraud pārējos cilvēkus.

Valsts Policija - Cilvēks bezs tiesībām braukā ar mašīnu un apdraud pārējos cilvēkus.

Labdien! Cilvēks kurš dzīvo Rīgā, purciem ar adresi "zvaigznāju gatve 4" braukā ar audi a-4 zila krāsa ar numurzīmi kc-4007 bezs tiesībām apdraud iedzivotajus. Ir jau izraisījis avāriju un turpina pārvietoties agresīvi uz ceļiem. Lūgums ņemt vērā, jo vairāki iedzīvotāji baidās.

13.01.2021

U uns 13.01.2021

ziņojiet policijai nevis šeit rakstiet!

н НеКариньш 13.01.2021

Vuiņiem jau ir ziņots, bet puika viņiem jau samaksāja!

J Jevgenij31 13.01.2021

Ak dievs es aizmirsis Kirila Odincova mate samaksaja par Denisa Holodova slepkavibu in vins briviba,visual var nopirkt in pardot

U uns 13.01.2021

raksti policijas priekšniekam, vai iekšlietu ministram, tad visu nokārtos!

J Jevgenij31 13.01.2021

Viniem vienalga mes esam loti mazi cilvecini,tikai Putin's palidzes bet kad vins atradis to vestule mes jau nomirsim

Life_is_life 13.01.2021

Arprats aizsutiet Rigas policijai facebook sho