www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Latvijas Valsts ceļi/ Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši

Latvijas Valsts ceļi - Latvijas Valsts ceļi/ Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši

Labdien! Auto ceļš Ērgļi-Ineši ir ņirgāšanās par cilvēkiem kas ikdiena lieto šo ceļa posmu.
Katru dienu braucot pa šo ceļu pārsista riepa, kārtējais akmens vējstiklā, mašīnas ritošās daļas remonts (amortizatori, bukses, šarnīri kas tiek vienkārši iznīcināti) liekas jau kā norma. Tas viss gada laika sastāda diezgan lielas naudas summas auto remonta bez ka ari varētu iztikt, ja ceļa stāvoklis būtu labs. Cenšos zvanīt Latvijas autoceļu uzturētājam un informēt par ceļa slikto stāvokli, bet pēdējā laikā tas pat nedod rezultātu.

16.08.2020

K Klientamnavtaisnība 16.08.2020

Cik var vienu un to pašu rakstīt, apnikuši jau.