www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Ceļa nolaidība, bojāts auto

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa nolaidība, bojāts auto

Vēlos informēt par ceļu Stalbe-Kūdums, kur tikko 13.09.2020 pārsitu karteri pilnīgi jaunai mašīnai un izmaksas tgd aptuveni 1000 eiro, protams ir kasko, bet pašrisks tāpat jāmaksā un vismaz nedēļu bez mašīnas. Grants ceļš pamatīgi izskalots ieplakās, ievērot vienu no tādām vietām (liktenīgo) , varēja tikai kad pārbrauc kalnu un ir jau par vēlu, pamatīga grāvis izskalots ar akmeņiem, braucot ar ātrumu + - 50-60 km/h. Zvanot lvc, atbilde bija vēsa, ka ir iespējama kompensācija ja vērsīšos pret viņiem tiesas ceļā. Tā rī dzīvojam, bet pr ko mēs maksājam ceļa nodokli, ja nevar pat grēderi norīkot?

14.09.2020

G Guna Miķelsone 02.08.2020
Ceļa P33 posma Ērgļi-Ineši segums

Lūgums apsekot ilgākā laika posmā ceļa P33 posmu Ērgļi - Ineši, izdarīt secinājumus par tā kvalitāti un atbilstību lietošanas prasībām.

Ar cieņu, Guna Miķelsone, Jumurdas pagasta iedzīvotāja

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020