Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

TNT
Nenes Pats
E kiosks

Itella - Nepiegādā preci,melo ka saplīsis transports

Nepiegādā preci,melo ka saplīsis transports Pievienojos visām sūdzībām saistībā ar kompāniju Itella ,preci nepiegādā,melo ka transports saplīsis ,uz kontaktiem ar klientu neiziet,prece tiek katru dienu ievietota atpakaļ transportlīdzeklī un tik klejo par Latviju JJD149070002665703,rīt neatkarīgi vai būs piegādāta prece vai nē rakstīšu sūdzību par apzinātu krāpniecību attiecība pret klientu,Informēšu raidījumu Bez tabu cik zinu viņiem tas nepatiks,esmu ļoti dusmīga

Latvijas Pasts - Otro reiz pēc kartas nesaņemu svarīgu vēstuli

Otro reiz pēc kartas nesaņemu svarīgu vēstuli Es saprotu vienu reizi, bet otrais reiz tas jau ir galīgi bezkauns, es gaidīju vēstuli no sociem, pirma vēstule neatnāca, tad otra atnāca nu aizgāju uz komisiju, tur man krit virsu socialie darbinieki ka ne pabrīdināju viņus ka nebūšu ka viņi jau otro reizi mani izsauc, un pirma vēstule bija rakstīts kādus dokumentus jāņem līdzi tas nija vienkarsi arprats, nu tad aizgāju uz otro komisijas sedi un socie pateica tad gaidiet vēstuli pa pastu ar atbildi nu un atkal nav nu kas tas ir ko, ar ko jū...

Itella Logistics SIA - Kurjers nepiegādā preci

Kurjers nepiegādā preci Labdien! Monētās kompānijas kurjeri piegādājot Dhl preci Latvijā, norāda, ka klients nav sasniedzams pat nemēģinot preci piegādāt uz sazināties ar klientu klientu serviss nav sazvanāms ne pa vienu no telefoniem. Šis jau man ir trešais šāds gadījums no šīs kompānijas.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Neceļ telefona klausuli, uz korektiem epastiem neatbild. Izsekošanā parādās, ka esot mēģinājuši piegādāt, taču es neesot bijis mājās. Protams, ka netika dota nekāda ziņa par piegādi, attiecīgi tajā minūtē varēja nebūt neviens mājās. Klientu neinformē, ignorē. Acīmredzot, vācu DHL nodod šiem sūtījumus un tagad vispār nezinu, vai saņemšu savu sūtījumu. Šo kantori vajadzētu iesūdzēt tiesā, vai tiešām patērētāju tiesību aizsardzības centrs vēl nav ciemoties pie šiem?

AtrisinātaItella - Slikts Serviss, Neatbild!

Slikts Serviss, Neatbild! Jau otro dienu zvanu, neatbild! (kopā 5 stundas gaidot) sazvanīju kurjeri - saka, ka nevar palīdzēt! Paciņa esot atnākusi, bet nav mēģināts ar mani sazināties, tikai atsūtīts messages, par to, kas paciņa ir bijusi klāt! Lūdzu sazināties ar mani - 28634296 - emails - j. [slēpt]@gmail.com šī paciņa or ļoti svarīga un īpašs laika jautājums!

Latvijas Pasts - Pazaudēta paciņa no Anglijas.iespejams piesavināta.

Pazaudēta paciņa no Anglijas.iespejams piesavināta. Nosūtīju paciņu no Anglija pilsētas Corby uz paciņas bija arī mana pilna adrese ar telefonu. Nosūtīju 20 decembrī uz Babītes novadu. Tā arī līdz šim nav saņemta. Kadam noteikti dāvana pa brīvu Ziemassvētkiem but kāds mazulis palika bez Ziemassvētku dāvanas. Kauna nav.

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Cilvēks samaksāja par l izmēra pakomātu, un kurā viņš arī ievietoja, taču 1 cm jums ir par daudz! Un tā vietā ejiet uz principiem un piedāvājat kurjeru pa 19 eiro it kā ar 50% atlaidi. Un prasiet + 7.50 vel lai piemaksa! Nopietni? Un kopuma 12.50 cilvēkam jāsamaksā deļ tā ka jūsu pakomati dažādos reģionos atšķiras! Vai jūs neesat cū***? ! Goda vārds! Līdz šim bij labas atsauksmes.. Bet nu šis!: (

Latvijas Pasts - Cenas un atkritumi

Cenas un atkritumi Pārsteigums 2020 gadā, cenas mainījušās. Izziņots. Kur? Tv, radio vairs neklausās. Tagad biznesa vidē ir linkedin vai facebook. Ok. Sūtīto vēstuli samaksāju 86 centi, bet jāmet ārā aploksne. Par ko man jāpiesārņo Latvija vēl ar makulatūru? Jums tur ir valdē smadzenes?

Itella - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Labdien, vēlējos uzzināt kur un kā varu iegūt savu paciņu, kuru sūtīju no asos. Pakas id - jjd149070002519849. Ļoti neizprotama situācija. Sākot ar to, ka neatnāca nekāds epasts par to, ka būs kurjers - kurā dienā un cikos. Vienkārši esot atbraucis dienas vidū un uzzvanījis. Kad visiem normāliem cilvēkiem darba dienas vidus ir - darba diena. Tālāk uzreiz zvanīju uz jūsu centru, neviens neceļ jau vairāk kā nedēļu. Uz epastiem neatbild. Es ļoti vēlētos saņemt savu paciņu, jo nākamnedēļ dodo...

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Pagājšgad tika atvērts pasta sūtījumu izsniegšanas centrs Rīgā, katoļu ielā, bet līdz šim vēl nav uzstādīta pastkaste korespondences nosūtīšnai (tādas iespējas nav arī tuvējos kvartālos!) , pat pie pašvaldības ēkas nav pastkastītes! Kad beidzot šajā pasta nodaļā tiks uzstādīta pastkaste (ārpusē) , lai varētu nosūtīt vēstules un nebūtu jāiet uz "Molu"!

Itella - Neviens šo sūtījumu man nav piegādājis

Neviens šo sūtījumu man nav piegādājis После двух недель неизвестности со дня отправки посылки из германии Itella соизволила отправить мне e-mail в котором сообщили что сегодня (15/01) с 9.00 до 17.00 они планируют доставить посылку по указанному мной адресу... И так никто мне посылку не доставил. На контакт не выходят отвратительная компания!

Latvijas Pasts - Nesaņemu savus sūtījumus

Nesaņemu savus sūtījumus Lieta sekojoša. Kā jau daudzi arī es saņemu pasūtījumus no ārzemēm. Šobrīd esmu saskārusies ar pastnieces/pastnieču nolaidību. Nesaprotamu iemeslu dēļ, Talsu pasta nodaļas darbinieces pašrocīgi izmaina adresi, kas ir norādīta uz paciņas, kā rezultātā es nesaņemu savus sūtījumus. Pats labākais ir tas, ka mani sūtījumi tiek iemesti kaimiņu mājas pastkastē, kas atrodas darba ielā, kaut es dzīvoju Dundagas ielā! Uz paciņas taču skaidri un gaiši ir norādīta Dundagas iela! Paciņas saņemu, jo...

Itella - Nepiegādā pasūtījumu

Nepiegādā pasūtījumu Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem (visiem) un telefona zvaniem neatbild. Gaidu kurjeru no 9. Janvāra. Uzrakstīju visur [slēpt]@itella.lv / [slēpt]@itella.com / [slēpt]@itella.com / asos / dhl) , kur es varu uzrakstīt, bet atbildes aizvien nesaņēmu, ka arī zvanīju uz noraidītajām tel. Numuriem mana paka ar nr. Jjd149070002550714 (Roberts Čalijs) . Ļoti gaidu! Paldies! P. S. Atvainojiet, linda, kā ir tā ir..

Latvijas Pasts - Ļoti slikta apkalpošana

Ļoti slikta apkalpošana Rīgas 20. pasta nodaļa, Maskavas iela 357. Neadekvāti darbinieki! Neprot kvalitātivi un ātri strādāt! Neprot laipni runāt ar klientiem! Neprot uzvesties vispār! Vai tad apkalpošanas jomā nav jābūt laipnam? Vai tad strādājot ar printeri nav jāzin kā tas darbojas? Tās vecās tantes, kas tur sēž, neko neprot! Viņi tikai prot būt rupjām un aizskart cilvēkus! Kauns!

AtrisinātaItella - Slikts serviss

Slikts serviss Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem un telefona zvaniem neatbild. Itellai - ielieciet paku kādā pakomātā vai varu pats aizbraukt uz itellas loģistikas centru un savākt savu paku. Cy229813324de P. S. Lindiņ, savu bezjēdzīgo komentāru vari paturēt pie sevis.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci un itella kompānijai bija jāpiegada ta prece. Piegādes dienā ir atzīmēts, ka durvis bija ciet. Kaut tā nav patiesība. Ar mani neviens nesazinājās kā arī kompāniju nevar sazvanīt ne pa vienu tel. Uz e-pastu viņi arī neatbild. Būtu gatava braukt pakaļ sūtījumam pati, bet nevar sazvanīt. Kāda bezkaunība! Rekomendēju ar šo kompanīju nekad nesadarboties!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss No decembra vidu es gaidu sūtījumu no Vācijas, bet joprojām nesaņēmu aicinājuma kvītiņu. Vairākas reizes zvanīju uz internet lapā norādītājiem telefoniem, bet daži neatbild un daži pat nedarbojas. Lūdzu sazināties ar mani. Tel. +371 22384845 sūtījuma numurs: cy 446566291de

Itella - Krāpšana, slikts serviss, nepiegādā sūtījumu, mēlo

Krāpšana, slikts serviss, nepiegādā sūtījumu, mēlo Labdien. Sūtījums cj125439215de. Kurjers sazinājās ar mani 19.12.19 par preces piegādi bet ņemot vērā ka es nebiju Rīgā sarunājām piegādi uz 20.12.19, bet sarunātajā dienā piegāde nenotika un kopš tā laika ar mani neviens nav sazinājies (ne telefoniski, ne caur pastu vai epastu) un nav mēģinājis paku piegādāt. Vai tiešām man jāgaida vairākas nedēļas lai rīgas robežas notiktu piegāde? Un vai kāds vispār taisās paku piegādāt, vai arī tāda opcija šajā uzņēmumā nepastāv, un derētu vismaz nodrošināt...

Itella - Bezsakars!

Bezsakars! Trīs dienas pēc kārtas zvanu un jautāju, kad beidzot paņems manu sūtījumu. Jau pagājušās 10 dienas kopš izveidots sūtījums. Katru reizi, kad zvanu, saka kad nodos informāciju tālāk un ar mani sazvanīsies. Trešajā dienā, kad teicu, ka man jau šī atbilde, ka ar mani sazināsies tika dota iepriekšējās abas dienās operators vienkārši nometa klausuli. Runāju normālā tonī un valodā. Šī ir otrā reize, kad saskaros ar itelia un pirmajā reizē aptuveni pirms gada sūtījums, kas man bija paredzēts netika piegādāts un aizsūtīts atpakaļ piegādātājam. Vienkārši kaut kāds bezsakars.

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Latvijas pasts aplikācijā rāda - rindā 3 cilvēki rindā.. 40 minūtes no vietas - nepārspīlējot, pēcpusdiena. Atnāk māmiņas ar lieliem bērniem, tiek bez rindām, klientu apkalpošanas speciālisti neko nesaka. Citi vispār nāk bez bērniem un klientu apkalpošanas speciālistam saka - "man tur ārā, bet man te ātri". Kurš šādu marazmu ir izdomājis? Man tagad arī savu 16 gadīgo puiku līdzi uz pasta nodaļu vest? Rindā aiz manis vēl stāv pensionāri, kuri neprot lietot mobilās aplikācijas un sazin cik ilgi...