www.sudzibas.lv Express pasts Krāpšana, neatsūta preci

Express Pasts - Krāpšana, neatsūta preci

07.07.2021. Iegādājos preci 220.lv par summu 235€. Papildus maksāju par piegādi. 220.lv sūtīju vairākas reizes, bet piegādi uz mājām nekad nebiju un turpmāk nekad neizmantošu.
Sūtījums tika nodots ekspres pasta "servisam". No tā brīža ik 4 dirnas saņēmu sms, ka piegāde kavējas. Tad konstatēju, ka 220.lv preču statuss ir "izpildīts". Ne zvanu, ne piegādi precei vērtībā vairāk par 200€ neesmu saņēmusi. Šodien ir 04.08.2021. Uz zvaniem ekspress pasts neatbild. Nekad neizmantojiet šo servisu.

04.08.2021

N

O olita 14.07.2021
Slikts serviss

Nevaru izsekot preci, no 29.06.2021, kad prece tika nodota kurjeram, to vajadzēja piegādāt 05.07.2021 nu jau 13.07.2021. un vēl preces nav un izsekot kur ir prece es vēl jo projām nevaru.

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021

Slikts serviss

Уникальная Кантора. Говоришь адрес доставки и время делают все наоборот. Получаешь смс о доставке никто не приезжает. В 19 веке уже бы на лошадях все привезли.

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021

M mierapārvaldnieks 04.10.2021

Ārprāta murgs ne serviss. Tirgotāji tos izvēlas noteikti zemo cenu dēļ-tāpēc servisa nav. Kurjers (tel.23280666) rupjš un nepieklājīgs- tikko piezvana, tā paziņo, ka uz 3.stāvu neiešot )(adrese ar dzīvokļa nr.ir pasūtījumā virs 100eur)un nestaigājošam 87 gadu preces saņēmējam liek pašam doties pie viņa. Nonsens.

G Gulbenietis 04.10.2021

Jūs auni nesaprotat, ka tas ir līdz mājas, nevis dzīvokļa durvīm Viss pārējais ir par maksu, ja kurjers vispār piekrīt. Paši pa brīvu nestrādāsiet. Bet citiem tjipa tas ir pienākums?