www.sudzibas.lv Express pasts Melo saviem klientiem

Express Pasts - Melo saviem klientiem

Pretīgs uzņēmums , pretīga apkalpošana. Melo saviem klientiem, zvana & sola ka šodien tiks piegādāts - vairāku dienu garumā. Katru dienu speciāli tika atvēlēts laiks lai "saņemtu" paku. Uzņēmumā strādā morāli kropļi , kuri nenes ne kāda veida atbildību par saviem vārdiem. Vairākas dienas zvana un atvainojās par kavēšanu, solot ka šodien tiks piegādāts un pēctam nekādas ziņas, informācijas - vienkārši pazūd ! Palasot atsauksmes tagad ir 100% skaidrs par ko cilvēki runā. Vismaz pateiktu taisnību klientiem nevis melo. Nekad dzīvē neizmantojat viņu pakalpojumus.

12.01.2024

H

G gliemezapasts 16.01.2024

Saskaros ar tieši šo pašu problēmu. Sola piegādi nākamajā dienā, kamēr sūtījums joprojām nav novirzīts uz piegādi. Nekādas informācijas kāpēc vai kad gaidīt sūtījumu. Izsekošanā tiek melots, ka nav izdevusies piegāde, kad piegāde nav nevienu reizi notikusi.

M Maksims Feofilovs 17.01.2024

Man arī tāda pati situācija